Close
Faqja 54 prej 54 FillimFillim ... 444525354
Duke shfaqur rezultatin 1,061 deri 1,077 prej 1077
 1. #1061
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-10-2015
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Politike e dhier shtet i dhier..
  Tifozet u dhunuan ne Elbasan nga qeveria nga frika se mos nuk dinin te menaxhonin ndeshjen ...
  Eshte ofenduese te akuzosh lojtaret kur ata japen edhe atomin e fundit kur kuptohet 95% e publikut flinte gjume...
  Askush ne jete se kupton ndjenjen te qenit tifoz me shume se ata qe jetojne per sukseset e kombetares ketu ka pordhace qe akuzojne ballistin pse mbante arme.,,
  Kane harruar se para nje jave tifozet Grobari te serbise vendosnin tiketat ne Tirane se jane andej pari paska dashur qe ballisti te del pa arme...
  Kur te bie mend zihet me droge Cozman lirohet zihet me arme Stressi lirohet ,i zihet nje arme nje personi si Ballisti nguten te ja nxijne reputacionin ...

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar B.A.D B.O.Y pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 3. #1062
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Ka pasur ekipe te tjera qe kane fituar ne stadiume me dyer te mbyllura dhe pa tifoza.Ekipi yne hengri dru,le te fitoje sot!
  Ballistin beheni president qe ti mposhtim serbet PERFUNDIMISHT me flamur!
  Te djele te mbare dhe diten e mire.

 4. #1063
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  cana duhet urgjentish te ler kombetaren qe sonte para ndeshjes me armenin e te shkoj me kreshnik spahiun
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar xhori pėr postimin:

  martini1984 (11-10-2015)

 6. #1064
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Sot eshte e treta e verteta.Mua sme peqejne justifikimet apo teorite e konspiracionit,e ka fajin policia,edi rama,sali berisha apo kushdo qofte!
  Jane profesioniste qe e dine vete zanatin e tyre.
  Fituan ju lumte,humben te rrine urte!

 7. #1065
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-10-2015
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Citim Postuar mė parė nga xhori Lexo Postimin
  cana duhet urgjentish te ler kombetaren qe sonte para ndeshjes me armenin e te shkoj me kreshnik spahiun
  Ekspert se jo mahi te luaj Bulku apo,,,

 8. #1066
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-10-2015
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Me kombetaren pa kushte pa teori konspiracioni pa u bo asi trimi qe me mesu de biazin se si me bo formacionin thjeshte krenar me djemte per mundin edhe sakrificat e tyre,,,

  Ekspertat e Top eleven e mesojne De Biazin se kush eshte kryesori aty,,,

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar B.A.D B.O.Y pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 10. #1067
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Kombetarja sot fiton....RESPEKT.
  Humbi....te flejne dhe mos te ndihen.
  Nejse shtrengojme duart.

 11. #1068
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-10-2015
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Ata spo ndihen o martin po ekspertat po dalin ne skene jo ky jo ai thuajse jemi ne Brazili e jo ekipi qe eshte i ndertuar me njemije mundime me djem qe mezi kuptohen me shqipen etyre sepse kane lind e jane rrit neper europe....

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar B.A.D B.O.Y pėr postimin:

  anita340 (11-10-2015)

 13. #1069
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Citim Postuar mė parė nga B.A.D B.O.Y Lexo Postimin
  Me kombetaren pa kushte pa teori konspiracioni pa u bo asi trimi qe me mesu de biazin se si me bo formacionin thjeshte krenar me djemte per mundin edhe sakrificat e tyre,,,

  Ekspertat e Top eleven e mesojne De Biazin se kush eshte kryesori aty,,,
  DESHIROJ dhe DUA qe te fitojne.
  Nuk kam se cfar te shtoj me teper.

 14. #1070
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  ...me disa pasime te shkurtra dhe te sakta nga tanet,mendova per nje qast se po e shoh Barcen....Vertet bukur...
  Tash ne duhet stili Italijan,mbrojtja sulmi me i mire,pra vetem te tentojme ndonje kunderzbritje dhe asgje te mos rrezikojme...Forca ALBANY,Tanet besoj po bejn histori.

 15. #1071
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Krenar per kete kombetare qe per here te pare do ngreje flamurin tone ne kampionatin europian te futbollit,
  Komplimenta dhe respekt per keta djem qe hyne ne histori . dhe trajnierin e tyre kuqezi.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 16. #1072
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Urime shqiptare! Suksese ne kampionat! Ju dua!
  AUTOCHTHONOUS

 17. #1073
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Alors en France


  ---

  Dy fjale per ndeshjen. Zevendesim i Liles me Roshin, ndryshim total i linjes se djathte ne aspektin ofensiv. Lila nuk beri dot me Serbine as ate qe duhet te bente, qe ishte dhe arsyeja (ndoshta ?!) pse ishte futur ne fushe, pra te mbronte, nderkohe qe Roshi e kreu me se miri detyren e tij. Kercenim i vazhduar per mbrojtesat e linjes.
  Zevendesim Agolli me Aliji. Kjo nuk besoj se ka nevoje per koment...Aliji ishte spektakolar, paraqitje e disiplinuar dhe shume pozicional. Ta mendosh qe eshte vetem 21-22 vjec.
  Zevendesim i Lenjanit me Gashin. Gashi per mendimin tim eshte lojtari mė me vizion i kombetares. E shikon lojen nga nje tjeter kendveshtrim ne raport me lojtaret e tjere, duket qe ka horizont per lojen. Vihet re qarte fare te pasimi i fundit qe i ben Lenjanit ne ndeshjen me Armenine ne Shqiperi, dhe me pas nuhatja dhe pozicionimi ne pritje te krosimit.
  (ri)Zevendesim i Balaj me Cikalleshin. Cikalleshi mbreme u perpoq qe te dukej ne fushe, donte golin me patjeter. Paraqitje jo e keqe.

  Ne teresi kombetarja mbreme ka funksionuar me se miri si grup. Ishin solid, ishin pozicional, dinin detyrat dhe mesuan qe nuk dezertohet. Ose te pakten shpresojme te kene mesuar.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BlooD_VenoM : 12-10-2015 mė 14:31
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 18. #1074
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  tna kishte rraf Gjeorgjia ketu Pffffffff sdurohesh me i riu ne moshe nga at ishte 32 vjec :P
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 19. #1075
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Cili eshte parashikimi juaj per ndeshjen Lihtenshtein Shqiperi ne tetor?

  Parashikimi im Lihtenshtein Shqiperi 0-4

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar murik pėr postimin:

  drague (14-09-2016)

 21. #1076
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,243
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Kombėtarja nė “karantinė”

  Pėrfaqėsuesja shqiptare qė prej ditės sė hėnė ėshtė e ngujuar nė grumbullim, ku po pėrgatitet pėr njė nga ndeshjet mė tė rėndėsishme, pėr vetė De Biasin, por edhe pėr kombėtaren si ajo ndaj Italisė. Rojet private ndalojnė kėdo t'i afrohen resortit, ndėrkohė qė edhe familjarėt e futbollistėve, mundet t'i takojnė me minutazh tė kronometruar.

  Nė konferencėn e parė pėr shtyp pėr kėtė ndeshje trajneri kishte pėrzgjedhur dy lojtar mesfushorė qė e njohin shumė mirė kampionatin italian si Ledian Memushaj dhe Migjen Basha qė njeh akoma mė shumė trajnerin e axurrėve Xhanpiero Ventura, trajner qė e ka patur kur luante tek Torino.

  “Kur arrita nė Torino ishte trajner Ventura. Nga Seria B u ngjitėm nė A dhe vetėm sezonin e dytė u kualifikuam nė Europa League. Aty shihet puna e mirė qė Ventura ka bėrė me lojtarė si mua, Darmian apo Immobile dhe unė dua ta falėnderoj pėr ato vite tė mira tė karrierės. Ventura ėshtė njė trajner qė i pėlqen ta sulmojė kundėrshtarin. Duhet tė shohim edhe formacionin qė ai do tė pėrdorė, por me lojtarėt qė ka nė dispozicion Italia mund tė na krijojė probleme. Nė disa ndeshje jemi mbrojtur mirė dhe kemi kundėrsulmuar, mund ta vėmė Italinė nė vėshtirėsi”, thotė Basha.

  Ndėrsa Ledian memushaj vuri nė dukje rėndėsinė e kėsaj ndeshjeje dhe synimin e skuadrės sonė pėrfaqėsuese pėr kėto eliminatore.

  “Kemi shumė mungesa, por secili prej nesh do tė japė maksimumin. Ėshtė njė ndeshje e vėshtirė, por ne do tė pėrpiqemi qė tė marrim pikė ndaj Italisė. Kur luan ndaj ekipe si Italia nuk ėshtė i nevojshėm motivimi i trajnerit. Pėr kėto eliminatore duhet tė grumbullojmė sa mė shumė pikė dhe objektivi kryesor yni ėshtė qė tė kapim vendin e dytė nė grup”, tha Memushaj.
  Silence is golden.

 22. #1077
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Kombėtarja Shqiptare

  Shume e veshtire kjo ndeshje. Jo vetem mungesat por edhe nje pjese e lojtarve te tjere jane jashte forme ose me pak minutazh ne kembe. Sidoqofte le te shpresojme per nje ndeshje dinjitoze.

Faqja 54 prej 54 FillimFillim ... 444525354

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •