Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  La Famiglia Corleone Maska e YoUnGBoY
  Anėtarėsuar
  02-03-2010
  Vendndodhja
  Munich
  Mosha
  29
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  spo futem dot ne chat...

  me ndihmon dot njeri........??????????
  Hajdutėt tė kerkojnė o jeten, o kuleten : Gratė i duan tė dyja!

 2. #2
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Anėtarėsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  39
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime nė 10 postime
  Per momentin kemi disa probleme me serverat e rezolucjonit te emrave beni pak durim!
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  A mund te me tregoje edhe mua ndonje forumist se si hyet ne chatin e forumit?
  Flm

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Besoja, kliko kėtu www.chat.albasoul.com , pastaj shkruaj 1 nickname dhe kliko te Connect.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Besoja, kliko kėtu www.chat.albasoul.com , pastaj shkruaj 1 nickname dhe kliko te Connect.
  Flm Partizoni!
  Klm!

 6. #6
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Besoja, provoje pa www, vetem me adresen chat.albasoul.com , ose kliko ketu: CHAT
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga MaDaBeR : 13-11-2011 mė 12:39
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Denata
  Anėtarėsuar
  26-06-2011
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  130
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  mundet ndonjeri te me ndihmoje, spo futem dot ne chat, faleminderit

 8. #8
  OpTiMuS Maska e DENIS
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  Ne Toke.
  Mosha
  39
  Postime
  279
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Provoje Njehere chat.albasoul.com
  FEJA E SHQYPTARIT? 'SHQYPTARIA'

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •