Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2011
  Postime
  253
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  A do te civiloheni ndonjehere o Forumi Shqiptar?

  Jam thellesisht e indinjuar me fakti qe dje hapa nje te me te re me titull ' Mendoni se do kete ndryshime drastike me jetet tona pas 10-12 vjetesh?' dhe tema u fshi
  Mund ta di se me cka nuk eshte ne perputhje me ate tem qe e fshine 'te mencurit e FSH'?

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Mos u bo si Enveri me plane afat gjata. Ne se dime a kemi me hor buk neser ndersa ti thu mas 10 / 12 vjetesh.

 3. #3
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga KlaraPink Lexo Postimin
  Jam thellesisht e indinjuar me fakti qe dje hapa nje te me te re me titull ' Mendoni se do kete ndryshime drastike me jetet tona pas 10-12 vjetesh?' dhe tema u fshi
  Mund ta di se me cka nuk eshte ne perputhje me ate tem qe e fshine 'te mencurit e FSH'?
  Dhe ke tė drejt tė indinjohesh, qysh ta paskan fshirė temėn???
  Ne tė tjerėve asnjėher nuk na kanė fshirė gjė deri mė sot.

 4. #4
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Dhe ke tė drejt tė indinjohesh, qysh ta paskan fshirė temėn???
  Ne tė tjerėve asnjėher nuk na kanė fshirė gjė deri mė sot.
  ahahah ty te mbajne me hater lol.
  I LOVE GOD

  j&g

 5. #5
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Klara kam nje pyetje :
  Cila eshte mendimi i pare , impulsi i pare kur hyn ne FSH ?
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  ti klara as te shkruash nuk di
  shkruhet ;
  civilizoheni e jo civi vili si e shkruajtur ti
  e dyta
  keta po sillen shume te civilizuar qe te mbajne akoma ne forum , duke patur parasysh moshen tende
  ik fli tani

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  Apapap sa te ashper more aman....s,guxon dot te shprehesh nje pakenaqsi..


  Nese i kane fshire temen....ka te drejte te kerkoje shpjegim...edhe pse mos t,ia japin...?!

  Kaq e thjeshte.

  Tani pse shprehet KLara me nje gjuhe ca te ashper.....? Eshte e indinjuar.....

  Kaq

 8. #8
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Tema ndodhet ketu. Mbase do jete ndonje ngadalsi e forumit dhe nuk te eshte hapur kur ke provuar pasi tema nuk ishte fshire.

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=139750

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •