Close

Rezultati i Sondazhit: Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

Votues
44. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Hollanda

  27 61.36%
 • Danimarka

  6 13.64%
 • Gjermania

  41 93.18%
 • Portugalia

  8 18.18%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 194 prej 194
 1. #181
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime
  gooool,
  na bone mushkrin e bordh, bardh e zi.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 2. #182
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  ka rrit cuna hitleri jo bresalepa si robben

 3. #183
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  drague ca behet me hollanden aman se mora ne qaf gjithe dyrnjane se r kisha te sigurt fitoren
  ku e kam blood se ai ma ka fajin lol
  JO SEKS PARA MARTESE

 4. #184
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  ka rrit cuna hitleri jo bresalepa si robben
  Hahahaha ngushllimet e mia Drague.

  Si m the kur n fillim shkruaja se do kualifikohet Gjermani dhe Portugali ??

  " Mos ke pa nai ndr" ?

  E shikon q e kishe gabim??

 5. #185
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  Hahahaha ngushllimet e mia Drague.

  Si m the kur n fillim shkruaja se do kualifikohet Gjermani dhe Portugali ??

  " Mos ke pa nai ndr" ?

  E shikon q e kishe gabim??
  ke te drejt.

  kam 22 vjet qe jetoj ne gjermani.

  eshte populli me nacionalist ne europe.te marrim pak shembull ne.

 6. #186
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  u kualifikuan 2 ekipet qe e merituan...
  hollanda zhgenjim total.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 7. #187

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  Nuk meritonin gje fare,me mire te mos marin pjese fare ne Boteror,te rregullojne ekip per ne 2016 kelyshat.

  Danezet duhet te merrnin penallti andej nga minuta 70,Merkel shkonte do shkonte ne shtepi.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 8. #188
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Hollande me te shperfytyruar nuk kisha pare prej shume vitesh.

  Moren ate qe merituan.

 9. #189
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Hollanda ka per ti mundur edhe Gjermanine edhe Portugaline
  Urime edhe per fitoren e radhes ndaj Portugalise

  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Gjermanine n'men, ndersa C. Ronaldon ta kapi per brekesh ai Heitinga me gjith Matiijsen.

  U se harrova keni dhe Roben
  A te pata thene qe u shkaterron Cristina? Pupupupupu ca u ka bo mbrem.

  Tashi te kalojm kshu prej verteti pa shaka. Me erdhi gjynah qe Hollanda iku ne kete lloj forme nga Europiani, pa mare qofte nje pike te vetme. Nuk e di se si nje ekip qe fiton ne menyre teper te lehte ndeshjet kualifikuese, me shume gola dhe spektakel, shperfytyrohet kur nis kompeticioni.

  Personalisht mendoj se Hollanda kete Europian ndjeu shume mungesen e nje lojtari te tipit Seedorf apo Davids. Megjithese Sulmuesit dhe mesfushoret sulmues i kishte me te miret nga te gjithe ekipet e tjera, lidhja mes mbrojtjes e sulmit pothuajse nuk ekzistonte. Nje mbrojtje per te ardhur keq dhe nje mesfushor si De Jong nuk te garantojne me teper se kaq sa arriti Hollanda. Hollanda pati nje ekip teresisht te zhbalancuar.

  Ai Van Persie ma ka shpif ne te 3 ndeshjet qe ka luajtur. Totalisht i deshtuar. Madje mendoj se kjo gje do ndikoje dhe ne merkato, qe i bie t'ja ule cmimin mjaft.

  Mire beri federata qe nuk rinovoi me Van Marvijk, pasi kesaj Hollande i duhet nje njeri me i mire dhe me ide te reja per te menaxhuar kete grup mjaft te mire lojtaresh.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 10. #190
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Nuk meritonin gje fare,me mire te mos marin pjese fare ne Boteror,te rregullojne ekip per ne 2016 kelyshat.

  Danezet duhet te merrnin penallti andej nga minuta 70,Merkel shkonte do shkonte ne shtepi.
  Mos u merzit Bludo Ne 2014 Hollanda do jete nje nga ekipet me te fuqishme te boterorit pasi ka mjaft elemente si dhe po rriten mjaft te tjere andej nga Hollanda. Psh ai mbrojtesi Willams a si e kishte, ne 2014 do jete nga me te miret besoj.

  Thjesht Van Marvijk nuk ishte njeriu i duhur per kete ekip ne kete Europian.

  Suksese per te ardhmen
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 11. #191
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Urime edhe per fitoren e radhes ndaj Portugalise
  Ore se kam harru.. Te urova gje une per fitoren qe bete me Argjentinen ?

  Hollanda deshtoi nga traineri dhe skemat e tij te cuditshme.Po ashtu edhe me mbrojten katastrofe ku ka aktivizuar te gjithe mbrojtes qe ngrohin pankinat ne klubet perkatese.

  Flitet qe do e mari Raikard drejtimin e Hollandes dhe uroj te ndodhe.

 12. #192
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Ore se kam harru.. Te urova gje une per fitoren qe bete me Argjentinen ?
  Finalja Eurpianit ishte kjo? As qe nuk krahasohet per nga rendesia me asnje ndeshje te Hollandes. Kshu qe... Urime edhe njehere per fitoren LoL

  [qute=AlbaneZ]Hollanda deshtoi nga traineri dhe skemat e tij te cuditshme.Po ashtu edhe me mbrojten katastrofe ku ka aktivizuar te gjithe mbrojtes qe ngrohin pankinat ne klubet perkatese.

  Flitet qe do e mari Raikard drejtimin e Hollandes dhe uroj te ndodhe.[/QUOTE]

  Nqs e mer Rajkard ekipin atehere do shohesh Hollande te versionit 78 ose 88.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 13. #193

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Mos u merzit Bludo Ne 2014 Hollanda do jete nje nga ekipet me te fuqishme te boterorit pasi ka mjaft elemente si dhe po rriten mjaft te tjere andej nga Hollanda. Psh ai mbrojtesi Willams a si e kishte, ne 2014 do jete nga me te miret besoj.

  Thjesht Van Marvijk nuk ishte njeriu i duhur per kete ekip ne kete Europian.

  Suksese per te ardhmen
  Ishalla futen me disiplin dhe me grusht t hekurt trajneri,se po hyn prap edhe n 2014 me t njjtin mentalitet loje do na hapin barkun.sht turp q nnkampionia e bots t iki nga grupet me 0 pik.
  Un dua ta mari Hiddink Hollandn,ai i sjell n vij ata t pabindur.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 14. #194
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Bludo, po i mori Rajkardi atehere do shohesh Hollande. Po Hollande si ajo qe s'ta kane pare syte ndonjehere, do heqesh dore kam frike edhe nga Xavi e Iniesta se bashku me pleshtin
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •