Close

Rezultati i Sondazhit: Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

Votues
36. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Ukraina

  11 30.56%
 • Suedia

  3 8.33%
 • Franca

  19 52.78%
 • Anglia

  30 83.33%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 26
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime

  Grupi D: Anglia & Franca kualifikohen n erekfinale
  Ndeshjet e para;

  France - Angli (18:00) 11/06/2012
  Ukraine - Suedi (20:45) 11/06/2012
  • Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

 2. #2
  AKA-MANO Maska e Maqellarjot
  Antarsuar
  16-06-2011
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  972
  Faleminderit
  81
  62 falenderime n 51 postime
  Anglezet e "hengren" kesaj rradhe. As qe kan per tu kualifikuar.
  Ne kohe e rrethana kritike, si individi, ashtu edhe nji popull japin proven e forces morale te tyne

 3. #3
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Anglia dhe Suedia.

 4. #4
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime
  Tradita do ec perpara kam pershtypjen..

  Angli , France!
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 5. #5
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Franca dhe Anglia besoj q kualifikohen m tutje.
  Sui generis

 6. #6
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Anglia dhe Franca
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-12-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  1
  4 falenderime n 4 postime
  Besoj se Ukraina do kualifikohet si vend organizator, ndrsa vendi tjetr do diskutohet ndrmjet Anglis dhe Francs, megjithat m duket se Anglia ka skuadr m t mir se Franca.

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  850
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  franca dhe midis suedis e ukraines(meqense eshte ne fushen e vete)

 9. #9
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Angli dhe Ukraine
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Antarsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lasht (Oeneum), aty ku ajri i freskt m bn t ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,972
  Faleminderit
  1
  13 falenderime n 12 postime
  Anglia dhe Franca.
  "Fet` e best t`i kemi, po t ndar t mos jemi." Naim Frashri

 11. #11
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  1- Anglia


  2-Franca
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 12. #12
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Antarsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,813
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  kalojne anglezet dhe francezet pasi te tjerat me duken ne nivel shume te ulet
  vari leshte

 13. #13
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Une votova per Angline dhe Ukrainen. Anglia besoj se do e nxjerre grupin pasi i ka kualitetet per ta bere nje gje te tille. Edhe Franca i ka, por te Franca me duket sikur ata lojtare qe jane nuk perkushtohen si duhet ne ekipin perfaqesues. Ukrainen e vura thjesht sepse eshte vendi organizator dhe besoj se do luajne me shpirt.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Antarsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime n 45 postime
  France,Suedi.
  MOS I NDY TEMAT no name

 15. #15
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Mesa po degjoja ne lajme, Fedarata Angleze FA ka prenotuar avionin e kthimit per skuadren kombetare pas ndeshjes se fundit ne Grupe. Pra, besimi i Federates tek kombetarja eshte pothuajse inekzistent. Megjithate une serish besoj tek Anglia se do te kaloje me tej.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 16. #16
  -_- Maska e jack_sparow
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Legjenda shenoi nje dopiete sot... uroj me gjith zemer te kualifikoet ukraina...

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  nje ndeshje e bukur kjo suedi -ukraine
  u kenaqa
  JO SEKS PARA MARTESE

 18. #18
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Shevcenko do ngelet gjithmone per mua nje nga sulmuesit me te mire dhe me te kompletuar qe ka pasur ndonjehere bota e futbollit,ka shume klas dhe eshte shembull per tu mare nga te gjithe,bravo i qofte.

 19. #19
  Alessandro Del Piero Maska e Juventus
  Antarsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Aty ku Shqiptaret po vuajne.
  Mosha
  34
  Postime
  1,504
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Ne Baze te emrave, Anglia dhe Franca, por sic kaloi roundi i pare, mendoj qe ukrahina do Kaloj me tej, poziten tjeter do nvaret nga Franca dhe Anglia.
  Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Antarsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Franca dhe Anglia
  Dita e harxhuar m kot sht ajo e kaluar pa qeshur.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •