Close

Rezultati i Sondazhit: Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

Votues
30. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Polonia

  17 56.67%
 • Greqia

  4 13.33%
 • Rusia

  19 63.33%
 • Republika eke

  17 56.67%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 39
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime

  Grupi A: Republika eke & Greqia kualifikohen n erekfinale
  Ndeshjet e para;

  Poloni - Greqi (18:00) 08/06/2012
  Rusi - Republika eke (20:45) 08/06/2012
  • Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

 2. #2
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  I simply dont care.
  Ca grup koti mer.
  Si i lane keto ekipe viktima te luajne nder njera tjetres , ndersa brenda nje grupi ra , gjermania,portugalia,hollanda dhe danimarka.
  Turp .

 3. #3
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime
  Ceki dhe Poloni.

 4. #4
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime
  Rusi , Poloni
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 5. #5
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Rusia dhe Republika eke besoj se do t kualifikohen m tutje,
  Sui generis

 6. #6
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Shpresoj Cekia dhe Polonia.
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-12-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  1
  4 falenderime n 4 postime
  1) Rusia sht ekipi m i fort i grupit.
  2) Greqia, (ose Polonia si vend organizator)

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  850
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  megjithese nuk jane ekipe te forta por aman jane te te njejtit nivel futbolli eshte shume grup i veshtire

 9. #9
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ky eshte grupi me kot per mua, gjithsesi kalojne Rusia dhe Polonia (por dhe Republika Ceke mund te beje surprizen e evropianit).
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 10. #10
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Rusia dhe Polonia
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 11. #11
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Antarsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,813
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  kalojne ruset dhe greket pasi si ceket dhe polaket jane kot si skuadra
  vari leshte

 12. #12
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ndeshja Poloni - Greqi me ka pelqyer shume, shume e shpejte si ndeshje, s'kishe kohe te merziteshe. Greku s'u dorezua deri ne sekonden e fundit, bukur.
  Rusi me lojen qe ben e sigurte qe kualifikohet... ndoshta Polonia kualifikohet si vend organizator dhe pse s'me bindi shume.
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 13. #13
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Rusi del i pari i grupit. Mendoj qe Polonia ka kualitetet e duhura per te ndjekur Rusine ne vendin e dyte ne grup. Greqia me duket nje ekip hajt mo. Cekia eshte me lojtare te vjeter dhe pervec portierit nuk ka ndonje lojtar qe te beje diferencen. Rozicky me gjith ato demtime besoj se nuk mund te ngrihet me ne ate nivel qe te gjithe specialistet mendonin qysh ne kohen kur luante per Dortmundin.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 14. #14
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Antarsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,813
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  sot jane ndeshjet e luftes se dyte boterore me duket..............
  vari leshte

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  50 euro kam lujt sonte 2/1
  hajde poloni beje golin e fitores
  se 30 kuota
  JO SEKS PARA MARTESE

 16. #16
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Tashme u percaktuan edhe 2 skuadrat qe kalojn me teje, R.Ceke e Rusia !! Veshtire qe Greqia te fitoj kunder rusise ndeshjen e ardhshme, sidoqofte Ruset edhe barazimi do i kenaqte.Ndersa R.Ceke - Poloni do jete nje barazim tjetr qe gjithashtu kenaq Ceket .
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 17. #17
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Une mendoj qe Polaku fiton ndaj Cekut. Po ishin ne forme ajo 3-shja e Dortmundit i bojn Cekt me hanger bar.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  a cmend futbolli
  JO SEKS PARA MARTESE

 19. #19
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Ke te drejt Goldian, qe ikin edhe Rust edhe Polakt ishte mundesia shume shumeeee shumeeeeeeeeeee e vogel. Njera te pakte, sidomos Rusi, ishte pothuajse i kulifikuar. Por 'e do, nuk po meret vesh me asgje.

  Urime ekut se Grekun e kam inat.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Ke te drejt Goldian, qe ikin edhe Rust edhe Polakt ishte mundesia shume shumeeee shumeeeeeeeeeee e vogel. Njera te pakte, sidomos Rusi, ishte pothuajse i kulifikuar. Por 'e do, nuk po meret vesh me asgje.

  Urime ekut se Grekun e kam inat.
  pash besen si fitoi greku?
  JO SEKS PARA MARTESE

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •