Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime

  Nje pergjigjeje nga Moderatori i Sportit

  Me falni por kush qenka ai moderator kaq i mirė qė i bashkoj gjitha temat e hapura nga unė tek Sporti pėr Ligen e kampionave derisa ato ndeshje nuk kan pėrfunduar akoma?!??!


  Tė pakten na tregoni ose shkruni njė rregullore thjesht mos ti humbim ka 30 min dhe me ardh njė eierkopf e me i fshi me njė komande.

  Ju lutem ktheni temat si kan qen dhe kur tė perfundojnė ndeshjet atėherė mundeni dhe me i bashku sic i kishi bo por jo akoma pa pėrfundu :-)


  Art.
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 2. #2
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nice_Boy Lexo Postimin
  Me falni por kush qenka ai moderator kaq i mirė qė i bashkoj gjitha temat e hapura nga unė tek Sporti pėr Ligen e kampionave derisa ato ndeshje nuk kan pėrfunduar akoma?!??!


  Tė pakten na tregoni ose shkruni njė rregullore thjesht mos ti humbim ka 30 min dhe me ardh njė eierkopf e me i fshi me njė komande.

  Ju lutem ktheni temat si kan qen dhe kur tė perfundojnė ndeshjet atėherė mundeni dhe me i bashku sic i kishi bo por jo akoma pa pėrfundu :-)


  Art.
  eshte nji pi Shkupi.eshte dickkopf

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  Nice Boy, fatkeqesisht te gjitha temat e shorteve te Champions League qe ishin hapur nga ju nuk mund te rikthehen me , kjo per shkak te pakujdesise te moderatorit angel69.

  Temat e bashkuara qe permbajne sondazh me vete nuk kemi mundesi ti rikthejme,ndajme perseri.


  Taksirati jone qe ti hapim edhe njehere temat nga fillimi. lol
  (Do merem une me kete, do i rihapi te gjitha temat nje nga nje)  P.S; Faleminderit per kontributin tend. Te kerkoj ndjese per kete tollovi, jo vetem ty, por te gjithe anetareve qe marin pjese tek nenforumi i futbollit. (edhe pse nuk me takon mua ta bej kete)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •