Close

Rezultati i Sondazhit: Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

Votues
44. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Hollanda

  27 61.36%
 • Danimarka

  6 13.64%
 • Gjermania

  41 93.18%
 • Portugalia

  8 18.18%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 194
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  gjermani dhe danimarka them une! gjermani portugali 3-1 rezultat ne kok per bast tek
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 2. #22
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga Endless Lexo Postimin
  gjermani dhe danimarka them une! gjermani portugali 3-1 rezultat ne kok per bast tek
  edhe holland-danimark si del kshu ne kok?

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  edhe holland-danimark si del kshu ne kok?
  2 me 2 ,ose 3-2 plako! shikoj gola te kjo ndeshje : )
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 4. #24

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga Endless Lexo Postimin
  2 me 2 ,ose 3-2 plako! shikoj gola te kjo ndeshje : )
  Nuk ka sum danezi te shkoj dy here te porta jone,kush do ta beje golin, Bendtner ? Apo Gronkjaer .
  I cajme mitren edhe Gjermanit edhe Portugezit. E shkelyen De Jongu Kristinen .
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Nuk ka sum danezi te shkoj dy here te porta jone,kush do ta beje golin, Bendtner ? Apo Gronkjaer .
  I cajme mitren edhe Gjermanit edhe Portugezit. E shkelyen De Jongu Kristinen .
  opo gjermanit merrni na nje astra dhe meshojini punes ju, po thoj ndonje kristin a danimarke dhe mund ta kafshonii ne byc
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 6. #26
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  kemi dhe xhekun me hollanden
  Kush eshte xheku me jahu

 7. #27
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Kush eshte xheku me jahu
  Bloodi mer.

  ne moshen e atij kom qen dhe une tifoz i cmen i Hollandes.

  kur kan fitu kampionatin europian jam la ne det dhe shiu bite litar

 8. #28
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Po nqs e fiton kete vit ca do bosh ?

 9. #29
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Po nqs e fiton kete vit ca do bosh ?
  do ju mledh te gjithve ne Tiron

 10. #30
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Amin...

 11. #31
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Nuk ka sum danezi te shkoj dy here te porta jone,kush do ta beje golin, Bendtner ? Apo Gronkjaer .
  I cajme mitren edhe Gjermanit edhe Portugezit. E shkelyen De Jongu Kristinen .
  Do i cani mitren Gjermanit?! _!_ EDHE mund tia hani,meqe je tifoz me hollanden,pastaj hollanda e ka me qef me honger _!_,shquhet ne mbar boten per pederastllekun qe ka.Me sa duket dhe ty si tifoz te paska kap virusi i pederastllekut qe flet ne ket menyre.E tha mire ai pak me pare,mer briskun te dora,dhe futi i tegel Gjermanit.
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 12. #32
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 15 postime
  Gjermania.......

 13. #33
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime
  Gjermania dhe Portugalia.

 14. #34
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  Gjermania dhe Portugalia.
  Ke pa nai1 onderr apo te erdhi keshtu spontane?

 15. #35

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga [HD] Lexo Postimin
  Do i cani mitren Gjermanit?! _!_ EDHE mund tia hani,meqe je tifoz me hollanden,pastaj hollanda e ka me qef me honger _!_,shquhet ne mbar boten per pederastllekun qe ka.Me sa duket dhe ty si tifoz te paska kap virusi i pederastllekut qe flet ne ket menyre.E tha mire ai pak me pare,mer briskun te dora,dhe futi i tegel Gjermanit.
  O ti haj definishni,t pickoi miza q krcen kshtu si artist me pupla gjeli ?
  E para fare njher,kshtu u tha dhe parvjet pr Gjermanin po e pe vet finalen se kush ishte.
  Tani prsa i prket ktyre pederastllqeve,po pate ndonj dyshim mund ti shuajm fare leht...m sill nj nga femrat e fisit dhe ta tregoj une kush virus m ka kapur.
  Kshtu puna,dhe her tjetr mos ofendo kur nuk t ofendojn.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 16. #36
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  O ti haj definishni,t pickoi miza q krcen kshtu si artist me pupla gjeli ?
  E para fare njher,kshtu u tha dhe parvjet pr Gjermanin po e pe vet finalen se kush ishte.
  Tani prsa i prket ktyre pederastllqeve,po pate ndonj dyshim mund ti shuajm fare leht...m sill nj nga femrat e fisit dhe ta tregoj une kush virus m ka kapur.
  Kshtu puna,dhe her tjetr mos ofendo kur nuk t ofendojn.
  Meqe i paske qef lojrat e fjaleve ti,po vashdoj dhe une po me lojrat e fjaleve.

  Fatkeqesisht une jam rritur ne jetemiro,dhe nuk kam femra ne fis,meqe jemi te femrat,te fala beji mamit motres dhe atyre zockave te mira qe ke ne fisin tend.


  Si fillim mua me ler femrat e familjes tende,kurse zockat e fisit beje sevap per kombetaren e Gjermanise.

  Mos u deshpero me kte qe do lexosh.Vet e kerkove,ste permenda gje fis apo familje.


  Te fala edhe njehere tjeter,mamit dhe motres.
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 17. #37

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga [HD] Lexo Postimin
  Meqe i paske qef lojrat e fjaleve ti,po vashdoj dhe une po me lojrat e fjaleve.

  Fatkeqesisht une jam rritur ne jetemiro,dhe nuk kam femra ne fis,meqe jemi te femrat,te fala beji mamit motres dhe atyre zockave te mira qe ke ne fisin tend.


  Si fillim mua me ler femrat e familjes tende,kurse zockat e fisit beje sevap per kombetaren e Gjermanise.

  Mos u deshpero me kte qe do lexosh.Vet e kerkove,ste permenda gje fis apo familje.


  Te fala edhe njehere tjeter,mamit dhe motres.
  Hajd se do t kaloj dhe ty kjo euforia e sexit dhe t fortit imagjinar n internet po h...Shndet lol.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 18. #38
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Hajd se do t kaloj dhe ty kjo euforia e sexit dhe t fortit imagjinar n internet po h...Shndet lol.
  Po ben kritik vet vetes.Ca ke ti qe e humb kshu ti.Une nuk bej te fortin as ne internet as ne realitet.Te ktheva pergjigjen qe kerkove.Shendet pac
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  o cuna po ca beni mo se s'ja vlene te shaheni kshu ne kete fare feje per ekipe futbolli mo, aq me shume qe jane dhe ekipe te huaja keto, se te kish qene per ndonje nga keto legenet tona hajde de
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 20. #40
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  Ke pa nai1 onderr apo te erdhi keshtu spontane?
  T plqeu ndeshja Holland - Danimark ??

Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •