Close

Rezultati i Sondazhit: Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

Votues
63. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Spanja

  48 76.19%
 • Italia

  34 53.97%
 • Irlanda

  5 7.94%
 • Kroacia

  26 41.27%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 173
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime

  Grupi C: Spanja & Italia kualifikohen n erekfinale
  Ndeshjet e para;

  Spanje - Itali (18:00) 10/06/2012
  Irland - Kroaci (20:45) 10/06/2012
  • Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

 2. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Itali dhe Spanje.

 3. #3
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime
  Spanje , Itali jan me te favorizuar.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 4. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Spanja dhe Italia padyshim vazhdojn tutje.
  Sui generis

 5. #5
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Spanja dhe Koracia
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-12-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  1
  4 falenderime n 4 postime
  1) Spanja sht prap nga pretendentt kryesor pr titull.
  2) Irlanda, sepse sht nj skuadr q luan futboll shum luftarak.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  850
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  spanja dhe kroacia per faktin se Italia ka rezultate negative ndaj kroateve

 8. #8
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Spanja dhe Kroacia kalojne grupin.

  Spanja sepse eshte pretendente, duke qene kampionja ne fuqi do e mbroje titullin, plus ka lojtare shume te mire.
  Kroacia ka lojtare shume luftarak dhe ben loje te bukur ne grup (ishalla s'i bie ndeshje me Gjermanin ne fazen e dyte se eshte macja jone e zeze )...

  Per mua Italia s'do e kaloje dot grupin... eshte shume grup i forte per forcat e Italise,
  gjithsesi topi eshte i rrumbullaket...
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Lordlover
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Mnster Germany
  Postime
  168
  Faleminderit
  2
  3 falenderime n 3 postime
  Ky po me duket i ashtuquajturi " Grupi i Vdekjes "

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Kroacia ka lojtare te mire....por besoj se grupin do e kalojne ekipet me favorite...Itali-Spanje.

 11. #11
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Antarsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,399
  Faleminderit
  393
  249 falenderime n 213 postime
  Citim Postuar m par nga milanistja_el Lexo Postimin

  Per mua Italia s'do e kaloje dot grupin... eshte shume grup i forte per forcat e Italise,
  gjithsesi topi eshte i rrumbullaket...
  Italia fiton Evropianin, e dashur kuqezeza ime!!
  Jarigas

 12. #12
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Spanja , Kroacia

 13. #13
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga jarigas Lexo Postimin
  Italia fiton Evropianin, e dashur kuqezeza ime!!
  I ka keq punet kete vit... sipas parashikimeve po i del emri per ushtar dhe Buffonit dhe Bonuccit per te marr valixhet e ne shpi nga calcioscomesse, vetem po ndodhi ndonje mrekulli... por futboll eshte, topi i rrumbullaket edhe mundet...

  Rendesi ka te jete kampionat i bukur e jo monoton dhe fitofte ekipi me i mire, domethene dojci
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 14. #14
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Kemi Fantantonion :P

 15. #15
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Kemi Fantantonion :P
  Po po ai dhe Ballotelli po bene gje, jane dyshe e forte dhe luajne shume mire bashke... po pjesa tjeter s'eshte gje
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  103
  101 falenderime n 95 postime
  Spanja dhe Italia pa dyshim...mirepo ka mundesi qe edhe Kroacia te ua perziej punet!
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 17. #17
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga milanistja_el Lexo Postimin
  I ka keq punet kete vit... sipas parashikimeve po i del emri per ushtar dhe Buffonit dhe Bonuccit per te marr valixhet e ne shpi nga calcioscomesse, vetem po ndodhi ndonje mrekulli... por futboll eshte, topi i rrumbullaket edhe mundet...

  Rendesi ka te jete kampionat i bukur e jo monoton dhe fitofte ekipi me i mire, domethene dojci
  Se harrova, po Bonuccin pr a e duam t boj autogola ? lol
  Criscito po q sht munges pr Italin, kurse Buffon mund t zvndesohet dhe nga De Santis. Megjithat nuk s'kualifikohet as Buffon as Bonucci.

 18. #18
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Se harrova, po Bonuccin pr a e duam t boj autogola ? lol
  Criscito po q sht munges pr Italin, kurse Buffon mund t zvndesohet dhe nga De Santis. Megjithat nuk s'kualifikohet as Buffon as Bonucci.
  Po pra, Juve ben fuqine, prandaj do humbni
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Antarsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Shume dobet italjoni sot. Mbrojtje komplet e shthurur pa pike lidhje me futbollin. Ai maggo la kokrren e nomit edhe ato mrojtsit e juves cop cop ,vetem Chiellini ben pune aty (por cedo qe s'lujti sot ) tjerit jane merre me long mishi. Mos flas pastaj per at palo portjer de santis ,amon ku e ka gjet ket ky prandelli ,kur italia portjere te tille i gjen edhe ne kampionatin tone.

  Shume shume dobet. Me ca pashe sonte italia mund ta konsideroj si sukses kalimin nga grupi sepse per me shume do jete nje mrekulli me kte ekip qe pashe sonte.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Endri_ : 01-06-2012 m 18:11
  Lagja shishe rruga tapa ruju qenve se t'vin mrapa.

 20. #20
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Kemi Fantantonion :P
  Capitano behu me gjermanin degjo mua se nuk gaboj kur them s'do e kalojne grupin
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •