Close
Faqja 3 prej 7 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 136
 1. #41
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  The connection was reset
  The connection to the server was reset while the page was loading.
  The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
  moments.
  If you are unable to load any pages, check your computer's network
  connection.
  If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
  that Firefox is permitted to access the Web.

  Albo shpesh here me nxjer kte problem, un kam linje shume te mire sepse un jam ne nje kompani por ne te shumten e rasteve me jep kte problem...
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 2. #42
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Me ndryshimet e fundit, te gjithe anetaret e vizitoret qe hyjne ne forum nga Evropa (qe perbejne edhe pjesen derrmuese te anetareve), duhet te shohin nje ndryshim pozitiv ne forum. Faqet e forumit duhet te hapen me shpejt se ne te shkuaren.

  A e keni vene re nje gje te tille, apo faqet hapen ashtu si me pare?

  Albo

  P.S Cdo problem qe te hasni, raportojeni ne kete teme, nuk eshte nevoja qe te hapni disa tema.
  Ka raste qė hapen shpejt dhe krejt papritur ngadalėsohet dhe tė bėn dalje nga forumi dhe duhet tė fusėsh tė dhėnat prapė.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Station : 13-11-2011 mė 14:15

 3. #43
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2012 Lexo Postimin
  Me sa kam kuptuar duket fare qart qe Fsh po sulmohet ne DDOS ....
  Ne se eshte e vertete kjo ne nuk na prek si anetare ka te beje me modem te forumit edhe me duket pak e veshtire te jete relae kjo gje...
  tani nuk dime ke te besojme ty a po Albon

 4. #44
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  The connection was reset
  The connection to the server was reset while the page was loading.
  The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
  moments.
  If you are unable to load any pages, check your computer's network
  connection.
  If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
  that Firefox is permitted to access the Web.

  Albo shpesh here me nxjer kte problem, un kam linje shume te mire sepse un jam ne nje kompani por ne te shumten e rasteve me jep kte problem...
  nuk arij te bej kte postim kam 10 minuta
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 5. #45
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Eduart e njejta gje ndodh edhe me mua shpresojme te regullohet...

 6. #46
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  Helen me cmendi spo bej dot nje postim e shkruaj i jap me e nis e vec kur me bllokohet dhe i bie me e shkru prap nga e para
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 7. #47
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Urime stafit per punen e ber!!!

  Faqet hapen shum me shpejt se me pare.
  Bravo!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 8. #48
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  47
  Postime
  5,397
  Faleminderit
  393
  249 falenderime nė 213 postime
  Faqet hapen me shpejt!!
  Jarigas

 9. #49
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  oh please po talleni ju apo e keni me te vertet ?
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Talking

  une sa nis te shkruaj dicka ,perpiqem ta postoj , me thote faqja e ekspiruar , duhet te logohem prap
  a erdhi aaaaaaaaa

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Ēaushi
  Anėtarėsuar
  03-05-2006
  Vendndodhja
  Nė Atdhe!
  Postime
  3,283
  Faleminderit
  50
  39 falenderime nė 28 postime

  Arrow Pershendetje


  Mbrem me beri problem nuk me lejonte te futem fare, pastaj me jepte ate se dikush ka provuar me shume se 5 here pasvordin e gabuar, duhet te pritni 15 minuta qe te futeni prap.

  Kjo ishte per te gjithe me sa dukej, sepse tek ballina e forumit shifeshin te gjitha temat te mbyllura me dry. Dhe une e kuptova shpejt se kjo eshte per te gjithe njejt.

  Sot dhe tani ne kete moment duket qart se "ustai" e ka rregulluar mire,
  me hapen dritaret shume shpejt dhe pa vones. Pershendetje stafi!
  Dhuro shumė...e prit pak!

 12. #52
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime
  Citim Postuar mė parė nga EDUARDI Lexo Postimin
  The connection was reset
  The connection to the server was reset while the page was loading.
  The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
  moments.
  If you are unable to load any pages, check your computer's network
  connection.
  If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
  that Firefox is permitted to access the Web.

  Albo shpesh here me nxjer kte problem, un kam linje shume te mire sepse un jam ne nje kompani por ne te shumten e rasteve me jep kte problem...
  nuk arij te bej kte postim kam 10 minuta
  Me shkruaj nese vazhdon te kesh kete problem.

 13. #53
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Problemi vazhdon mbas nje postimi edhe te kerkon te identifikohesh perseri....

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime
  Mua sma pranonte fare fjalkalimin.....dilte qe ishte provuar 5 here nje fjalkalim i gabuar....se mora vesh c,ishte kjo pune......keshtu qe hapa ket te rene ...... Duket edhe nga nr i postimeve...jam sefte

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime nė 85 postime
  Te une sben ende. Me nxori jashte perseri dhe faqet hapen me veshtiresi prape.
  AUTOCHTHONOUS

 16. #56
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime
  Citim Postuar mė parė nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
  Problemi vazhdon mbas nje postimi edhe te kerkon te identifikohesh perseri....
  Pershkruaje pak me qarte problemin. Cfare je duke bere dhe cfare te ndodh? E njejta gje vlen per te gjithe ju qe hasni ne probleme.

  Prudence: Ta bashkova llogarine e vjeter me kete te rene qe ke hapur.

  Albo

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime nė 85 postime
  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Pershkruaje pak me qarte problemin. Cfare je duke bere dhe cfare te ndodh? E njejta gje vlen per te gjithe ju qe hasni ne probleme.

  Prudence: Ta bashkova llogarine e vjeter me kete te rene qe ke hapur.

  Albo

  Me tha qe une nuk jam e autorizuar te postoja derisa po provoja te postoja me pas pashe qe me kishte log out dhe u desh te identifikohem edhe njehere. Dhe zgjat disa munita kohe derisa hapen faqet. Gjithsesi eshte me mire se keto ditet e fundit. Ose javet sepse une kam pase probleme me shume se nje jave.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga anita340 : 13-11-2011 mė 16:16
  AUTOCHTHONOUS

 18. #58
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  Albo Tani Problemi Tjeter Qe Me Ndodh Eshte Qe Nese Nuk I Jap Refresh Faqes Se Forumit Ose Te Kaloj Nga Njera Teme Tek Tjetra Brenda 2 - 3 Minutash Dal Log Out Si Ka Mundesi Me Perpara Mund Te Rija Afro 5 Minuta I Identifikuar Dhe Perseri Isha I Loguar Kurse Tani Duhet Te Logohem Brenda 2 - 3 Minuta Sepse Me Nxjer Madje Dhe Tani Sapo Shkrova Ne Momentin Qe E Dergova Me Nxori Jasht Dhe U Identifikova Perseri...
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 19. #59
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Pershkruaje pak me qarte problemin. Cfare je duke bere dhe cfare te ndodh? E njejta gje vlen per te gjithe ju qe hasni ne probleme.

  Prudence: Ta bashkova llogarine e vjeter me kete te rene qe ke hapur.

  Albo
  Sa po dal nga nje teme edhe kekroj te hy ne nje teme tjeter me kerkon prap te identifikohem perseri nga fillim si ndonjeher kur nuk jam aktivizuar per shume minuta ne forum....
  Faleminderit.

 20. #60
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 26 postime
  Albo Forumi duket me i shpejte se me pare, por problemi i vetem eshte qe me nxjerr disa here jashte identifikimit.
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

Faqja 3 prej 7 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •