Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 106
 1. #41
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Po rimoj vetem me dy rreshta
  Qeni me ka zene pleshta

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  39
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime


  shpejt e shpejt per lule kerkova
  dhe per vajzat tona i dhurova.

 3. #43
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Sa I djallezuar


  Ke mbledhur vetem nje tufe
  Te tera keto te rrihen me grushte

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  39
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  Po rimoj vetem me dy rreshta
  Qeni me ka zene pleshta
  qenin ktej nga mua bine
  se e laj me sapun rogozhine .


  qeni yt eshte rugac e pisanjos
  rugeve bredh e gjithandel loz
  msoje qenin me edukate
  se te vij e te bej sakat
  duaje qenin porsi mik
  se eshte i vetmi besnik.

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  39
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime
  lule per te gjithe

  parku me lule eshte liruar
  ah sikur bota e gjithe te jete dashuruar.

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  39
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime
  karafil me shkoi jeta
  karafil po edhe mbeta .

 7. #47
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga maratonomak Lexo Postimin
  qenin ktej nga mua bine
  se e laj me sapun rogozhine .


  qeni yt eshte rugac e pisanjos
  rugeve bredh e gjithandel loz
  msoje qenin me edukate
  se te vij e te bej sakat
  duaje qenin porsi mik
  se eshte i vetmi besnik.
  Punon per PETA
  Qe me kercenon
  Dhe kerkon
  Te me presesh feta feta?

  Qenin ne shtepi nuk mbaj
  Nuk do e laj e as e thaj
  Do ti jap buke me vaj
  Jashte qitjet ti kete kollaj

  Qenin e kam besnik
  Eshte mesu me kete jete
  E nuk ka me ik
  Ty nuk te do as nje cik
  Mos e kruj me mu se qeni ka me te fik

  E kam qen trim
  Asnje qen sguxon te matet me qenin Tim
  Njehere bera llafe me komshine
  Naten qeni me ninja skills vajti e i hengri dhine
  Ishte nga Welsh komshiu, ai po mbante zine
  Me dhine po kryente dashnine

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  Haha
  Njeres
  Ishte ne banjo
  I trokiten ne dere dhe I thane te kryeji shpejte
  Nga nxitimi fshiu menderen me celular
  Te gjithe jeni te pershendetur!

  por me ket rimen shume kame qeshur

 9. #49
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  qesh mi Nete qesh sa te doje zemra
  se kush qesh shume i shtohet jeta
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  39
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime
  nuk mjaftohem vec me dy reshta
  dhe me shume do them se keshtu deshta.
  tju ju lezu m'ka hip nje qef
  tash po du cik tallava e ca def
  vec me kange e me humorin
  e shtyn hallin e jep doren
  tash me mue hidhni valle
  per njiat qef vec tgjithe kalle
  gjithe lezet lezet po vjen burbuqja
  e dredh belin faqekuqja
  hidhet ne valle vete gentiana
  vec djemte e fshatit fort na i mbana
  vjen selvia buzeqershia me ato naze
  nje buzeqeshje na shkriu fare ,taze
  tash vallen e mer nje kosovare
  kjo vashe e solli ket hare.

 11. #51
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  maratonomak c'paska ndodh me ty,
  po e shkruan vjershen per bukuri,
  edhe pse i paske bo 15 reshta,
  rimo me dy reshta thot tema per vjersha,
  nejse mund te thuash ashtu vet desha..
  sido qe te jet ku mbetem...
  te vajza bukuroshe selvi-qe kercen per bukuri,
  vvalen po e hedh nje kosovare dhe per shkruan nje tetovare,
  vajzat e kosoves bukur po vallzojn,por
  e kan zakon edhe te kendojn,
  upsss,mua me dolen 25 reshta,
  por edhe une ashtu vet deshta,
  te 26-tin reshte e keni me urim,c'do te mire ty shoqja ime dhe miku im...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  39
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime
  sa e dua dardanine
  po aq shume edhe ate janine
  prej andej kam ardh si fis
  e nuk e harroj atyre viseve lis.
  asht toke shqiptare
  po aq edhe kosovare

  por ndalem te vashat tona kaq te mira
  kaq te pastra e kaq te dlira
  porsi uji i burimit ne pike te diellit
  jane si engjej tash po vijne prej qiellit
  prite prite dardaneshen
  puthi doren si mbretereshen .

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Erdha prap si kosovare
  eja eja oj tetovare
  mori vajze lozonjare
  qe nganihere behesh hileqare
  thua me harroi neta

  e nuk e dine se te done te miren
  sikur per moter te veten

  nejse maratonmak ka sjelle lule
  thirsty ka humore te mire
  ku e lame e ku na mbetii

  hajte tani te luajme e vallezojme
  po ora paska vajtur vone
  e leme neser me kismet
  se per sonte u pershendes

 14. #54
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  erdha dhe une shpejt e shpejt,
  sa per t'u thene s'jam hileqare oj kosvare,
  por jam e drejt e sinqert,nuk hy ne mes kur bejn muhabet dy vet...


  edhe une ika ne gjume e po shkoj,
  nate te mire u uroj,
  vertet me rrihet ne forum,por edhe neser jam ne pune,
  c'ka te beje ndonje problem qe shefi te me perjashtoj,
  se pritoj te punoj,
  i dua parat shume,si su be pa pune te kemi para shume...


  nejse se u bene pak si shume keta reshta,
  naten e mire miq e mikesha
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  39
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime
  lum si une qe pune nuk kam
  dita dites ne gjum rehat jam
  vec ne behar ne punojme
  dhe ne dimer si arusha dimerojme
  po as pa pune nuk po u beka
  nuk shtyhet dita e vshtir qenka
  keq me pune e keq pa pune
  as vete se di cfare dua une.

  ju shkoni e flini te gezuara
  ne endra qofshi te dashuruara

  une pi ri dhe ca
  ca kenge te bukura kam me i degju e me i pa
  naten e mire e ju degjofsha te gzuar
  ju qofsha fale te dashuruar.

 16. #56
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Te gjithe me shume se dy rreshta po shkruajne
  Ne afrike akoma me shume njerez po vuajne

 17. #57
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  o ty te marrte dreqi per llafet qe thua

  bashke me afrikant dhe bagetite e tua....
  Forumi Shqiptar

 18. #58
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Po te me marri, perse mos te me marri?
  Po nje gje duhet te dije,me mua do ti bjere halli

 19. #59
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Thirsty dhe Deni janė tė gėzuar,
  Sivjet nė Afrikė do shkojnė pėr tė pushuar.

 20. #60
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Me gjirafat do te vallxojn
  krokodilat do ti sulmojn
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •