Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Shorti Euro 2012

  Sonte ne darke u hodh shorti Euro 2012.

  Grupe te forta dhe priten neshje spektakolare.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Lagja shishe rruga tapa ruju qenve se t'vin mrapa.

 2. #2
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Grupi A dhe D psh janė mere me lėng se thelat u mbaruan. B ėshtė grupi mė i fortė dhe ka pėrballje tė mėdha.Prap Hollanda kundėr Gjermanisė dhe kundėr kėtyre bushtrave tė Portugalisė qė i skualifikuan nė 2004.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  850
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  pse u mbaruan thelat ke grupi D

  nuk e di ke po nenvlefson duke patur parasysh qe UKRAINA eshte ne fushen e vete ekipet mua me duken ne nje nivel

  ANGLIA sa ben zhurem se cop-cop eshte

  ne leter eshte si grup i lehet grupi D por do kete supriza


  suprize do kete dhe grupi C dhe kame frike se ITALIA nuk e kalon grupin duke u nisur dhe nga fakti qe nga KROATET ka ngren dru gjithmone

  ndersa grupi A pavarsishte se jane ekipe te dores se 2'te(n q se mund ti quajme keshtu)por jane pak a shume ne nje nivel

  ndrsa grupi B grupi i vdekjes ne pamje te pare mendon per GJERMANIN dhe HOLLANDEN te kalojne grupin por mos harroni se dhe DANIMARKA gjithmone ka tregua vlera saper PORTUGEZET me mire te mos shkojne fare te ikin me pushimee

 4. #4
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Citim Postuar mė parė nga OPARI Lexo Postimin
  pse u mbaruan thelat ke grupi D

  nuk e di ke po nenvlefson duke patur parasysh qe UKRAINA eshte ne fushen e vete ekipet mua me duken ne nje nivel

  ANGLIA sa ben zhurem se cop-cop eshte

  ne leter eshte si grup i lehet grupi D por do kete supriza


  suprize do kete dhe grupi C dhe kame frike se ITALIA nuk e kalon grupin duke u nisur dhe nga fakti qe nga KROATET ka ngren dru gjithmone

  ndersa grupi A pavarsishte se jane ekipe te dores se 2'te(n q se mund ti quajme keshtu)por jane pak a shume ne nje nivel

  ndrsa grupi B grupi i vdekjes ne pamje te pare mendon per GJERMANIN dhe HOLLANDEN te kalojne grupin por mos harroni se dhe DANIMARKA gjithmone ka tregua vlera saper PORTUGEZET me mire te mos shkojne fare te ikin me pushimee
  Anglia kėshtu e nis pėrherė,me zell tė madh dhe pėrfundon flluskė sapuni pastaj.Plus qė ėshtė bėrė ekip bajat dhe lojėn e kanė tė mėrzitshme.Flas gjithmonė pėr opinionin dhe mendimin tim.Suedia dihet se kush ėshtė,nuk ėshtė nevoja ta komentosh.Ukraina ėshtė ekip i ngurtė,e pranoj.Ndėrsa Franca dihet qė ka ca vjet qė ngeli e pėrēarė dhe janė bėrė si ndonjė ekip Afrikan ,nuk arrijnė dot njė fitore bindėse,apo tė bien nė sy pėr ndonjė lojė tė mirė.Nuk kanė ecur fare.Ky ėshtė mendimi im,prandaj dhe u shpreha ashtu mė sipėr.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Grupi A shume pa kuptim dhe shume i veshtire. Do jene ndeshje leshi me pak fjale!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Endri_
  Anėtarėsuar
  16-02-2011
  Vendndodhja
  Tr
  Postime
  1,175
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Italjoni e ka t'veshtire grupin. Por kam pershtypjen qe Kroati do rrifet ksaj rradhe,edhe pse historikisht ka qene macja e zeze e italise. Nuk besoj qe italjoni ti lejoj vetes ta rrafe dhe i her tjeter Kroati . Druvaret e irlandes mund ti hapin me shume probleme me futbollin qe aplikojne (biles ne miqsoren e fundit Irlanda fitoi 2-0 me italine) ,por gjithsesi nuk shof supriza ne kte grup.

  Surprizen e shof tek grupi B dhe D , franca ose anglia njera nga kto do eleminohet. Ukrainen e shof shume te forte ne shpi per kto ekipe.
  Ndersa ne grupin B hollanda ka mundesi te rrezikoje ,portugezi po t'luj si grup i hap probleme dhe gjermonit.

  Ke grupi A ,shof 6 Barazime me nga 3 pike seicila
  Lagja shishe rruga tapa ruju qenve se t'vin mrapa.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endri_ Lexo Postimin
  Ke grupi A ,shof 6 Barazime me nga 3 pike seicila
  Fiks fare!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •