Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2

Tema: Per URIEL

  1. #1

    Per URIEL

    PĖR: hei
    Citim Postuar mė parė nga Uriel
    Je e lutur te ndryshosh titullin pasi nuk lejohen reklamat.

    Flm paraprakisht.
    Ne radhe te pare duhet te tregosh edukate me shume se anetaret e tjeter sepse je smod ne kete forum edhe jo te me drejtohesh me Hei sepse nuk jam as send as kafshe.
    Me kerkon te ndjek rregulloren e forumit ?
    Kur ti edhe po thuaj te gjithe smod ketu kini mare raportim nga mesazhe fyese te cilet me drejtoheshin mua duke me share me mama e me baba ?
    Me kerkon ti mua te ndjek rregullat kur ti i shkel vet?
    Duke mos perjashtuar anetare rrugac?
    Nuk beson se vetem qe kam mbajtur gojen edhe nuk ju jam drejtuar ne nje gjuhe tjeter si ty edhe anetareve qe me kane share eshte nje gje mbi rregulloren e jetes time?
    Une nuk ndryshoj asnje titull se nuk kam vendosur asnje titull.
    Faleminderit parapraktikish
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HELEN OF TROY : 16-12-2011 mė 17:16
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  2. #2
    Hierark i lartė Maska e Uriel
    Anėtarėsuar
    07-02-2010
    Vendndodhja
    Torre della Fame
    Postime
    1,207
    Nuk ka nevoje per drama pasi nuk u shkel ndonje protokoll diplomatik. Gafa ishte e imja pasi iu pergjigja nje mesazhi te vjeter duke harruar ti ndryshoja titullin, si menyre per kursim kohe per te derguar nje mesazh te ri bosh, por qe gjithsesi nese jeni prekur kaq thelle nga kjo pakujdesi, ndjesa eshte e imja. Nga ana tjeter je e rilutur te ndryshosh titullin si forme reklamimi qe eshte dhe si e tille eshte e ndaluar me te gjitha format e tjera qe kane kapluar forumin se fundmi. Perdorimi si argument i perplasjeve personale me anetare te tjere nuk vlen.

    Kalofshi mire!
    relata refero

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •