Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 217
 1. #1
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,082
  Faleminderit
  57
  44 falenderime n 43 postime

  Si mallkojn (nmin) shqiptart?

  Si mallkojn (nmin) shqiptart?

  E uditshme, por ne jemi nj popull q lshojm shum mallkime (nmje).

  Po ja nisi me nj tipike: T plain syt!
  Ndryshuar pr her t fundit nga DYDRINAS : 18-11-2011 m 16:51

 2. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Ta hongte dreqi kryt

 3. #3
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Te rafte reja!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  tu thafte goja

 5. #5
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime
  - T hngrt qimja
  - U bfsh verem
  - Plasja t preft
  - Vdeksh n vnd

  Etj. etj...........jemi shum krijues nga kjo an.

 6. #6
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Te lencin mendte! / te lashin mente!

 7. #7
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime n 37 postime
  Te raft i pike .
  Te raft mu ne lule te ballit .
  Te zonshin syt lesh

  Te qaft nona.
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 8. #8
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,082
  Faleminderit
  57
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  - T hngrt qimja
  - U bfsh verem
  - Plasja t preft
  - Vdeksh n vnd

  Etj. etj...........jemi shum krijues nga kjo an.
  Katastrof! Nuk e di a ka popull tjet q mallkon kaq egr?

  Tu thafshin kraht!

  Mos pafsh drit me sy!

 9. #9
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime n 37 postime
  Te zont gjumi i madh .
  Te honger mortja
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 10. #10
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,082
  Faleminderit
  57
  44 falenderime n 43 postime
  Shkruani ju lutem dhe n format dialektore ashtu si i flet populli.

  More qen e bir qeni!

  Pjell e flliqt!

 11. #11
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Katastrof! Nuk e di a ka popull tjet q mallkon kaq egr?

  Tu thafshin kraht!

  Mos pafsh drit me sy!
  Ka edhe nga ato q t shqyejn gazit si psh.
  - U bfsh m.ut dhe t hngshin pulat ........

 12. #12
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Ketu dy te fundi jane sharje dydrinas. lol

  Mbi te gjitha kemi edhe prirje kanibalizmi lol

  Ta hongsha zemren perkthe

 13. #13
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,082
  Faleminderit
  57
  44 falenderime n 43 postime
  Mos t'zont sabahi!

  Mos t'zont akshomi!

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  Mos pafshe diell me sy !

  Rina ke degjuar ndonjeher magjupet si nemin?

 15. #15
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,082
  Faleminderit
  57
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga Rina_87 Lexo Postimin
  Ketu dy te fundi jane sharje dydrinas. lol

  Mbi te gjitha kemi edhe prirje kanibalizmi lol

  Ta hongsha zemren perkthe
  T'plast mushknija!

  T'dalshin syt venit!

  U bofsh ylym pr qylym!
  Ndryshuar pr her t fundit nga DYDRINAS : 18-11-2011 m 16:23

 16. #16
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  U te plain syte!

  Ju dhimbsh gurit e drunit!

 17. #17
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Nete e di qysh shajne magjupet... sakati jem ....... .... lol

 18. #18
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,082
  Faleminderit
  57
  44 falenderime n 43 postime
  Citim Postuar m par nga Rina_87 Lexo Postimin
  U te plain syte!

  Ju dhimbsh gurit e drunit!
  T hongt mortja!

 19. #19
  .
  Antarsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime n 55 postime
  Te vrafte zoti me buke ne goje jarebi.

 20. #20
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime
  - Mos pa dit t bardh
  - Mos t gzoft buza
  - Vdeksh me adhap (mundim)
  - Tu bfshin ilae ato lek
  (kur dikush pretendon se i ke mar padrejtsisht nj shum t hollash)
  - E psofsh tek fmijt e tu (shum e egr dhe e rnd kjo)

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •