Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 16 prej 16
 1. #1
  :::::****::::::
  Anėtarėsuar
  05-03-2003
  Mosha
  38
  Postime
  194
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Question Sa ditė mund te rezistoje njeriu pa ushqim?

  Une kam mendimin se mund te rezistoje deri ne 7 dite pa ngrene dhe pa pire.
  Kam eksperience .
  lol

 2. #2
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Une per vete, jo me shume se 6 ore. E pse u dashka me ndejt pa ngrene e pa pire, ne kushte normale?
  Ndryshon puna kur behet fjale per kampe perqendrimi.
  Hap nje teme tjeter FlashMx dhe bej pyetje te tjera si psh...Sa vakte hani ne dite dhe ē'permbajne ato.
  Ku e gjete aman .........kete teme urie .
  Where does a thought go when it's forgotten?

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-02-2003
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une mendoj se njeriu mund te rrezistoje per nje kohe relativisht te gjate pa ngrene, por nuk mund te rezistoje dot me shume se 3-4 dite pa pire uje (dhe pa ngrene ne te njejten kohe)
  Life is either a daring adventure or nothing.

 4. #4
  ....... E pergjuar....... Maska e vana
  Anėtarėsuar
  08-11-2002
  Vendndodhja
  Ku jam une......Nuk je ti!....(Ndoshta jemi duke luajtur kukamcefti) ....
  Postime
  346
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pa ngrene njeriu jeton edhe 20-25 dite, po pa uje as nje jave nuk shkon!

 5. #5
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  33
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  1 jave..me duket?
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 6. #6
  plaē te preft Maska e PLaku-i-Detit
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Goddess i ke rene ne koke 1 jave.

  po pa uje e dini:?
  " not yet "

 7. #7
  http://www.tropoja.org
  Anėtarėsuar
  30-10-2002
  Vendndodhja
  England[SE]
  Mosha
  34
  Postime
  391
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  njeriu pa buk reziston shume po pa uje jo shume

  O Azem shqipe malsie,
  Per ty loti na ka hije.

 8. #8
  Authentic Maska e DeuS
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,321
  Faleminderit
  0
  17 falenderime nė 15 postime
  Mua tani qe e lexova me grriu uria

 9. #9
  plaē te preft Maska e PLaku-i-Detit
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pa uje Nje dite ben si ben te dyten e shtyne me zor te treten %100 i vdekur.
  " not yet "

 10. #10
  *Forever* Maska e malli
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  40
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Une mendoj 2 jave pa buke dhe pa uje 1 jave.
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 11. #11
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  33
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  pa uje? 5 dite..e shumta..nejse po flas per veten. Ska dit per mua pa fut uje ne goje.
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 12. #12
  plaē te preft Maska e PLaku-i-Detit
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Keni pare endrra me sy hapur me teper se tre dite nuk jeton sot ata qe jetojne me teper se tre dite kane organizem te shendetshem dhe organizem qe eshte mesuar me pak uje.
  " not yet "

 13. #13
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Se di per ju forumistat ,po nje liber qe kam lexuar titullohej
  8 dite pa buke
  Kuptohej ata ishin partizane,
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  35
  92 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Sa ditė mund te rezistoje njeriu pa ushqim?

  Njeriu mund tė jetojė pa ushqim pėr 70 ditė, por nuk mund tė jetoj 11 ditė pa gjumė.

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Sa ditė mund te rezistoje njeriu pa ushqim?

  ato numra nuk eshte se jane fiks fare por sipas radhes jane keshtu
  1. ajer
  2. gjume
  3. uje
  4. ushqim

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,715
  Faleminderit
  35
  92 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Sa ditė mund te rezistoje njeriu pa ushqim?

  Indiani, 70 vjet jeton pa bukė e pa ujė ?!
  82 vjeēari nga India me deklaratėn e tij se pėr 70 vjet nuk ka ngrėnė apo pirė asgjė, kėto ditė ka tėrhequr vėmendjen e shumė shkencėtarėve, mjekėve por edhe mediave botėrore.

  Jani, i cili jeton nė Ambaxhi nė perėndim tė Guxharatit, tregon se ka ndaluar tė konsumojė ushqim dhe ujin qė nga mosha 8 vjeēare, kurse perėndia hinduse Amba i ka dhėnė atij fuqi pėr tė mbijetuar.

  Pėr ta zbuluar se si ka arritur tė mbetet gjallė pėr kaq vite, ai do tė qėndrojė nėn kontrollin e mjekėve pėr 15 ditė.
  “Jemi dėshmitar tė asaj qė quhet mrekulli nė shkencė, ose nė biologji.
  Kanė kaluar 108 orė qė nga ardhja e tij nė spital, dhe akoma nuk ka ngrėnė asgjė, nuk ka pirė as njė pikė tė ēfarėdo lėngu.

  Njė person mund tė jetojė pa ushqim dhe ujė pėr 3,4, 7 e deri nė 12 ditė, prandaj ky ėshtė njė fenomen unik”, deklaroi Sudhir Shah, neurolog.
  Njė ekip prej 35 mjekėsh janė duke studiuar rastin, kurse dy kamera xhirojnė 24 orė dhomėn e tij.

  Madje nė njė nga testimet e bėra ka rezultuar se truri i plakut ngjan me trurin e njė 25 vjeēari. Edhe pse shumė pak dihet pėr familjen e Janit, ai ka thėnė se ka lėnė shtėpinė nė moshėn 7 vjeēare dhe ka jetuar nė xhungla.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Tema tė Ngjashme

 1. Emra shqip
  Nga AsgjėSikurDielli nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 225
  Postimi i Fundit: 11-05-2018, 16:54
 2. Adem Demaēi
  Nga lum lumi nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 309
  Postimi i Fundit: 29-11-2016, 16:56
 3. Kthimi Kah Zoti
  Nga NoName nė forumin Komuniteti katolik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-03-2006, 17:41
 4. A e shikon dot njeriu Zotin?
  Nga ~Geri~ nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-09-2005, 15:07
 5. Qėllimi dhe kuptimi i fesė - besimit
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2004, 15:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •