Close

Rezultati i Sondazhit: Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

Votues
63. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Spanja

  48 76.19%
 • Italia

  34 53.97%
 • Irlanda

  5 7.94%
 • Kroacia

  26 41.27%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 173
 1. #41
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga freeopen Lexo Postimin
  Motta eshte skarso kudo qe ta vendosesh (eshte nje breshke),ndersa per De Rossi nuk ke kuptuar asgje.Eshte pikerisht pozicioni i De Rossit i cili i jep bezdi Spanjes dhe e ben Italine me kompakte ne mbrojte.

  Uroni trajnerin e Spanjes i cili me duket se eshte matufepsur dhe po luan pa sulmues te mirefillte.
  Pe ndeshje ti o i nemur apo jo?
  Torres pati tre raste ne qender, e te treja rastet ishte faji rossit.
  Ishin raste goli qe te treja.
  Gabime trashanike, qe po te kishin rene ne kembet e nje sulmuesi tamam, e kishte fituar spanja ndeshjen.

  Edhe ai bonucci nuk zuri mend me ato pasat ne mesfushe.
  Goli erdhi si pasoje e dhenies pas gabim nga ana e tij, mgjth giacherini nuk e mbuloi fabregazin.
  Problemi jane mesfushoret anesore.
  Duhet te luaje me mesfushore qe sulmojne porten prandelli.
  O me nocerinon ose me pepen.
  Nocerino eshte kot, mgjth me mire ai sesa maggio dhe giacherini.

  Giacherini eshte me lethal ne skemen 4-3-3, jo ne 3-5-2, ku i duhet te mbroje me shume sesa te sulmoje.

  Zambrotta ishte perfekt ne ate pozicion, mirepo italia ska me zambrotta te rinj.

 2. #42
  -
  Antarsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime n 25 postime
  Italiant e treguan srish, q japin pamjen m t neveritshme t t luajturit futboll!
  Q din ve t'i bien kmbve t kundrshtarit n vend t topit, sikur t ishin duke kositur dhe jo luajtur futboll, dhe s'guxo njeri me prek me pupl taljont se do rrzohem si me qen femra n shenjat e para t shtatzanis n gjendje t fikti. E si gjithmon jan toleruar nga arbitrimi, se t shkoj psh ai fytyr-zumparja cassano e t'i bie kmbve t portierit n zonn e ports dhe vetm pr vetm, i takonte t dilte prjashta me t parn, por s'mori as t verdh. Pa llogaritur sa e sa her jan falur nga arbitri ato ndryhrje halabaksh q bjn.

  Loja m e shpifur nga taljont s'ka ku t shkoj... Domosdo me nj Spanj q luan q n minutat e para, bn gjith lojn, dhe kur ngelet zona e mbrojtjes bosh, italiant ve me qen pleq azilesh mos me b gol... Shkurt, vetm futboll t mirfillt q mund t quhet futboll - s'luajtn!

  Po dhe ky trajneri i Spanjs, mir q mungon sulmuesi m i miri D.Villa, po si luan 70 minuta me 3 mesfushor n vend t sulmuesave? Torres pastaj kur u fut, e prishi fare, sepse mund t'i pasonte Naval por u soll individualist, si shum raste q u humbn n fund t lojs nga t sjellurit 'individualist' n loj, si me qen argjentinasit...

  Gjithsesi Spanja luajti bukur, dhe s'pendohem q para 10 vitesh braktisa Dojat pr kta bukurosht spanjoll
  Ndryshuar pr her t fundit nga Fleur Blanche : 10-06-2012 m 14:10

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime
  Phuuuu si nuk fitoi Italia,
  kunder magjupve te Spanjes.

  Yes* shkruaj per Poezi te lutem.
  Ndryshuar pr her t fundit nga hot_prinz : 10-06-2012 m 14:14
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 4. #44
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Hot princ, mire qe i the , po kujt ja the xhanem?

  Yes, te lutem shume, hidhi cik parfum idiotlliqeve qe shkruan, se po bien ere shume

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime
  Smth,

  una desha vetem ta nguci pak Yes*.
  Yes*-in e kemi yll forumi, me ato shkrime te embla si cokollate.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 6. #46
  -
  Antarsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime n 25 postime
  Citim Postuar m par nga Smth_Poetic Lexo Postimin
  Hot princ, mire qe i the , po kujt ja the xhanem?

  Yes, te lutem shume, hidhi cik parfum idiotlliqeve qe shkruan, se po bien ere shume
  Idiotlliqeve t sat me. Shko se t erdhi jacia me u fal tani lol, apo s'faleni...uleni si qeni im kur i frkoj kokn duke e lar.
  Edhe mos m prmend m emrin, se kam ndot nga ata t llojit tnd!

 7. #47
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga hot_prinz Lexo Postimin
  Smth,

  una desha vetem ta nguci pak Yes*.
  Yes*-in e kemi yll forumi, me ato shkrime te embla si cokollate
  Si keto me lart psh?

  Lool

  Pls, dont make me laugh

 8. #48
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  Mbrojtja irlandeze ben shume gabime, por goli i dyte ishte pozicion jashte loje
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 9. #49
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Shigjeta, edhe ti ja fillove tani?

  Lool

  Shihe edhe njehere aksionin .

 10. #50
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  Une ne krah me arbitrin, sigurisht qe e pashe po c'e do s'me degjoi lol
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 11. #51
  -
  Antarsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime n 25 postime
  Citim Postuar m par nga Smth_Poetic Lexo Postimin
  Si keto me lart psh?

  Lool

  Pls, dont make me laugh
  Pse nj i llojit tnd, far gjuhe tjetr kupton?

  Ti sinqerisht do jesh ndonj feminu q e kan abuzuar rnd n tru, se ndryshe s'shpjegohen dot kto shenja shtatzanie t padshiruar n kok q ke.

  Edhe ngele duke m'u ngjitur n do tem, si me qen ato... s'po e them m mir. Ndrkoh q un as merrem me ty fare... je tepr i ult sinqerisht...Kshtu q hera e fundit q m ngjitesh, ok? Q ta kesh msim her tjera, dhe boll i ndote temat me injorancn tnde.

 12. #52
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Une te ngjitem ty?
  I didnt even know that u were around at all.

  Oj e nemur, je ne rregull nga trute apo te kane zene tartakujte? Lol
  Une smbahem si maskilist ne kete forum, por ti te ben me pahir te thuash:- ik e laj enet, se sje per komentime futbolli ti .

  Eh pike e zeze. U ngjitkam une kesaj pizivenkes.

  Mos o zot .

  Lokja. Lol

 13. #53
  -
  Antarsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime n 25 postime
  Hahahaaaa.... s'prisja ndonj koment tjetr prej teje, jo pr gj por ti postime prej lepurushi di t bsh, dhe ngele duke u kap n do tem me femrat, lol.

  Po ik, o ik...shko futu tek forumi q moderon, i cili njihet pr injoranc t nivelit alarmant!

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime
  ej ose folni per futboll ose mos na shurdhoni shum

  itali va uli hunen hunleshave te spanjes.
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 15. #55
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga shigjeta Lexo Postimin
  Une ne krah me arbitrin, sigurisht qe e pashe po c'e do s'me degjoi lol
  Kur lojtari kroat gjujti topin, dy lojtare kroat ishin offside, mgjth topi u ndalua ne gjujtje nga lojtaret irlandeze, pastaj si idiot, lojtari irlandez i dha pase jalevicit edhe pse ishte ne offise position.
  Mirepo lojtari quhet offside kur shoku i skuadres i pason e jo lojtari i skuadres kundershtare .

  Pra goli ishte i rregullt.


  Ps: yeushe, te paskan zene tartakujte me termend mo duket.
  Nuk merrem une me njerez te tille.
  E leme me kaq.

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime
  Yes*
  Se pata me qellim me te futem ne kete diskutim.
  Ma bo hallall.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 17. #57
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga derjansi Lexo Postimin
  ej ose folni per futboll ose mos na shurdhoni shum

  itali va uli hunen hunleshave te spanjes.
  kjo fitorja e Kroacise e nderlikoj pak punen.

 18. #58
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime
  ka ndonje link qe ta shof ne pc?
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Italia lun futboll...Spanja nuk e di cfare luan me 10 mesfushor...nejse, gjynaf qe nuk e fitum ndeshjen, ishin 3 pike te merituara!

 20. #60
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga 2043 Lexo Postimin
  ka ndonje link qe ta shof ne pc?


  http://www.zdf.de/ZDFmediathek/haupt...-und-IRL---CRO

  gjermanisht dottore

Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •