Close

Rezultati i Sondazhit: Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

Votues
63. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Spanja

  48 76.19%
 • Italia

  34 53.97%
 • Irlanda

  5 7.94%
 • Kroacia

  26 41.27%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 173
 1. #21
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga milanistja_el Lexo Postimin
  Capitano behu me gjermanin degjo mua se nuk gaboj kur them s'do e kalojne grupin
  Shum dobt capitano. :S
  Mbrojtja bloz fare. M mir mos marrin pjes fare n Europian, meq Prandelli tha nqs do t duhet, nuk shkojm.

 2. #22

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Italia puth kryqin qe ne grupe per mendimin tim.

  Kalon Kroacia dhe Spanja.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #23
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Ketu kuptohet sesa merrni vesh shume ju anti-italianet nga futbolli.

  Italia minimumi arrin gjysem-finalen kete europian.

  2-0 per italine neser.

 4. #24
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime
  Nese ty te duken anti italian kto,ti je i pari qe je anti Gjerman.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 5. #25
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Gjermaneve ja kemi care marmitren historikisht.
  Akoma sna kane rrahur ndonjehere ne ndeshje zyrtare.

  Gjermania eshte ekipi i fundit qe me bezdis mua si tifoz italian.

 6. #26
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime
  E nxore me ne fund koken.Te pakten mos u bo hipokrit.Me mire tifoz emocjonal,sesa nje njeri hipokrit.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Spanja Kroacia kalojn per mendimin tim
  Te shohim.....
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  Citim Postuar m par nga Smth_Poetic Lexo Postimin
  Gjermaneve ja kemi care marmitren historikisht.
  Akoma sna kane rrahur ndonjehere ne ndeshje zyrtare.

  Gjermania eshte ekipi i fundit qe me bezdis mua si tifoz italian.
  ec ere pepino grris bycen ti aty, u bote ju haaaaa!

  rrasini na nje xhelatin e aty e mblidhni mendjen, s eper futboll do flasim vet kete evropian ne! edhe pse me duket se e ksihte liru cik si shume ai levi muhabetin kete kompeticion me duket! hehe
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  parashikmet skedinore epr mua sot jane :

  spanja plus 3 ( ose x final)
  irlanda 2-3 (ose x pjese pare)
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 10. #30
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Balo... Tre kundersulme ideale i humbi.
  Cassano esht viktime fare.

  Me keta dy nuk fitohet kurre.

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime n 54 postime
  **** spanja, **** kroacia,

  meqe jemi dhe ne teme, **** balotelli, **** cassano,
  inshalla italia me lojtare te hajrit.

 12. #32
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Motta ne mesfushe dhe rossi ne qender esht katastrofe.

 13. #33
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Ja nje mesim spanjes sesi mund te stopohet tika taka dhe mos te kesh posedim topi fare.
  Mbrojtesit anesore te spanjes skane dale njehere ne sulm per te ndihmuar sulmin.
  Sikur motta te ishte pak me i afte te mbaj posedimin ne fushe, italia do kishte krijuar me aksione.

  Edhe pse rossi do ishte ideal per ate treshe ne mesfushe, dyshja juventine e mbrojtjes po e ben ate te duket si qender mbrojtes i mire.

 14. #34
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Hajde balo-cassano hajde. Ca rastesh.

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Antarsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime n 45 postime
  Citim Postuar m par nga Smth_Poetic Lexo Postimin
  Motta ne mesfushe dhe rossi ne qender esht katastrofe.
  Motta eshte skarso kudo qe ta vendosesh (eshte nje breshke),ndersa per De Rossi nuk ke kuptuar asgje.Eshte pikerisht pozicioni i De Rossit i cili i jep bezdi Spanjes dhe e ben Italine me kompakte ne mbrojte.

  Uroni trajnerin e Spanjes i cili me duket se eshte matufepsur dhe po luan pa sulmues te mirefillte.
  MOS I NDY TEMAT no name

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime
  **** barazun liliputat
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 17. #37
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  Nuk mund te mbetej vetem me nje gol, do vinte goli i spanjolleve
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 18. #38
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Sulmin e kane perturp italia. Ai rossi sikur te mos ishte demtuar, do ishte me e rrezikshme italia.
  Giacherini dhe maggio ma shpifen. Nje kros ne zone nuk hodhen. Motta eshte idiotllik ta vesh ne mesfushe. De rossi ne qender eshte idiotllik ta lesh ndeshjen tjeter. Cdo gabim ne mbrotje erdhi per shkak te tij. Se kishte haberin sesi te kordinohej me bonucci-chiellini.

  Chiellini dhe marchisio lojtaret me te mire ne fushe.
  Edhe pirlo qe kot sot, mgjth dha pasin e golit,keshtuqe varja.

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime
  its ok dude

  do va cajm piten me rradh ishte sa per nxemje sot
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 20. #40
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Antarsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,399
  Faleminderit
  393
  249 falenderime n 213 postime
  Citim Postuar m par nga shigjeta Lexo Postimin
  Nuk mund te mbetej vetem me nje gol, do vinte goli i spanjolleve
  Spanjollet duhet t'i puthin kembet Balotellit, se kjo ndeshje duhet mbaronte 3-0 per italianet......De Rossi monumental, Buffon gati perfekt, Di Natale madheshtor....nje leksion futbolli per menjemedhenjte....Forza Azzurri.....!
  Jarigas

Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •