Close
Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920
Duke shfaqur rezultatin 381 deri 390 prej 390
 1. #381
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: A jeni te lumtur ne keto momente?

  Po jam shume jo vetem sot kam muaj qe jam dhe do jem te mirat qe kam dhe dashuria qe me rrethon ma shtojne lumturine cdo dite
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  Poeti (25-06-2015)

 3. #382
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: A jeni te lumtur ne keto momente?

  Gezohem per ty Buse
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Poeti pėr postimin:

  Busy Girl (25-06-2015)

 5. #383
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: A jeni te lumtur ne keto momente?

  Faleminderit do te doja te gjith te ishit te lumtur
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  Poeti (25-06-2015)

 7. #384
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: A jeni te lumtur ne keto momente?

  Edhe uen gjithashtu, megithese mendoj qe lumturine duhet ta kerkojme mbrenda vehtes sone!
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 8. #385
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: A jeni te lumtur ne keto momente?

  ateher mund te them qe e kam gjetur
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 9. #386
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: A jeni te lumtur ne keto momente?

  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  ateher mund te them qe e kam gjetur
  Uroj qe ta kesh gjetur ti dhe cdo njeri i mire mbi kete dhe.
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Poeti pėr postimin:

  Busy Girl (25-06-2015)

 11. #387
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: A jeni te lumtur ne keto momente?

  edhe ti gjithashtu
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 12. #388
  i/e regjistruar Maska e ai djali ...
  Anėtarėsuar
  19-09-2015
  Vendndodhja
  greece
  Postime
  121
  Faleminderit
  10
  18 falenderime nė 17 postime

  Pėr: A jeni te lumtur ne keto momente?

  deri diku jam.....

 13. #389
  i/e regjistruar Maska e EdingerWestphal
  Anėtarėsuar
  27-09-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  26
  Postime
  7
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: A jeni te lumtur ne keto momente?

  Jo, tani per tani, nuk jam i lumtur. Kam koh qe skam qene i lumtur. Shum here e ndjej veten apatik.

 14. #390
  i/e regjistruar Maska e ai djali ...
  Anėtarėsuar
  19-09-2015
  Vendndodhja
  greece
  Postime
  121
  Faleminderit
  10
  18 falenderime nė 17 postime

  Pėr: A jeni te lumtur ne keto momente?

  pjeserisht .....

Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •