Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 102 prej 102
 1. #101
  i/e larguar Maska e SKRAPARI
  Antarsuar
  13-01-2005
  Postime
  876
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga BOKE Lexo Postimin
  Deklarata e pavaresise ne 1912
  pse eshte bere ai korigjimi poshte,ne te djathte te deklarates?
  apo eshte dicka fallco?

 2. #102
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,983
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: 28 nntor 2011: 99 vjetori i shpalljes s Pavarsis t Shqipris

  Citim Postuar m par nga projekti21_dk Lexo Postimin


  Me kt porosi:

  * Q viti 2012 t shpallet Viti i Pavarsis ( nse nuk shpallet nga qeverit tona, ne fundja ta kemi n shpirtin ton dhe t punojm pr ta br Shqiprin )

  * Q ne si popull duke ditur se rreth e qark kemi q nuk na duan t mirn, andaj t vetdijsohemi e mos t kemi armiqsi ndrmjet veti, sepse asnj armiqsi nga jasht nuk mund t jet m e dmshme pr ne se ajo ndrmjet veti.

  * Mos t bhemi idhujtar, mos t krijojm idhuj - individ, sepse individi karshi shtjes madhore sht fort i vogl. Kjo na ka kushtuar, po na kushton e do t na kushtoj edhe n t ardhmen po vazhduam kshtu.

  * Mos t bhemi militant fanatik partiak dhe me kokfortsi ti shrbejm edhe t keqes pr hir t militantizmit.

  * Q t zhduken krahinorizmat me t vetmin qllim q t jemi sa m t bashkuar, sepse vetm kshtu i shrbejm asaj q na ka munguar qe 100 vjet.  burimi kliko ktu
  Paskam pasur krkes t pranueshme.
  Ta ket elxuar kush, vall?
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema t Ngjashme

 1. Dr. Ibrahim Rugova - Presidenti i par i Republiks s Kosovs
  Nga Albanino n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 2055
  Postimi i Fundit: 27-11-2014, 10:11
 2. Programi i kandidatit Lulzim Basha per Tiranen
  Nga shigjeta n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 07:07
 3. Qosja: "Zgjidhja sht bashkimi i Shqipris me Kosovn"
  Nga Liridona n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 22-05-2009, 13:38
 4. Fullani, zyrtari me i pasur ne Shqiperi-20000 USD ne muaj
  Nga BARAT n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 12-02-2008, 06:15
 5. Dosja antishqiptare e Greqis, 1912-2007
  Nga BARAT n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 645
  Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •