Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 106 prej 106
 1. #101
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  une me goje do te te flas
  edhe pse ti me zemer plas
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 2. #102
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Mos te me flasesh
  E as te me ulerasesh

 3. #103
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  Me dy rreshta kjo tem' ka qėnė
  Prap me dy e keni lėnė?!

 4. #104
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime

  Pėr: Rimo Vetem Me Dy Rreshta

  Dy rreshta s'keni rimuar
  Dhe kjo pune...do studiuar

 5. #105
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Rimo Vetem Me Dy Rreshta

  Dy rrjeshtat une kur i pash,
  u kthyem.ne kohen e vjeter me.vete thash.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 6. #106
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime

  Pėr: Rimo Vetem Me Dy Rreshta

  t'gjitha rrimat i lexova, oh sa shume u permallova,��
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •