Close

Rezultati i Sondazhit: Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

Votues
44. Nuk mund të votoni në këtë sondazh
  • Hollanda

    27 61.36%
  • Danimarka

    6 13.64%
  • Gjermania

    41 93.18%
  • Portugalia

    8 18.18%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 194 prej 194
  1. #181
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anëtarësuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878
    gooool,
    na bone mushkrin e bordh, bardh e zi.
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

  2. #182
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    ka rrit cuna hitleri jo bresalepa si robben

  3. #183
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    drague ca behet me hollanden aman se mora ne qaf gjithe dyrnjane se r kisha te sigurt fitoren
    ku e kam blood se ai ma ka fajin lol
    JO SEKS PARA MARTESE

  4. #184
    Lab 100% Maska e Station
    Anëtarësuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    6,624
    Citim Postuar më parë nga drague Lexo Postimin
    ka rrit cuna hitleri jo bresalepa si robben
    Hahahaha ngushëllimet e mia Drague.

    Si më the kur në fillim shkruaja se do kualifikohet Gjermani dhe Portugali ??

    " Mos ke pa nai ëndër" ?

    E shikon që e kishe gabim??

  5. #185
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar më parë nga Station Lexo Postimin
    Hahahaha ngushëllimet e mia Drague.

    Si më the kur në fillim shkruaja se do kualifikohet Gjermani dhe Portugali ??

    " Mos ke pa nai ëndër" ?

    E shikon që e kishe gabim??
    ke te drejt.

    kam 22 vjet qe jetoj ne gjermani.

    eshte populli me nacionalist ne europe.te marrim pak shembull ne.

  6. #186
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anëtarësuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    u kualifikuan 2 ekipet qe e merituan...
    hollanda zhgenjim total.
    Vasudhaiva Kutumbakam

  7. #187
    Citim Postuar më parë nga drague Lexo Postimin
    Nuk meritonin gje fare,me mire te mos marin pjese fare ne Boteror,te rregullojne ekip per ne 2016 kelyshat.

    Danezet duhet te merrnin penallti andej nga minuta 70,Merkel shkonte do shkonte ne shtepi.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  8. #188
    ► ☆☆☆ ◄
    Anëtarësuar
    26-10-2005
    Vendndodhja
    Mëmëdhe
    Postime
    4,834
    Hollande me te shperfytyruar nuk kisha pare prej shume vitesh.

    Moren ate qe merituan.

  9. #189
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anëtarësuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Në çdo vend ku ka jetë
    Postime
    5,321
    Citim Postuar më parë nga AlbaneZ Lexo Postimin
    Hollanda ka per ti mundur edhe Gjermanine edhe Portugaline
    Urime edhe per fitoren e radhes ndaj Portugalise

    Citim Postuar më parë nga MaDaBeR Lexo Postimin
    Gjermanine n'men, ndersa C. Ronaldon ta kapi per brekesh ai Heitinga me gjith Matiijsen.

    U se harrova keni dhe Roben
    A te pata thene qe u shkaterron Cristina? Pupupupupu ca u ka bo mbrem.

    Tashi te kalojm kshu prej verteti pa shaka. Me erdhi gjynah qe Hollanda iku ne kete lloj forme nga Europiani, pa mare qofte nje pike te vetme. Nuk e di se si nje ekip qe fiton ne menyre teper te lehte ndeshjet kualifikuese, me shume gola dhe spektakel, shperfytyrohet kur nis kompeticioni.

    Personalisht mendoj se Hollanda kete Europian ndjeu shume mungesen e nje lojtari te tipit Seedorf apo Davids. Megjithese Sulmuesit dhe mesfushoret sulmues i kishte me te miret nga te gjithe ekipet e tjera, lidhja mes mbrojtjes e sulmit pothuajse nuk ekzistonte. Nje mbrojtje per te ardhur keq dhe nje mesfushor si De Jong nuk te garantojne me teper se kaq sa arriti Hollanda. Hollanda pati nje ekip teresisht te zhbalancuar.

    Ai Van Persie ma ka shpif ne te 3 ndeshjet qe ka luajtur. Totalisht i deshtuar. Madje mendoj se kjo gje do ndikoje dhe ne merkato, qe i bie t'ja ule cmimin mjaft.

    Mire beri federata qe nuk rinovoi me Van Marvijk, pasi kesaj Hollande i duhet nje njeri me i mire dhe me ide te reja per te menaxhuar kete grup mjaft te mire lojtaresh.
    Për inad të Djallit dhe Shqyptarëvet, Zoti ka me mbajtë Shqypninë më kambë me nder e me lumni

  10. #190
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anëtarësuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Në çdo vend ku ka jetë
    Postime
    5,321
    Citim Postuar më parë nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Nuk meritonin gje fare,me mire te mos marin pjese fare ne Boteror,te rregullojne ekip per ne 2016 kelyshat.

    Danezet duhet te merrnin penallti andej nga minuta 70,Merkel shkonte do shkonte ne shtepi.
    Mos u merzit Bludo Ne 2014 Hollanda do jete nje nga ekipet me te fuqishme te boterorit pasi ka mjaft elemente si dhe po rriten mjaft te tjere andej nga Hollanda. Psh ai mbrojtesi Willams a si e kishte, ne 2014 do jete nga me te miret besoj.

    Thjesht Van Marvijk nuk ishte njeriu i duhur per kete ekip ne kete Europian.

    Suksese per te ardhmen
    Për inad të Djallit dhe Shqyptarëvet, Zoti ka me mbajtë Shqypninë më kambë me nder e me lumni

  11. #191
    ► ☆☆☆ ◄
    Anëtarësuar
    26-10-2005
    Vendndodhja
    Mëmëdhe
    Postime
    4,834
    Urime edhe per fitoren e radhes ndaj Portugalise
    Ore se kam harru.. Te urova gje une per fitoren qe bete me Argjentinen ?

    Hollanda deshtoi nga traineri dhe skemat e tij te cuditshme.Po ashtu edhe me mbrojten katastrofe ku ka aktivizuar te gjithe mbrojtes qe ngrohin pankinat ne klubet perkatese.

    Flitet qe do e mari Raikard drejtimin e Hollandes dhe uroj te ndodhe.

  12. #192
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anëtarësuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Në çdo vend ku ka jetë
    Postime
    5,321
    Citim Postuar më parë nga AlbaneZ Lexo Postimin
    Ore se kam harru.. Te urova gje une per fitoren qe bete me Argjentinen ?
    Finalja Eurpianit ishte kjo? As qe nuk krahasohet per nga rendesia me asnje ndeshje te Hollandes. Kshu qe... Urime edhe njehere per fitoren LoL

    [qute=AlbaneZ]Hollanda deshtoi nga traineri dhe skemat e tij te cuditshme.Po ashtu edhe me mbrojten katastrofe ku ka aktivizuar te gjithe mbrojtes qe ngrohin pankinat ne klubet perkatese.

    Flitet qe do e mari Raikard drejtimin e Hollandes dhe uroj te ndodhe.[/QUOTE]

    Nqs e mer Rajkard ekipin atehere do shohesh Hollande te versionit 78 ose 88.
    Për inad të Djallit dhe Shqyptarëvet, Zoti ka me mbajtë Shqypninë më kambë me nder e me lumni

  13. #193
    Citim Postuar më parë nga MaDaBeR Lexo Postimin
    Mos u merzit Bludo Ne 2014 Hollanda do jete nje nga ekipet me te fuqishme te boterorit pasi ka mjaft elemente si dhe po rriten mjaft te tjere andej nga Hollanda. Psh ai mbrojtesi Willams a si e kishte, ne 2014 do jete nga me te miret besoj.

    Thjesht Van Marvijk nuk ishte njeriu i duhur per kete ekip ne kete Europian.

    Suksese per te ardhmen
    Ishalla futen me disiplinë dhe me grusht të hekurt trajneri,se po hynë prap edhe në 2014 me të njëjtin mentalitet loje do na hapin barkun.Është turp që nënkampionia e botës të iki nga grupet me 0 pikë.
    Unë dua ta mari Hiddink Hollandën,ai i sjell në vijë ata të pabindur.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  14. #194
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anëtarësuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Në çdo vend ku ka jetë
    Postime
    5,321
    Bludo, po i mori Rajkardi atehere do shohesh Hollande. Po Hollande si ajo qe s'ta kane pare syte ndonjehere, do heqesh dore kam frike edhe nga Xavi e Iniesta se bashku me pleshtin
    Për inad të Djallit dhe Shqyptarëvet, Zoti ka me mbajtë Shqypninë më kambë me nder e me lumni

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •