Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 136
  1. #21
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    02-04-2010
    Vendndodhja
    unided states of europe
    Postime
    682
    Citim Postuar mė parė nga Ardi_Pg_ID Lexo Postimin
    Keto dite kemi bere disa ndryshme per arsye sigurie ne serverat ku hostet nje pjese e madhe e Albasoul Network edhe kjo ka perfshire edhe disa pjese te ForumitShqiptar. Ajo qe ju ka dala ka qene nje mesazh nga serverat e vjeter derisa emri DNS eshte populluar anembane botes. Probleme te tilla nuk do shfaqen me edhe u kerkojme ndjese per kete problem.

    Ardi
    Posi more na mbushe mendjen!

  2. #22
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    02-04-2010
    Vendndodhja
    unided states of europe
    Postime
    682

    Perse forumi nuk me pranon fjalekalimin?

    KIRIE ALBO!
    Cpo ndodh me serverin tuaj???
    Mos valle po fut hundet EYP ( Ethniki ypiresia Pliroforon) ?
    Apo keni probleme serioze me serverin???
    Problemi qendron....ose nuk po hyj ne detaje teknike...Kur klikoj tek postimet e reja me kerkon auti identifikimin..e jap dhe perseri ta idia kia ta idia....si i behet tani???

  3. #23
    Me se fundi!
    Une kam gjithe diten sot qe nuk me lejohej hyrja. Njehere me thoshte ke dhene 5 here gabim passwordin, e nderrova.... prape i njejti problem!

    Epo mire qe s'paskam qene e vetmja

    La vita non si spiega, si VIVE!

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e Alti Elezi
    Anėtarėsuar
    04-04-2010
    Postime
    794
    Po ka probleme vertet,20 here indetifikim,sa u detyrova stafit po se di a e kane marre,se une skam marre pergjigje.

  5. #25
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet nė Bllog
    17
    Dje dhe sot ka patur disa probleme forumi pasi beme disa ndryshime. Ndryshimet kane per qellim qe forumi te hapet me shpejt per vizitoret tane, shumica e te cileve jane ne Evrope. Nuk ishte faji juaj apo i llogarise suaj, ishte faji i forumit. Ato probleme u zgjidhen dhe gjithcka duhet te punoje ne rregull tani.

    Nese vazhdoni te keni probleme, raportojini ne kete teme.

    Albo

  6. #26
    Love all, but trust a few Maska e angmokio
    Anėtarėsuar
    02-09-2011
    Vendndodhja
    AngMoKio
    Postime
    3,928
    Ore na e keni bere hyrjen ne forum me tollone. Eshte ndonje problem serioz qe ta dijme te pakten?
    Problemi i hyrjes se forum tashme eshte dyfishuar , mirese mezi futem por dhe kur bej log in me me ben log out perseri e perseri.
    Ju lutem na tregon njeri se sa kohe do mbaje se u be nje jave qe kam kete problem?
    "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

  7. #27
    Lab 100% Maska e Station
    Anėtarėsuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipėri
    Postime
    6,624
    Deri dje u bė njė kohė e mirė qė forumi ėshtė bėrė shum i ngadalshėm, faqet mezi hapen.
    Por dje ishte mė e bukura, doja tė hyja nė forum dhe hyrja mė ndalohej, njė mesazh i forumit mė thoshte: "Dikush ėshtė munduar tė futet nė forum me nickun tėnd, pėr shkak se ėshtė futur mė shumė se 5 herė fjalėkalimi i gabuar ju ndolohet hyrja nė forum, mund tė provoni pas 15 minutash"
    Pas 20 minutash e njėjta gjė, pas 1 ore e njėjta gjė, ................kjo pėrsėritej deri vonė natėn.

  8. #28
    Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
    Deri dje u bė njė kohė e mirė qė forumi ėshtė bėrė shum i ngadalshėm, faqet mezi hapen.
    Por dje ishte mė e bukura, doja tė hyja nė forum dhe hyrja mė ndalohej, njė mesazh i forumit mė thoshte: "Dikush ėshtė munduar tė futet nė forum me nickun tėnd, pėr shkak se ėshtė futur mė shumė se 5 herė fjalėkalimi i gabuar ju ndolohet hyrja nė forum, mund tė provoni pas 15 minutash"
    Pas 20 minutash e njėjta gjė, pas 1 ore e njėjta gjė, ................kjo pėrsėritej deri vonė natėn.
    Fiks kete kisha edhe une! Ne fillim mendoja se dikush ishte perpjekur te gjej passwordin, ndaj e nderrova... por kur e pashe qe as me passwordin e ri s'funksiononte gje, hoqa dore.

    Edhe tani shpesh me nxjerr offline nderkohe qe si emer rezultoj sikur jam akoma online....

    La vita non si spiega, si VIVE!

  9. #29
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Citim Postuar mė parė nga kleadoni Lexo Postimin
    Fiks kete kisha edhe une! Ne fillim mendoja se dikush ishte perpjekur te gjej passwordin, ndaj e nderrova... por kur e pashe qe as me passwordin e ri s'funksiononte gje, hoqa dore.

    Edhe tani shpesh me nxjerr offline nderkohe qe si emer rezultoj sikur jam akoma online....
    Kjo behet per arsye statistike

    Edhe une per nje moment mendova se e kane thyer passwortin , pastaj mendova edhe nqs po ,do bejne ndonje postim ne emerin tim dhe kaq . Do merzitet dhe do ma kthej prap kodin :-D

    Jane aq shume kode , saqe nje dite ngatrrova tek nje dokument te koduar , po mundohesha ta hapja me passi-n e Forumit , u tremba njecik qe nuk e hapja dot pfuiiii
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  10. #30
    Hė mo se probleme qė ndodhin janė ) Ka pirė mall tė mirė nga Lazarati siduket
    Forumi Shqiptar
    My web (hobby): www.zonajuaj.com

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e Marya
    Anėtarėsuar
    10-05-2009
    Postime
    4,665
    Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
    Kjo behet per arsye statistike

    Edhe une per nje moment mendova se e kane thyer passwortin , pastaj mendova edhe nqs po ,do bejne ndonje postim ne emerin tim dhe kaq . Do merzitet dhe do ma kthej prap kodin :-D

    Jane aq shume kode , saqe nje dite ngatrrova tek nje dokument te koduar , po mundohesha ta hapja me passi-n e Forumit , u tremba njecik qe nuk e hapja dot pfuiiii
    une e kam bere kollaj


    c'do gje qe hap, kam nje celes universal, face, mail, cdo adrese ka te njejtin celes, po e gjete te hapen te gjtha dyert

  12. #32
    Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
    une e kam bere kollaj


    c'do gje qe hap, kam nje celes universal, face, mail, cdo adrese ka te njejtin celes, po e gjete te hapen te gjtha dyert
    Gabimi me i madh ky eshte! Une shyqyr kam memorjen e forte, por edhe te mos e kisha do i kisha vene cdo adrese nje password te ndryshem. Merr e shenoji ne ndonje bllok shenimesh edhe ndryshoj. Po te gjeten passwordin more fund

    La vita non si spiega, si VIVE!

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e Marya
    Anėtarėsuar
    10-05-2009
    Postime
    4,665
    deri tani nuk kam patur probleme

    ndersa sa per temen hasa edhe une te njejtin problem , mendova se mos me kane perjashtuar dhe thashe u shyqyr , mbase tani do rri me pak ne internet
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Marya : 13-11-2011 mė 10:33

  14. #34
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Mary asnjeher nuk lehen passwort-at e njejt , se nqs thyhet mund te hyn edhe ne gjera te rendesishme.
    Varet sipas linkut , link i rendesishem pass- i komplikuar :-)
    Sa per mos hyrjen keto dite ne FSH ( se sa filloi me be numrat linku ) i kam mbaru te gjitha gjerat qe i kisha shtyre menjan ahhahahaahah
    Po me vite keq vetem se hyjm ndonjeher e bejm ndonje muhabet , ''thashethem'' ect ect xDDD
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  15. #35
    i/e regjistruar Maska e Etna Etna
    Anėtarėsuar
    22-06-2011
    Postime
    2,265
    Me ne fund arrita te logohem O_o
    "Dikush ka tentuar 5 here te logohet ............"
    Heuuuu breeee

  16. #36
    Etna serverin i ben ato loja se me tha edhe nje anetar tjeter qe kishte kete ploblem
    edhe une ashtu mendova kush hyri me pass tim
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e jesy
    Anėtarėsuar
    13-09-2009
    Postime
    639
    kam 3 dite qe kam probleme me forumin dje mu bllokua fjalkalim nuk eshte qe e kisha haruar por as vet nuk edije se cpo ndodh me forumin
    HESHTJA ESHTE FLORI

    FJALA ESHTE ARGJEND

  18. #38
    i/e regjistruar Maska e lisa12
    Anėtarėsuar
    30-11-2008
    Postime
    2,624
    dhe mua dje me ishte bllokuar konto se dikush kishte tentuar 5..........here te hynte ne konton time ............se di a e keni patur te gjithe kete problem ose eshte nje pjestar i forumit qe nuk ka pune tjeter dhe na mbyll kontot neve?.............
    Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

  19. #39
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet nė Bllog
    17
    Me ndryshimet e fundit, te gjithe anetaret e vizitoret qe hyjne ne forum nga Evropa (qe perbejne edhe pjesen derrmuese te anetareve), duhet te shohin nje ndryshim pozitiv ne forum. Faqet e forumit duhet te hapen me shpejt se ne te shkuaren.

    A e keni vene re nje gje te tille, apo faqet hapen ashtu si me pare?

    Albo

    P.S Cdo problem qe te hasni, raportojeni ne kete teme, nuk eshte nevoja qe te hapni disa tema.

  20. #40
    Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
    Anėtarėsuar
    06-09-2003
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    1,946
    Ndoshta Kjo Qe Thua Ti Albo Qe Hapen Me Shpejt Po Eshte E Vertet Por Shpesh Here Forumi Del I Padisponueshem Duhet Me I Dhen Refresh Faqes Disa Here Qe Te Vazhdoj Ne Forum Neper Tema.ka Momente Qe Punon Shume Mire Pa Asnje Pengese, Ka Caste Qe Ndodh Si Ndodhi Dhe Dje?
    A Mendon Se Kto Gjera Do Perseriten? Apo Tani Do Ket Me Pak Probleme?
    Takohemi Ditėn e Gjykimit

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •