Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 66 prej 66
  1. #61
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anėtarėsuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637
    Citim Postuar mė parė nga maratonomak Lexo Postimin
    do i kunsumoj cdo burim informacioni para se te shkoj .

    pasi ti kesh kryer pushimet mire eshte te biesh ne forum pershtypjet tua..ta ndash me forumnistet ate qe kalove ne llixha...ndoshta ka forumniste qe ju hyjne ne pune informatat e nje njeriu qe i ka perjetuar vete pushimet...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _MALSORI_ : 23-10-2011 mė 10:22
    a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

  2. #62
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anėtarėsuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637
    a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

  3. #63
    gemini Maska e gemini
    Anėtarėsuar
    24-08-2005
    Vendndodhja
    eu
    Postime
    78

    Hotel ne Tirane

    Pershendetje, po kerkoj nje hotel ne tirane per nje shokun tim qe eshte me aftesi te kufizuara dhe don te shkoj ne tirane per disa dite.Shoku im eshte ne karoc(sedia a rotelle) dhe nuk mund te eci dot.
    A di ndonjeri nga ju per ndonje hotel qe ka dhoma per persona me aftesi te kufizuara..??
    "Tu vedi cose che esistono e ti chiedi perchč;io sogno cose mai esistite e mi chiedo perchč no?"

  4. #64
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anėtarėsuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637
    Citim Postuar mė parė nga gemini Lexo Postimin
    Pershendetje, po kerkoj nje hotel ne tirane per nje shokun tim qe eshte me aftesi te kufizuara dhe don te shkoj ne tirane per disa dite.Shoku im eshte ne karoc(sedia a rotelle) dhe nuk mund te eci dot.
    A di ndonjeri nga ju per ndonje hotel qe ka dhoma per persona me aftesi te kufizuara..??
    99% them qe nuk ka..po le qe nuk ka hotel por askund nuk ka vende ndihmese per personat me aftesi te kufizuara..ata qe ecin me karroca duhet te kene nje njeri shoqerues pasi nuk kan se si kalojne trotuaret ,nuk kan si hyjne ne institucione ,nuk kan si kalojne semafore etj etj..askund nuk ke rampa per perdoruesit e karrocave invalitore..skund nuk ke mjete transporti qe ti lehtesojne invalidit hypjen dhe zbritjen ..ti ske hale ma ne tirane more e dashke gjera speciale per invalidet..invalidet nuk i ka kush ne liste..thjeshte i do populli por jo pushteti...

    gjithsesi duke qene se hotelet dhe motelet e tiranes perdoren kryesisht per horllik edhe nese i kan rampat nuk do e pranojne ne hotel invalidin..duan garipin..

    nje histori shkodrane tash per garipin..shkon njeri tek hotel sporti ( tash qender katolike ) ne shkoder..personi e kishte emrin GARIP ..ne sportel ishte nje vajze e re..i kerkon dhome dhe ajo i thot ik se nuk ka vend per te..del i shkreti tek shkallet para hitelit kur b=vjen nje djale i ri i hedhur dhe kerkon dhome..sportelistje menjehere i jep dhome..kthehet personi i meparshem e i thote po ti nuk kishe dhoma te lira per mua kurse tash del qe ke..e po ai ishte garip o shok ..moj shoqe ai mund te jet garip por tamam garip me pasaporte jam une..dhe i tregon pasaporten..
    a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

  5. #65
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga gemini Lexo Postimin
    Pershendetje, po kerkoj nje hotel ne tirane per nje shokun tim qe eshte me aftesi te kufizuara dhe don te shkoj ne tirane per disa dite.Shoku im eshte ne karoc(sedia a rotelle) dhe nuk mund te eci dot.
    A di ndonjeri nga ju per ndonje hotel qe ka dhoma per persona me aftesi te kufizuara..??
    sapo kerkova tek hotels.com dhe gjeta vetem nje hotel me dhoma dhe banjo per persona me aftesi te kufuzuara...
    quhet "city hotel tirana".

    beja nje telefonate per te konfirmuar nese eshte e vertete apo jo!
    Vasudhaiva Kutumbakam

  6. #66
    gemini Maska e gemini
    Anėtarėsuar
    24-08-2005
    Vendndodhja
    eu
    Postime
    78
    Faleminderit admiral do ti bej nje telefonat..
    Ke te drejt ti malsori, por i duhet me ardh per hall se per qejf as qe i shkon ne mend...
    Pastaj duan te futen edhe ne UE...Me keqardhje e them qe jemi shume mbrapa...
    "Tu vedi cose che esistono e ti chiedi perchč;io sogno cose mai esistite e mi chiedo perchč no?"

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •