Close
Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 106
 1. #21
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga Deni_Boy Lexo Postimin
  Vjen sinfonia nga lugina e dashurise
  Per ti dedikuar nje poezi denit te italise
  Deny o Deny, eja nė pyll tė shkojmė
  atje ku zogjėt, folen` e dashurisė ndėrtojnė ;-D
  Love has no limits

 2. #22
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga SinFoni@ Lexo Postimin
  Deny o Deny, eja nė pyll tė shkojmė
  atje ku zogjėt, folen` e dashurisė ndėrtojnė ;-D
  Mos na shkruj kshu gjonash ne publik
  Se jom ne cun simpatik
  Forumi Shqiptar

 3. #23
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Dhe ju benit qejf, bridhnit ne lulishta
  tashi erdh koha jon, rroft Sali Berisha...
  Edhe pak or mik, sa t'ju vinė mėntė,
  Sa mė shum tė leh Saliu, aq mė shum do doni qentė.

 4. #24
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Citim Postuar mė parė nga SinFoni@ Lexo Postimin
  Deny o Deny, eja nė pyll tė shkojmė
  atje ku zogjėt, folen` e dashurisė ndėrtojnė ;-D
  Lere Denin te flej gjum
  me mir po vij un...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 5. #25
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Lere Denin te flej gjum
  me mir po vij un...
  Ah skender more skender
  Te paskan nxi te paskan bo sketerr
  Forumi Shqiptar

 6. #26
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Edhe pak or mik, sa t'ju vinė mėntė,
  Sa mė shum tė leh Saliu, aq mė shum do doni qentė.
  Jam dakort, sa ta na vine mėntė
  prit ti prit, se vin ne shkurt, me 29-te....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #27
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  Citim Postuar mė parė nga SinFoni@ Lexo Postimin
  Deny o Deny, eja nė pyll tė shkojmė
  atje ku zogjėt, folen` e dashurisė ndėrtojnė ;-D
  OBOOBOB CME SHOHIN SYT
  DASHURIA KA KALU KUFITE
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 8. #28
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime
  Citim Postuar mė parė nga EDUARDI Lexo Postimin
  OBOOBOB CME SHOHIN SYT
  DASHURIA KA KALU KUFITE
  C'te pan syt o djal i ri?
  A po bejn noj stil te ri?
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 9. #29
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime nė 98 postime
  Stil i ri metod e vjeter
  U takofshim diku tjeter...
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 10. #30
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Diku tjeter e di un
  Ne te dy bashke duhemi shum
  Forumi Shqiptar

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime
  Do ca dite te dale vjeshta
  Nuk rimoj dot ne dy rreshta

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  07-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime nė 15 postime
  Pse dy rreshta, jo me shume,
  mendimi te rrjedhe si lume......

 13. #33
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  A po doni me dit ma shume
  Hajde edhe postoni si fortune !
  Forumi Shqiptar

 14. #34
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  deni eshte moderator
  reputacion me kerkon cdo ore

 15. #35
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  c`do c`do ore
  ti po rrin me tastier ne dor!
  Forumi Shqiptar

 16. #36
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  E ka emrin celular
  Nuk le vend pa e marre

 17. #37
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Ki kujdes mos tbi n'hale
  Se ske me ca i qa ato halle
  Forumi Shqiptar

 18. #38
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Deni_Boy Lexo Postimin
  Ki kujdes mos tbi n'hale
  Se ske me ca i qa ato halle
  Haha
  Njeres
  Ishte ne banjo
  I trokiten ne dere dhe I thane te kryeji shpejte
  Nga nxitimi fshiu menderen me celular

 19. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  39
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime nė 19 postime
  reshtat tuaja sapo lezova
  dhe , menjehere dhe une shkrova.

  a t'ju shkruaj per politike
  jo , se me vone me quani armik .
  a tju shkruaj per albanine
  gjynah se ca idiote e paraprijne.
  a tju flas per forum
  qe ka ik per lesh e ka ik per lum.
  a tju flas per femra
  qe me gezon zemra
  kaq te bukura vajzat shqiptare jane
  buze mjalte si sheqeri , zemren e kane
  jane te zgjuara dhe besnike
  jane te bindura dhe kreshnike
  jane te ndritshme si shtojzovalle
  jane te lira , jane pa halle
  lum si ne qe i kemi prane.

 20. #40
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  i keni prane andaj duhet t'i vlersoni,
  c'do dite nga nje lule t'ua dhuroni
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •