Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime

  A mund te hapet nje nenforum per shit-blerje ?

  A mund te hapet nje nenforum tek biznesi, ku antaret mund te postojne gjerat qe duan te shesin dhe te blejne ? Kjo do ta ndimonte forumin per te terhequr edhe antar te tjere ne kerkimet qe bejne ne google duke pare qe forumi yne eshte ne rrjeshtin e pare te kerkimeve. Por kjo do ti ndihmonte dhe antaret e forumit shqiptar per mos te naviguar lart e poshte por te rrijne gjithnje te lidhur me forumin shqiptar dhe te gjejne cdo gje qe u nevojitet.

  Pershendetje

 2. #2
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Paske marr angazhim mos te luajm me prej vendi do ta kthesh si nje lloj eBay
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 3. #3
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,937
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  A mund te hapet nje nenforum tek biznesi, ku antaret mund te postojne gjerat qe duan te shesin dhe te blejne ? Kjo do ta ndimonte forumin per te terhequr edhe antar te tjere ne kerkimet qe bejne ne google duke pare qe forumi yne eshte ne rrjeshtin e pare te kerkimeve. Por kjo do ti ndihmonte dhe antaret e forumit shqiptar per mos te naviguar lart e poshte por te rrijne gjithnje te lidhur me forumin shqiptar dhe te gjejne cdo gje qe u nevojitet.

  Pershendetje
  Nuk eshte ide e keqe, une e mbeshtes.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 4. #4
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Gjithashtu dhe une sepse do ndihmonte shume njerez aq me teper shqiptare kudo qe ndodhen.

 5. #5
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Ke sa te duash forume te tilla online, me dhjetera:

  http://www.shitblerje.info/
  http://reklamat.info/category-109-0/SHITJEBLERJE.html
  www.njoftime.com

  etj etj

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  E dim kete gje Edvin, por une e parashtrova kete gje qe ne fillim, po si duket se ke lexuar me vemendje. Une them qe ta kemi ketu nje mundesi te tille. Gjat qendrimit tone ne forum perfitojme nga rasti dhe lexojme oferta per shit-blerje nga ana e forumisteve dhe atyre qe mund te regjistrohen per kete qellim.

  Pershendetje

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e safinator
  Anėtarėsuar
  29-06-2011
  Postime
  726
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Me duket nje ide interesante.

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  o Albo do e hapesh nenforumin apo jo, se me kan ngel mallrat pa shitur mua

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •