Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  1 pytje kisha !

  Lejohet qė moderatori tė japė paralajmėrim vetėm se i dhash reputacion kundėr?

  Palajamėrim nė Profil 23-12-2011
  16:22 02-01-2012
  16:22 0 Ofendoi anėtarė tė forumit
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [PaRTiZoNi] : 23-12-2011 mė 17:50

 2. #2
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Moderatorit nuk i ke dhėnė thjesht rep ''kundėr'' duke iu drejtuar me ''Justin Bieber'', ndaj nėse tė duket e padrejtė vėrejtja e dhėnė, tregohu i sinqertė duke zbuluar dhe pjesėn e mbetur banale. Vėrejtjet nuk jepen pėr reputacione kundėr, por duke ditur qė puna e moderatorėve ėshtė komplet vullnetare, nuk ua kanė pėr borxh fyerjet - reputacion kundėr nuk do tė thotė tė ofendosh me ēfarė tė vijė mė pėr mbarė.

  Respektoni stafin dhe punėn e tyre mbarėvartėse pėr ta shndėrruar forumin nė njė ambjent sa mė tė kėndshėm dhe adapt pėr tė diskutuar.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Uriel : 24-12-2011 mė 05:10
  relata refero

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •