Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 106
 1. #1
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime

  Rimo Vetem Me Dy Rreshta

  EHHH FORUM I DASHUR FORUM
  CILI PER TY ASHT MA MAJMUN
  Forumi Shqiptar

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2011
  Postime
  253
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  O nuk jam nga ato gocat e thjeshta qe rimojne me vetem dy rreshta!

 3. #3
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Deni_Boy Lexo Postimin
  EHHH FORUM I DASHUR FORUM
  CILI PER TY ASHT MA MAJMUN

  Nuk e di tė them tė vėrtetėn
  Brari mė duket se e ka prerė biletėn

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Hahaha...sakte Station...
  Mendohu njehere se mos gabon...

 5. #5
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Teta mire te keshillon,
  mendo Station se mos gabon
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Dite e bukur por shume e ftohte...
  Do na mare malli deri ne behar mot!

 7. #7
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Mos u merzit mi pranvera,
  se edhe pak muaj vjen prap vera !
  Forumi Shqiptar

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  Te lumte goja Deni djali...
  Eshte mire kur vjen behari...

 9. #9
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime nė 44 postime
  Oh mori Pranverė, me nishan nė faqe
  sa herė buzėqeshė, ēelin manushaqe. (:
  Love has no limits

 10. #10
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime nė 98 postime
  SinFoni@ moj bukuroshe
  Sjell kenaqesi moj qosh me qoshe...
  Hahaha persh.
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 11. #11
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  E Panjohur Erdhe Ti
  Ne Cdo Teme Te Kan Zili Se Aq Bukur Shkruan Ti...

  Ju Pershendes
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 12. #12
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Oh edi edi
  Ben termet kur vje ti
  Forumi Shqiptar

 13. #13
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  U mbush tema me vjershetare
  por me mir kapni lopatat, e me vrap ne are....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 14. #14
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime nė 44 postime
  E panjohur moj zanė mali
  verja syrin atij djali :-D

  P.s. pėrshėndetje (:
  Love has no limits

 15. #15
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Erdh skenderi si rrufeja
  Eshte bo gati per ca beteja.... Ahahaha
  Forumi Shqiptar

 16. #16
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime nė 44 postime
  Vjen Skėnderi si ylberi
  shtegėton nga jugu - nė veri

  lol
  Love has no limits

 17. #17
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  U mbush tema me vjershetare
  por me mir kapni lopatat, e me vrap ne are....
  Me shat dhe lopatė kur dikur punonit,
  S'kishit tangėrllik dhe pak fjalė shqiptonit....

 18. #18
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Citim Postuar mė parė nga SinFoni@ Lexo Postimin
  Vjen Skėnderi si ylberi
  shtegėton nga jugu - nė veri

  lol
  Si ne jug e ne veri
  mendja vetem aty.. me rri...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 19. #19
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Vjen sinfonia nga lugina e dashurise
  Per ti dedikuar nje poezi denit te italise
  Forumi Shqiptar

 20. #20
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Me shat dhe lopatė kur dikur punonit,
  S'kishit tangėrllik dhe pak fjalė shqiptonit....
  Dhe ju benit qejf, bridhnit ne lulishta
  tashi erdh koha jon, rroft Sali Berisha...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •