Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime

  Kush ka guxuar ta mbylle temen me te madhin Jezus ?

  Pse e keni mbyllur krye temen ( Mosekzistenca historike e "Jezusit" dhe e "Pavlit" ) tek forumi Ateizem & Agnosticizem ? Ajo teme nuk eshte konsumuar !

  Se shoh ca cudira aty une, se si me duket si puna e asaj shprehjes nje " Nje i nenes nje i njerkes "

  Pershendetje

 2. #2
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Po ca durimi ke edhe ti mer, ky atesiti i djegur, ik re avdall puno anej
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 3. #3
  Enraged Maska e Scion
  Anėtarėsuar
  22-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2,344
  Faleminderit
  39
  45 falenderime nė 39 postime
  Po e permbledh shkurt, Eurostar

  Je kujtuar "heret", se tema ne fjale ne mos muaj, ka vite qe ka qene e mbyllur

  Missed shot! wham ...
  What can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Nuk ka vita jo .. Max mund te kete nja 4 a 5 muaj....I jam drejtuar ne privat Albos, po si gjithnje indiferent. Vetem kur sponsorizon te pergjigjet menjehere ai

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •