Close
Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 136 prej 136
 1. #121
  Rob~i~Allahut . Maska e Al-Mustafa
  Anėtarėsuar
  26-11-2011
  Postime
  88
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ske faj ta bikan ne majen te hundes .... hahah

 2. #122
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Njerez duhet te kuptoni se pa reklama forumi vdes edhe na cajne koken neve me reklama qe te mbushin xhepat e tyre mos mendoni se nuk fitojne nga forumi.
  Pergjigjia e tyre do jete i vume atje reklamat qe te fuksionoje me mire forumi
  Pse cuditeni per reklamat i vune ne vendin e duhur qe ti shikojme mire edhe ti shtypim turp turp turp
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga HELEN OF TROY : 28-11-2011 mė 09:03

 3. #123
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  lol ... mire reklamat po ka probleme me refresh forumi , disa tema nuk hapen duhet te klikosh shume here etc etc ... kaq e shtrenjte qenka ta mbash forumin !!!

 4. #124
  Rob~i~Allahut . Maska e Al-Mustafa
  Anėtarėsuar
  26-11-2011
  Postime
  88
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  Njerez duhet te kuptoni se pa reklama forumi vdes edhe na cajne koken neve me reklama qe te mbushin xhepat e tyre mos mendoni se nuk fitojne nga forumi.
  Pergjigjia e tyre do jete i vume atje reklamat qe te fuksionoje me mire forumi
  Pse cuditeni per reklamat i vune ne vendin e duhur qe ti shikojme mire edhe ti shtypim turp turp turp
  Ske faj ti jo .....

 5. #125
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
  lol ... mire reklamat po ka probleme me refresh forumi , disa tema nuk hapen duhet te klikosh shume here etc etc ... kaq e shtrenjte qenka ta mbash forumin !!!
  enii, shpenzimet i di ai qe e mban forumin. ato reklamat me ze te bezdisin pak por per mendimin tim forumistat duhet te bejn nganje "click" ne reclama se ato e sponsorizojn

 6. #126
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Forumi punon shkelqyeshem!
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 7. #127
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  No data received

  Perse me del sote gjithnje,kur klikoj tek postimet e reja?

 8. #128
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  135 falenderime nė 105 postime
  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  No data received

  Perse me del sote gjithnje,kur klikoj tek postimet e reja?
  Mua nuk me shkruan asgje,vetem del faqe e bardh,pa asnje shkronj,me duhet te futem tek opc.,,Kush eshte ne linje''e aty klik.tek ,,postimet e sotme''
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 9. #129
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Po tani keshtu veprova edhe une !

 10. #130
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  dhe mua me duhet te shkoj gjithmone te forumi shqiptar ne krye,se te postimet e reja nuk me del asgje
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 11. #131
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga lisa12 Lexo Postimin
  dhe mua me duhet te shkoj gjithmone te forumi shqiptar ne krye,se te postimet e reja nuk me del asgje
  Shko tek "Lidhjet e shpejta" (djathtas) dhe pastaj kliko "Postimet e sotėme"
  Provoje njėherė

 12. #132
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  stacion faleminderit shume ............tani po futem pa problem
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 13. #133
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime
  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  forumi ecen mire , vecse me dalin ca reklama te cuditeshme, nga ato qe livizin ne gjithe ekranin , me perpara nuk me dilnin...........cudi
  I kemi hequr te gjitha reklamat nga faqet e brendshme te forumit, dhe kemi lene vetem reklamen ne krye te forumit. Reklamat jane te nevojshme ne forum pasi ndihmojne me koston e mbajtjes se komunitetit ne Internet. Te gjitha sherbimet qe ne ofrojme jane falas, te hapura per te gjithe, dhe jemi komuniteti i pare dhe me i vjeter ne Internet ne gjuhen shqipe.

  Reklamat ofrohen nga nje kompani me te cilen ne jemi lidhur, me qender ne Evrope, e cila cdo anetari te forumit u servir nje reklame te caktuar, ne baze te vendodhjes se tyre. Anetare qe shkruajne nga vende te ndryshme te botes, shohin reklama te ndryshme, dhe ato reklama qe me dalin mua, nuk te dalin ty.

  Nese vetem anetaret qe shkruajne rregullisht ne forum, do te benin nje donacion $10 ne vit, kjo do te mbulonte te gjitha shpenzimet e forumit, e forumi shqiptar nuk do te kish asnje reklame ne faqet e tij.

  Albo

 14. #134
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin

  Nese vetem anetaret qe shkruajne rregullisht ne forum, do te benin nje donacion $10 ne vit, kjo do te mbulonte te gjitha shpenzimet e forumit, e forumi shqiptar nuk do te kish asnje reklame ne faqet e tij.

  Albo
  Albo, une sugjeroj qe te krijosh nje akses per Premium Member p.sh kundrejt nje pagese prej 10$ ne vit. Ketyre anetareve mund ti krijosh disa mundesi si p.sh mosshfaqjen e reklamave apo dhe dicka tjeter qe ti mendon se eshte e mundshme.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 15. #135
  i/e regjistruar Maska e ela11
  Anėtarėsuar
  11-06-2010
  Postime
  212
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Unhappy

  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  I kemi hequr te gjitha reklamat nga faqet e brendshme te forumit, dhe kemi lene vetem reklamen ne krye te forumit. Reklamat jane te nevojshme ne forum pasi ndihmojne me koston e mbajtjes se komunitetit ne Internet. Te gjitha sherbimet qe ne ofrojme jane falas, te hapura per te gjithe, dhe jemi komuniteti i pare dhe me i vjeter ne Internet ne gjuhen shqipe.

  Reklamat ofrohen nga nje kompani me te cilen ne jemi lidhur, me qender ne Evrope, e cila cdo anetari te forumit u servir nje reklame te caktuar, ne baze te vendodhjes se tyre. Anetare qe shkruajne nga vende te ndryshme te botes, shohin reklama te ndryshme, dhe ato reklama qe me dalin mua, nuk te dalin ty.

  Nese vetem anetaret qe shkruajne rregullisht ne forum, do te benin nje donacion $10 ne vit, kjo do te mbulonte te gjitha shpenzimet e forumit, e forumi shqiptar nuk do te kish asnje reklame ne faqet e tij.

  Albo
  aman mo albo se na luajten menc keto reklama rregulloni forumin i paguajme dhe 10$
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ela11 : 05-02-2012 mė 00:08

 16. #136
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Citim Postuar mė parė nga ela11 Lexo Postimin
  aman mo albo se na luajten menc keto reklama rregulloni forumin i paguajme dhe 10$

  Fesate modhe qeke ti Ela.
  Where does a thought go when it's forgotten?

Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •