Close

Rezultati i Sondazhit: Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?

Votues
30. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Polonia

  17 56.67%
 • Greqia

  4 13.33%
 • Rusia

  19 63.33%
 • Republika eke

  17 56.67%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 39 prej 39
 1. #21
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  u kualifiku greku me karagunis e gekas.

  hajde futboll qe po shofim

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  120 falenderime n 110 postime
  greku fitoj 1 me xerro..

  bile dhe nje penallti duhej te jepej ne favor te grekut por gjyqtaret nuk e dhan.

  ishte shum skandaloze mos dhenja e penalltise..

  nejse greket fituan me mencuri .. u lumte..

  shoket sovietike..kujtuan se dhe ne kampionat te futbollit mund te shkohet si ne kampionat te kenges..
  gabuan..

  3 minuta kenge mund ta kendojn dhe nje toge plakash te matefepsura..

  mirpo nje loj futboll smund te behet me nje tog muzhikesh koktrash sikurse ishin lojtaret sovietike..  .

 3. #23
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  pash besen si fitoi greku?
  Fitoi si ne 2004 o Gold, me loj t'shpifme dhe me Karagunis babagjyshin. Ato Rust si me qen Portugez a Hollandez, krejt pa gjak sonte.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 4. #24
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Rezultati i Sondazhit: Cilet dy shtete do ta kalojne fazen e grupit?
  Polonia 16 59.26%
  Greqia 3 11.11%
  Rusia 19 70.37%
  Republika eke 15 55.56%


  si perhere greket thyejn tabut e parashikimeve
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga MaDaBeR Lexo Postimin
  Fitoi si ne 2004 o Gold, me loj t'shpifme dhe me Karagunis babagjyshin. Ato Rust si me qen Portugez a Hollandez, krejt pa gjak sonte.
  dakord po duhen pergezu mendoj une
  tu pa grekun mendosha per kombetaren tone e cila i duhet te jete efikase ne keto eleminatore dhe pse jo te pretendojme
  duhet ti lajme fjalet e shumta urrejtjen per shqipetaret e zvicres por te lujm ne grup per te marr rezultatin nga ndeshja ne ndeshje
  JO SEKS PARA MARTESE

 6. #26
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  dakord po duhen pergezu mendoj une
  tu pa grekun mendosha per kombetaren tone e cila i duhet te jete efikase ne keto eleminatore dhe pse jo te pretendojme
  duhet ti lajme fjalet e shumta urrejtjen per shqipetaret e zvicres por te lujm ne grup per te marr rezultatin nga ndeshja ne ndeshje
  Un thjesht nuk i duroj dot grekt dhe prandaj as nuk i uroj. Por me vjen sinqerisht inat me kombetaren tone sepse ka shume mundesi dhe shume talente. Thjeshte mungojne investimet si dhe futbollin shqiptar e ka kap korrupsioni per fyti. E ke pa? Duka ka nxjerr liber me titullin si mund te jesh "SHEF". Ktu ke ne ekziston hipokrizi e gjalle dhe njerezit nuk thone asnjehere te verteten, as ne fushen e lojes.
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 7. #27
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 15 postime
  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Rusi , Poloni
  e kunderta ndodhi

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Antarsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime n 28 postime
  greqi ceki
  jesht prm ne aliarm
  jeshm more jeshm
  po drita skeshm

 9. #29
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga Brari Lexo Postimin
  greku fitoj 1 me xerro..

  bile dhe nje penallti duhej te jepej ne favor te grekut por gjyqtaret nuk e dhan.

  ishte shum skandaloze mos dhenja e penalltise..

  nejse greket fituan me mencuri .. u lumte..

  shoket sovietike..kujtuan se dhe ne kampionat te futbollit mund te shkohet si ne kampionat te kenges..
  gabuan..

  3 minuta kenge mund ta kendojn dhe nje toge plakash te matefepsura..

  mirpo nje loj futboll smund te behet me nje tog muzhikesh koktrash sikurse ishin lojtaret sovietike..  .
  Nuk jane lojtare sovjetike o babaxhan .

  Apo i ke inat ruset ngaqe kane qene komunista edhe keta?

  Ti ben sikur ke qene bir kulaku mer.

  Ncncnc

  Sa per ndeshjen.

  Prandaj futbolli esht fantastik.
  Asnjehere nuk i dihet se kush fiton.

  Psh ne shqiperi e dime qe fiton berisha perhera.
  Boring isnt it? Lol

 10. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  850
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  supriza ishte eleminimi i ruseve pasi shume e paraqitnin si ekipi supriz i ketij kampionati
  voten ja kisha dhene ruseve dhe cekeve

 11. #31
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga USA NR1 Lexo Postimin
  e kunderta ndodhi
  Rusit mir ju ba,sic e tha dhe Brari apo MaDaBer,qe futbolli do grinte do gjak,ktu menudan se do fitonin ne futboll sic fituan ne Muzike ne Euro Vision.


  Me erdhi keq per Polonine ne fakt,por Ceku e meritoi.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 12. #32
  2010 Triplete Maska e oliinter
  Antarsuar
  14-11-2004
  Postime
  2,813
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  i dhjefsha fene kisha qejf te iknin edhe greket,,,,, mu be qefi qe muzhitet iken si sumatrice nga europiani.....

  hajde tani grek ik per lesh ne ndeshjen tjeter
  vari leshte

 13. #33
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Antarsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,575
  Faleminderit
  4
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga oliinter Lexo Postimin
  i dhjefsha fene kisha qejf te iknin edhe greket,,,,, mu be qefi qe muzhitet iken si sumatrice nga europiani.....

  hajde tani grek ik per lesh ne ndeshjen tjeter
  M mir q ndodhi kshtu dhe u kualifikuan grekt se tataaaaaa do ndeshen me gjermant, ata q jan ''prgjegjs'' pr ''gropn financiare'' ku jan t fundosur aktualisht. E kuptoni sa e ngarkuar do jet emocionalisht ndeshja nga ana e grekrve?! Pr ata, lojtart e 11-shes gjermane jan si trupat e SS q marshojn n vendin e tyre Do jet knaqsia m e madhe, ti shohsh sesi deutschet do t'ua thyjn n mes at egon e tyre t dh.ime. Kshtu q prgatituni pr spektakl
  Elegance is an attitude.

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
  Antarsuar
  10-09-2009
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Nuk i doja Grekt n erekfinale,por u kualifikuan duke luajtur antifutboll si luajn gjithmon,se futboll nuk marrin vesh!
  Kjo goje nuk eshte per keta veshe

 15. #35
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  Forza Italia jam tifoz i italis por i uroj Greqis Fat
  Partizoni

 16. #36
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Citim Postuar m par nga mario_kingu Lexo Postimin
  Forza Italia jam tifoz i italis por i uroj Greqis Fat
  fat greqise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????? ???????????????????????????????????


  po ne forumin shqiptar cdo ti?


  jam me shum se i sigurt,qe je i vetmi antar me kete mendim
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 17. #37
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Antarsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga [HD] Lexo Postimin
  fat greqise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????? ???????????????????????????????????


  po ne forumin shqiptar cdo ti?


  jam me shum se i sigurt,qe je i vetmi antar me kete mendim
  Edhe Ilia bashke me Albon ;d

 18. #38
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime n 31 postime
  Citim Postuar m par nga ☆Angie☆ Lexo Postimin
  M mir q ndodhi kshtu dhe u kualifikuan grekt se tataaaaaa do ndeshen me gjermant, ata q jan ''prgjegjs'' pr ''gropn financiare'' ku jan t fundosur aktualisht. E kuptoni sa e ngarkuar do jet emocionalisht ndeshja nga ana e grekrve?! Pr ata, lojtart e 11-shes gjermane jan si trupat e SS q marshojn n vendin e tyre Do jet knaqsia m e madhe, ti shohsh sesi deutschet do t'ua thyjn n mes at egon e tyre t dh.ime. Kshtu q prgatituni pr spektakl
  Oj Kancelare, po spektakli eshte njeik i kushtezuar se i fitoi Neo Demokracia zgjedhjet ne Greqi. Po te kishte fituar Siriza e atij karkalecit do kishte me shume spektakel besoj. Po tani qe fituan kta te nenshtruarit ndaj Gjermanise e Europes besoj se do kete pak meshire dhe Angela Merkel dhe nuk besoj se do i keqtrajtojne e shperfytyrojne Greket e gjore LoL

  Moj, se mos ndodh ndonje e pabere e fiton Greku. LooooL
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 19. #39
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  Citim Postuar m par nga [HD] Lexo Postimin
  fat greqise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????? ???????????????????????????????????


  po ne forumin shqiptar cdo ti?


  jam me shum se i sigurt,qe je i vetmi antar me kete mendim
  Mos Komento por fol per temen qe eshte Sporti
  Mendimi qe kam un per skuadren helene eshte sepse me behet qefi qe nje Skuader E vogel Ballkanike po ecen kaq Para

  so one more time Forza Italia Forza Hellas
  Partizoni

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •