Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 136
 1. #1
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,937
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Login ne forum,problem teknik apo.....?

  U be disa dite qe kam probleme me futjen ne forum pasi me del si tip blank page....
  Po dergoj nje foto qe ta shikoni me mire.
  Pyetja qe kam eshte se dua te dij a eshte ndonje problem qe i ndodh dhe ndonjerit prej jush apo eshte faji i linjes time?
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 2. #2
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime nė 98 postime
  Te njejtin probl.kam edhe une!
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 3. #3
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Besoj se e kemi te gjithe kete problem.

  La vita non si spiega, si VIVE!

 4. #4
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,937
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Epo gjysma te keqes , se thashe se e kisha vetem une.
  A eshte ndonje problem provizor apo do mbaje gjate, na njofton dot dikush?
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 5. #5
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Edhe une e kisha ket problem, besoj se eshte problem me forumin.
  I LOVE GOD

  j&g

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2007
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kjo mund te jet ngarkim i serverve ku esht hostuar forumi apo jan duke ber ndonje freskim ne forum.

 7. #7
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Ore, se di juve, po mu me punon persmari..
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 8. #8
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  Ore Ca Dreqin Ka Forumi Se Ka Dy Tre Dite Na Cmendi
  Tani Kam Nje Ore Dhe Ja Mezi U Rihap Faqja Perseri...
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 9. #9
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Eshte nje problem qe e kane te gjithe ne fyrjen ne FSH , shyqyr perendis skenderi qenka ne rregull :-D

  Mos u merzisni se do rregullohet :-)
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 10. #10
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Eshte nje problem qe e kane te gjithe ne fyrjen ne FSH , shyqyr perendis skenderi qenka ne rregull :-D

  Mos u merzisni se do rregullohet :-)
  Pse, as ty s'te punon mir?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 11. #11
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Ore, se di juve, po mu me punon persmari..
  Tė punon mo, tė punon............. pėr TVSH_ė e kam fjalėn??

 12. #12
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Ka probleme hosti me duket
  Forumi Shqiptar

 13. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Ngarkim i serverit po me duket se keta qe hyne nga amerika ne darke na i ngarkojne me shume se nuk kane cte bejme edhe hyne te gjithe bashke..beji me rradhe ju refugjatet e amerikes se

 14. #14
  Antar Maska e francovice
  Anėtarėsuar
  11-04-2008
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  508
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Dhe mua para disa ditesh me jepte Request Time Out , ndoshta nga mbi ngarkesa ose nga ndonje sulm i mundshem DDOS
  Forumi Shqiptar
  My web (hobby): www.zonajuaj.com

 15. #15
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Ore, se di juve, po mu me punon persmari..
  edhe i imi ne rregull qenka..p
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 16. #16
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Anėtarėsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  39
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime nė 10 postime
  Keto dite kemi bere disa ndryshme per arsye sigurie ne serverat ku hostet nje pjese e madhe e Albasoul Network edhe kjo ka perfshire edhe disa pjese te ForumitShqiptar. Ajo qe ju ka dala ka qene nje mesazh nga serverat e vjeter derisa emri DNS eshte populluar anembane botes. Probleme te tilla nuk do shfaqen me edhe u kerkojme ndjese per kete problem.

  Ardi
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Atlantisi
  Anėtarėsuar
  13-01-2011
  Postime
  91
  Faleminderit
  11
  0 falenderime nė 0 postime
  Edhe unė kam pasur problem pėr tė hyrė nė forum,dje gjatė gjithė ditės

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Nga Iphone kam pat problem me hapjen e faqeve. Nuk me hapen ose shume ngadale, ndersa nga pc kam hyre pa probleme.
  Feelings change - memories don't.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Edhe mua mezi me punon

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  une kam vetem problem tek ajo tema per pije


  perse me urreni? Discrimination
  me leni te pij

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •