Close

Rezultati i Sondazhit: Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

Votues
44. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Hollanda

  27 61.36%
 • Danimarka

  6 13.64%
 • Gjermania

  41 93.18%
 • Portugalia

  8 18.18%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 194
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime

  Grupi B: Gjermania & Portugalia kualifikohen n erekfinale
  Ndeshjet e para;

  Holland - Danimark (18:00) 09/06/2012
  Gjermani - Portugali (20:45) 09/06/2012
  • Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime
  Gjermania njeher 99.99% qe e kalo grupin,Mendoj se dhe Hollanda del ne vendin e dyt.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e puroshkodran
  Antarsuar
  07-02-2008
  Postime
  3,643
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 6 postime
  gjermani
  hollande

 4. #4
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Antarsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,094
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Pervec Gjermanise nuk e di. Hollanda ka shume lojtare ne renje.
  Perch er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

 5. #5

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Holland
  Gjermani.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Indrius
  Antarsuar
  03-08-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  1- Gjermania
  2- Hollanda

 7. #7
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Gjermania e merr tere Evrpoiani , e per tjerat shum zor
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 8. #8
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Netherlands & Germany.

  Go Netherlands

 9. #9
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime
  loooooool Ka lezet kur shoh te gjith optimiste per Germany
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 10. #10
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Grupi m i bukur i ktij edicioni t europianit, besoj se Gjermania dhe Holanda do kalojn pa probleme.
  Sui generis

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-12-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  1
  4 falenderime n 4 postime
  1) Gjermania, sepse sht skuadra m e mir e grupit dhe nj nga favoritt kryesore pr titull.
  2) Hollanda, sepse jam tifoz i saj, megjithse loja e saj nuk m bind, pavarsisht se gazetat dhe FIFA, e UEFA e renditin shum lart.

 12. #12
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Per mendimin tim grupi B eshte nje nder grupet me te forta te evropianit e me pas vjen grupi C per perberjen e ekipeve.
  Gjithsesi per ndeshjet ne grupin B mendoj se renditja do te jete:
  1. Gjermania
  2. Hollanda
  3. Portugalia
  4. Danimarka

  Gjermanin e shoh dhe ne finale e shpresojme dhe me titullin, jo per gje po kete vit i ka te gjitha mundesite, ka ekip te kompletuar, te ri ne moshe dhe ka nje strateg shume te mire si Low.
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 13. #13
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  U pa puna,po behem me portugezet.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  qe pas humbjes se bayernit me ka hy frika te kombetarja
  nuk e di si munden te jen kaq te sigurte per titull schweini me shoke
  te kalojne grupin nje here pastaj ....
  JO SEKS PARA MARTESE

 15. #15
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime
  Gjermania mer Europianin , dhe do triumfoje ne Brazil 2014
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-07-2009
  Vendndodhja
  Gjakove
  Mosha
  24
  Postime
  72
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  qe pas humbjes se bayernit me ka hy frika te kombetarja
  nuk e di si munden te jen kaq te sigurte per titull schweini me shoke
  te kalojne grupin nje here pastaj ....
  Haha ne kombtare eshte Mesut Ozil kshtu qe sbesoj qe ndodh e njejta si me Bayernin

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga Qendrim452 Lexo Postimin
  Haha ne kombtare eshte Mesut Ozil kshtu qe sbesoj qe ndodh e njejta si me Bayernin
  edhe ?
  8 e bayernit eshte e rene moralisht e kjo do ndikoje shume
  me shume frike e pres kampionatin sinqerisht
  JO SEKS PARA MARTESE

 18. #18
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  1- Gjermania
  2- Hollanda
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 19. #19
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime


  Let's go

 20. #20
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga AlbaneZ Lexo Postimin


  Let's go
  kemi dhe xhekun me hollanden

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •