Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 125
  1. #21
    Citim Postuar më parë nga Alti Elezi Lexo Postimin
    Po po ehe ehe po po,Te forumi i Pd-se dhe i Ps-se,po eshte hero.
    atehere i bie qe 95 % e popullit qe votuan, ta duan si hero...kurse ju ne ate 5 % tjeter,qe mbetet,do mbeteni ju zagaret qe lepiheni pas prapanicave te tyre, si gjinush e ngjel e ndoke

    politika ne shqiperi e kudo tjeter, doo topeee or taj,e mbi te gjitha koncentrim maksimal te trurit.

  2. #22
    jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
    Anëtarësuar
    26-04-2005
    Postime
    1,633
    e imagjino kush nanon ne kto momente. do jete ne ndonje kish duke u lutur per shnetin e berishes derisa te behet president
    no glove no love

  3. #23
    ***VIP***
    Anëtarësuar
    26-08-2008
    Postime
    800
    Cfare goje qe kam! Para ca ditesh te tema mbi vdekjen e Godos postova "Por AI kur e ka rradhen? Nuk thone kot Zoti vonon por nuk harron.
    Moderator, e di vet ti...

  4. #24
    Larguar Maska e Noellag
    Anëtarësuar
    23-09-2009
    Vendndodhja
    Ne zemrat tuaja
    Postime
    2,583
    Citim Postuar më parë nga kleadoni Lexo Postimin
    Noellag... shko hidhi nje grusht uje fytyres se po lexon vetem mbrapsh!
    Nuk me erdhi keq fare, une e kam thene gjithmone qe Salen e kam shume bezdi, kshuqe po te semurej e te hiqte dore nga politika,nuk do me vinte keq fare. Ama,nga kjo e te arrish te thuash qe po mallkoj dike, apo po tallem me shendetin e dikujt, ka nje rruge te gjate ne mes!

    Nuk kam ndermend te jap shpjegime ty Noellag, mendimin tim dhashe!
    Shnet!
    Kur Ramiz Alia u shtrua ne spital , asnje prej nesh qe kishim antipati per te nuk foli per shendetin e tij , vetem pas vdekjes u diskutua me njerzillek per aktivizimin e tij politik ne forume ,ne internet apo ne studiot televizive, por qe vete personalisht nuk fola fare per te.

    Problemi eshte se disa nga ju nuk arrijne te kuptojne se edhe sikur ti bie rrufeja dhe te vdese, nuk perfitojne gje pervec gezimit prej militanti. Cdo njeri nga ne duhet te jete njerezor ne momente te caktuar, te flasim aty ku eshte per te folur dhe te mos flasim aty ku nuk eshte per te folur.

    Shendet dhe ty.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Noellag : 12-12-2011 më 17:20
    Larguar

    Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

  5. #25
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    12-02-2011
    Vendndodhja
    Antarkdite
    Postime
    626
    Doktorin e kemi te forte, mos u shqetesoni o kelysh te kuq!
    moj Evrope moj k*rve qemotit, ndave tokat e Shqipnise me ushqye kelyshet e Rusise

  6. #26
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    21-04-2007
    Vendndodhja
    KUDO DHE ASGJEKUND
    Postime
    837
    ndoshta e kane hequr kembe zvarre zogu me godon

    po kame frike se di i ike petulla sales dhe do vazhdoje perseri si kryeminister se e kane si zakone komunistat vetem te vdekur heqin dore se keshtu i ka mesuar nena parti me enverin

  7. #27
    Kalorës i Lirisë Maska e BlueBaron
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Në Tironën e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Stabilizohet shëndeti i Berishës, kaloi gjendje lodhjeje


    TIRANE- Kryeministri, Sali Berisha ka kaluar një gjendje lodhjeje, e cila i ka ardhur nga një virozë për të cilën Berisha ka marrë mjekim ditëve të fundit.

    Ky ka qenë shpjegimi zyrtar që zyra për shtyp e kryeministrit dha vetëm pak kohë pas ngjarjes.

    Në deklaratën e kryeministrisë, thuhet se kryeministri pati një gjendje lodhjeje në përfundim të fjalës së tij. Pasi një konsulte me mjekët u konstatua një gjendje dobësie, lidhur me një virozë për të cilën Berisha është mjekuar kohët e fundit.

    Kryeministri ka konsumuar një kafe me miqtë dhe më pas është larguar për në apartamentin e tij.

    Sipas zyrës së kryeministrit, gjendja shëndetësore e Berishës është e normalizuar.



    Deklarata e plotë e Kryeministrisë

    Sot në mbrëmje, Kryeministri Berisha pati një gjendje lodhjeje në përfundim të fjalës së tij, me rastin e 21 vjetorit të Partisë Demokratike. Pas një konsulte mjekësore u konstatua një gjendje lipotimie (debolese), e lidhur me një virozë, për të cilën Kryeministri është mjekuar gjatë ditëve të fundit. Konsulta mjekësore tregoi parametra normale dhe gjendje të stabilizuar.

    Kryeministri Berisha është në gjendje të mirë shëndetësore dhe para largimit nga Pallati i Kongreseve konsumoi një kafe me miq dhe të ftuar dhe më pas u kthye në apartamentin e tij.

    Kryeministri Berisha u shpreh mirënjohjen të gjithë anëtarëve dhe simpatizantëve të Partisë Demokratike, miqve dhe të ftuarve në përvjetorin e krijimit të PD-së, për interesimin e treguar dhe uron dhe njëherë gëzuar festën.


    ****


    Kryeministri, Sali Berisha nuk është ndjerë mirë për disa momente në fund të fjalimit të tij me rastin e themelimit të 21 vjetorit të Partisë Demokratike.
    Mësohet se kryeministri ka kaluar një gjendje te fikti, kjo e konfirmuar pak minuta më vonë edhe nga kryeparlamentarja, Jozefina Topalli.

    Topalli konfirmoi se Berisha pas ketij momenti eshte ne gjendje shume te mire shendetesore.

    Kryeministri u shoqerua menjehere jashte salles se Pallatit te Kongreseve, ku mesohet se pasi ka konsumuar nje kafe, gjendja e tij eshte normalizuar.
    Mund të shkëpusësh Çunat nga TIRONA, por kurrë nuk mund të shkëpusësh TIRONËN nga zemra e Çunave !!!

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e Alti Elezi
    Anëtarësuar
    04-04-2010
    Postime
    794
    Citim Postuar më parë nga POKO Lexo Postimin
    atehere i bie qe 95 % e popullit qe votuan, ta duan si hero...kurse ju ne ate 5 % tjeter,qe mbetet,do mbeteni ju zagaret qe lepiheni pas prapanicave te tyre, si gjinush e ngjel e ndoke

    politika ne shqiperi e kudo tjeter, doo topeee or taj,e mbi te gjitha koncentrim maksimal te trurit.
    Ato peralla jane per bebusha,nejse forumi eshte mbush plot...degjo beby..
    Enverin e votonin 99% se ishte nje HERO,
    Saliu i lepinte B.y.th.e.n Laverit,si HERO,
    Saliun e votojne 95% si HERO,
    Sa HERONJ,i lepijne "B" saliut si HERO???
    Ndryshuar për herë të fundit nga Alti Elezi : 12-12-2011 më 17:38

  9. #29
    Kalorës i Lirisë Maska e BlueBaron
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Në Tironën e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Top qenka Sala.
    Mund të shkëpusësh Çunat nga TIRONA, por kurrë nuk mund të shkëpusësh TIRONËN nga zemra e Çunave !!!

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e Alti Elezi
    Anëtarësuar
    04-04-2010
    Postime
    794
    Citim Postuar më parë nga Mike Oldfield Lexo Postimin
    Doktorin e kemi te forte, mos u shqetesoni o kelysh te kuq!
    Marte nga Ditet tuaja,nga te Blujte e nga te Kuqte

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e mardo
    Anëtarësuar
    06-04-2011
    Postime
    325
    qajini hallin vetes tuj e lejeni saliun
    deri dje kishim fansat e enverit e sot te sales
    do zoti le politiken ky saliu se pensionin plakut tim nga 18 000 lek ja boni 11 000 lek

    po ska zot se po te kishte sdo kishte lind fare ky

  12. #32
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    Citim Postuar më parë nga Alti Elezi Lexo Postimin
    Ato peralla jane per bebusha,nejse forumi eshte mbush plot...degjo beby..
    Enverin e votonin 99% se ishte nje HERO,
    Saliu i lepinte B.y.th.e.n Laverit,si HERO,
    Saliun e votojne 95% si HERO,
    Sa HERONJ,i lepijne "B" saliut si HERO???
    kujton se ke then ndonje gje te mencur ketu????
    pfff
    vazhdoni masturboheni me kujtimet e Enverit dhe ju duket vetja trima sa here e kujtoni.
    Saliun e votoi shumica e popullit ( dhe mos na prallisni per manipulim votash se jeni bere bajat).
    Ju mund te enderoni per te zezen e tij, por shumica e do dhe e do te forte ne krye te shtetit.
    Unë jam njeri i thjeshtë.
    Kënaqem me pak.
    Më mjafton më e mira.

  13. #33
    Lux Libera Nos Maska e Shkelqesia_E_Tij
    Anëtarësuar
    23-09-2002
    Vendndodhja
    Where ladies pray the God
    Postime
    1,028
    Uroj te behet me mire se eshte jete njeriu dhe si e tille meriton solidaritetin e te gjitheve per nje sherim te shpejte.

    Ne politike, nje sahat e me pare te dale ne pension, per te miren e popullit nqs i ka ngelur ndonje pike "dashamiresie" per popullin shqiptar dhe nuk i eshte tretu me ujin qe donte t'ia falte Greqise.

    Shoku Sali eshte perpikshmerisht i njejti: Enverist koke e kembe!

    Blossoms of heaven, Ashes of hell...

  14. #34
    Ndonje vidio...
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  15. #35
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,424
    Postimet në Bllog
    17
    Kryeministri Berisha mban nje agjende aq te ngjeshur, sa nje 20 vjecar do te kish probleme per te perballuar rutinen e stresin, e jo me nje 70 vjecar. Edhe ajo qe eshte me e keqja, duke qene se Berisha e kupton qe mosha po ben te veten, ai nuk po e ngadaleson aktivitetin e tij por po e pershpejton.

    Familja dhe njerezit e tij te afert duhet ta keshillojne qe te tregoje po aq kujdes per shendetin e tij, sa tregon dhe pergjegjesite shteterore e partiake.

    Albo
    Ndryshuar për herë të fundit nga Albo : 12-12-2011 më 21:02

  16. #36
    Sensual
    Anëtarësuar
    17-02-2009
    Postime
    4,304
    te shkuara te shkretit ..lol .. kur i dhashe doren ne New York para nja 2 muajsh mire dukej ...

  17. #37
    Anti Zombizem SigPunizem Maska e Duaje Siveten
    Anëtarësuar
    09-09-2007
    Postime
    3,698
    Citim Postuar më parë nga Alti Elezi Lexo Postimin
    Nuk cofi?
    Apo akoma asgje e re?
    Duhet te plotesoje numrin 3,mbas Naltmadhenise,dhe "TE URTIT" Godo.
    Duke filluar nga Ramizi, iku Leka, dhe me duket se at numrin e plotesoi Sabriu.

    Mos e gjykoni tjetrin si kafsha me kafshe, se ashtu do te gjykoheni edhe ju vete.

    Ndaj, me shume qyteterim e njerzillek - zgjidhni alternativen, dhe jo vdekjen.

  18. #38
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    me pelqeu fakti qe edi rama i paska uru sherim te shpejte
    ishalla qe nga sot po marrin per mir punet

    meqe me jepet rast dhe shokut brar i uroj sherim te shpejte
    JO SEKS PARA MARTESE

  19. #39
    Style & Substance Maska e qeveriablu
    Anëtarësuar
    16-05-2011
    Postime
    1,816
    Citim Postuar më parë nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
    Ndonje vidio...


    Të shërohet kryeministri i qeverisë blu.Përshëndetje dhe shërim për kryeministrin Shqiptar i uron Qeveriablu Edhe i sëmurë mbron sovranitetin dhe integritetin teritorijal të Shqipërisë.Garanton rendin demokratik dhe është mbrojtës i Shqiptarisë.Dhe shpresë e vetme që do të zgjaten ditët blu në Shqipëri ( e thënë në stilin e Brarit ).
    Ndryshuar për herë të fundit nga Albo : 13-12-2011 më 01:16
    Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    Thaçi i uron shëndet Kryeministrit të Shqipërisë
    Në tekst thuhet: Me keqardhje e morëm lajmin për një krizë shëndetësore të Kryeministrit të Republikës së Shqipërisë, Shkelqësisë së Tij, z. Sali Berisha.

    Përkeqësimi ishte i ndjeshëm, pasi ndodhi në një moment solemn, me rastin e 21 vjetorit të PDSH-së, parti që luajti rol historik në themelet e demokracisë shqiptare.

    Të arriturat e PDSH-së janë meritë e kontributit dhe vizionit të kryeministrit Berisha, i cili qëndroi në krye të këtij subjekti qoftë në pozitë qoftë në opozitë.

    Në emër të Qeverisës së Republikës së Kosovës dhe në emrin tim uroj që z. Berisha ta kalojë keqësimin e sotëm shëndetësor, pa asnjë pasojë, dhe të vazhdojë në drejtimin e shtetit shqiptar, drejt rezultateve dhe fitoreve të tjera.

    Hashim Thaçi
    Kryeministër i Republikës së Kosovës

    bota sot

    .

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •