Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 136
 1. #21
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2010
  Vendndodhja
  unided states of europe
  Postime
  692
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ardi_Pg_ID Lexo Postimin
  Keto dite kemi bere disa ndryshme per arsye sigurie ne serverat ku hostet nje pjese e madhe e Albasoul Network edhe kjo ka perfshire edhe disa pjese te ForumitShqiptar. Ajo qe ju ka dala ka qene nje mesazh nga serverat e vjeter derisa emri DNS eshte populluar anembane botes. Probleme te tilla nuk do shfaqen me edhe u kerkojme ndjese per kete problem.

  Ardi
  Posi more na mbushe mendjen!

 2. #22
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2010
  Vendndodhja
  unided states of europe
  Postime
  692
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Perse forumi nuk me pranon fjalekalimin?

  KIRIE ALBO!
  Cpo ndodh me serverin tuaj???
  Mos valle po fut hundet EYP ( Ethniki ypiresia Pliroforon) ?
  Apo keni probleme serioze me serverin???
  Problemi qendron....ose nuk po hyj ne detaje teknike...Kur klikoj tek postimet e reja me kerkon auti identifikimin..e jap dhe perseri ta idia kia ta idia....si i behet tani???

 3. #23
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Me se fundi!
  Une kam gjithe diten sot qe nuk me lejohej hyrja. Njehere me thoshte ke dhene 5 here gabim passwordin, e nderrova.... prape i njejti problem!

  Epo mire qe s'paskam qene e vetmja

  La vita non si spiega, si VIVE!

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Alti Elezi
  Anėtarėsuar
  04-04-2010
  Postime
  810
  Faleminderit
  1
  30 falenderime nė 18 postime
  Po ka probleme vertet,20 here indetifikim,sa u detyrova stafit po se di a e kane marre,se une skam marre pergjigje.

 5. #25
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime
  Dje dhe sot ka patur disa probleme forumi pasi beme disa ndryshime. Ndryshimet kane per qellim qe forumi te hapet me shpejt per vizitoret tane, shumica e te cileve jane ne Evrope. Nuk ishte faji juaj apo i llogarise suaj, ishte faji i forumit. Ato probleme u zgjidhen dhe gjithcka duhet te punoje ne rregull tani.

  Nese vazhdoni te keni probleme, raportojini ne kete teme.

  Albo

 6. #26
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,937
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Ore na e keni bere hyrjen ne forum me tollone. Eshte ndonje problem serioz qe ta dijme te pakten?
  Problemi i hyrjes se forum tashme eshte dyfishuar , mirese mezi futem por dhe kur bej log in me me ben log out perseri e perseri.
  Ju lutem na tregon njeri se sa kohe do mbaje se u be nje jave qe kam kete problem?
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 7. #27
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Deri dje u bė njė kohė e mirė qė forumi ėshtė bėrė shum i ngadalshėm, faqet mezi hapen.
  Por dje ishte mė e bukura, doja tė hyja nė forum dhe hyrja mė ndalohej, njė mesazh i forumit mė thoshte: "Dikush ėshtė munduar tė futet nė forum me nickun tėnd, pėr shkak se ėshtė futur mė shumė se 5 herė fjalėkalimi i gabuar ju ndolohet hyrja nė forum, mund tė provoni pas 15 minutash"
  Pas 20 minutash e njėjta gjė, pas 1 ore e njėjta gjė, ................kjo pėrsėritej deri vonė natėn.

 8. #28
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Deri dje u bė njė kohė e mirė qė forumi ėshtė bėrė shum i ngadalshėm, faqet mezi hapen.
  Por dje ishte mė e bukura, doja tė hyja nė forum dhe hyrja mė ndalohej, njė mesazh i forumit mė thoshte: "Dikush ėshtė munduar tė futet nė forum me nickun tėnd, pėr shkak se ėshtė futur mė shumė se 5 herė fjalėkalimi i gabuar ju ndolohet hyrja nė forum, mund tė provoni pas 15 minutash"
  Pas 20 minutash e njėjta gjė, pas 1 ore e njėjta gjė, ................kjo pėrsėritej deri vonė natėn.
  Fiks kete kisha edhe une! Ne fillim mendoja se dikush ishte perpjekur te gjej passwordin, ndaj e nderrova... por kur e pashe qe as me passwordin e ri s'funksiononte gje, hoqa dore.

  Edhe tani shpesh me nxjerr offline nderkohe qe si emer rezultoj sikur jam akoma online....

  La vita non si spiega, si VIVE!

 9. #29
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Citim Postuar mė parė nga kleadoni Lexo Postimin
  Fiks kete kisha edhe une! Ne fillim mendoja se dikush ishte perpjekur te gjej passwordin, ndaj e nderrova... por kur e pashe qe as me passwordin e ri s'funksiononte gje, hoqa dore.

  Edhe tani shpesh me nxjerr offline nderkohe qe si emer rezultoj sikur jam akoma online....
  Kjo behet per arsye statistike

  Edhe une per nje moment mendova se e kane thyer passwortin , pastaj mendova edhe nqs po ,do bejne ndonje postim ne emerin tim dhe kaq . Do merzitet dhe do ma kthej prap kodin :-D

  Jane aq shume kode , saqe nje dite ngatrrova tek nje dokument te koduar , po mundohesha ta hapja me passi-n e Forumit , u tremba njecik qe nuk e hapja dot pfuiiii
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 10. #30
  Antar Maska e francovice
  Anėtarėsuar
  11-04-2008
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  508
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Hė mo se probleme qė ndodhin janė ) Ka pirė mall tė mirė nga Lazarati siduket
  Forumi Shqiptar
  My web (hobby): www.zonajuaj.com

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Kjo behet per arsye statistike

  Edhe une per nje moment mendova se e kane thyer passwortin , pastaj mendova edhe nqs po ,do bejne ndonje postim ne emerin tim dhe kaq . Do merzitet dhe do ma kthej prap kodin :-D

  Jane aq shume kode , saqe nje dite ngatrrova tek nje dokument te koduar , po mundohesha ta hapja me passi-n e Forumit , u tremba njecik qe nuk e hapja dot pfuiiii
  une e kam bere kollaj


  c'do gje qe hap, kam nje celes universal, face, mail, cdo adrese ka te njejtin celes, po e gjete te hapen te gjtha dyert

 12. #32
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  une e kam bere kollaj


  c'do gje qe hap, kam nje celes universal, face, mail, cdo adrese ka te njejtin celes, po e gjete te hapen te gjtha dyert
  Gabimi me i madh ky eshte! Une shyqyr kam memorjen e forte, por edhe te mos e kisha do i kisha vene cdo adrese nje password te ndryshem. Merr e shenoji ne ndonje bllok shenimesh edhe ndryshoj. Po te gjeten passwordin more fund

  La vita non si spiega, si VIVE!

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  deri tani nuk kam patur probleme

  ndersa sa per temen hasa edhe une te njejtin problem , mendova se mos me kane perjashtuar dhe thashe u shyqyr , mbase tani do rri me pak ne internet
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Marya : 13-11-2011 mė 09:33

 14. #34
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Mary asnjeher nuk lehen passwort-at e njejt , se nqs thyhet mund te hyn edhe ne gjera te rendesishme.
  Varet sipas linkut , link i rendesishem pass- i komplikuar :-)
  Sa per mos hyrjen keto dite ne FSH ( se sa filloi me be numrat linku ) i kam mbaru te gjitha gjerat qe i kisha shtyre menjan ahhahahaahah
  Po me vite keq vetem se hyjm ndonjeher e bejm ndonje muhabet , ''thashethem'' ect ect xDDD
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Me ne fund arrita te logohem O_o
  "Dikush ka tentuar 5 here te logohet ............"
  Heuuuu breeee

 16. #36
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Etna serverin i ben ato loja se me tha edhe nje anetar tjeter qe kishte kete ploblem
  edhe une ashtu mendova kush hyri me pass tim

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e jesy
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kam 3 dite qe kam probleme me forumin dje mu bllokua fjalkalim nuk eshte qe e kisha haruar por as vet nuk edije se cpo ndodh me forumin
  HESHTJA ESHTE FLORI

  FJALA ESHTE ARGJEND

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  dhe mua dje me ishte bllokuar konto se dikush kishte tentuar 5..........here te hynte ne konton time ............se di a e keni patur te gjithe kete problem ose eshte nje pjestar i forumit qe nuk ka pune tjeter dhe na mbyll kontot neve?.............
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 19. #39
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime
  Me ndryshimet e fundit, te gjithe anetaret e vizitoret qe hyjne ne forum nga Evropa (qe perbejne edhe pjesen derrmuese te anetareve), duhet te shohin nje ndryshim pozitiv ne forum. Faqet e forumit duhet te hapen me shpejt se ne te shkuaren.

  A e keni vene re nje gje te tille, apo faqet hapen ashtu si me pare?

  Albo

  P.S Cdo problem qe te hasni, raportojeni ne kete teme, nuk eshte nevoja qe te hapni disa tema.

 20. #40
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  Ndoshta Kjo Qe Thua Ti Albo Qe Hapen Me Shpejt Po Eshte E Vertet Por Shpesh Here Forumi Del I Padisponueshem Duhet Me I Dhen Refresh Faqes Disa Here Qe Te Vazhdoj Ne Forum Neper Tema.ka Momente Qe Punon Shume Mire Pa Asnje Pengese, Ka Caste Qe Ndodh Si Ndodhi Dhe Dje?
  A Mendon Se Kto Gjera Do Perseriten? Apo Tani Do Ket Me Pak Probleme?
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •