Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,038

  Elbasan, vritet 49-vjecari, nj n pranga  Nj ngjarje e rnd ka ndodhur mngjesin e s marts n Elbasan. Ngjarja ka ndodhur n lagjen “ 28 Nntori”, n ambientet e nj lokali te llotarive sportive, ku 49-vjeari, Vasil Kanani ka mbetur i vdekur si pasoj e plumbit q ka marr n bark.

  Burime nga policia bjn me dije se sht br i mundur arrestimi i njrit prej autorve t vrasjes, 41-vjeari Emin Mehja dhe sht shpallur n krkim personi tjetr q dyshohet t jet bashkpuntor n vrasje, i identifikuar me inicialet N.D.

  Sipas policis motivi i vrasjes ka qen banal. Kanani msohet q para 4 muajsh ka patur nj debat me njrin prej bashkpuntorve t krimit dhe mngjesin e s marts jan prballur srisht ku pas nj debati kta t fundit kan qlluar me nj plumb n bark viktimn. 49-vjeari ka gjetur vdekjen pas disa orsh n Spitalin Kirurgjik t Elbasanit. Grupi hetimor sht duke punuar intensivisht pr zbardhjen e ngjarjes.
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 2. #2
  _____
  Antarsuar
  29-04-2002
  Postime
  3,623
  Posi, njeri vret per cigare, tjetri per birre, kurse ky mesiper per nje fjale goje.

  Nje lajm tjeter i dites se sotshme qe ishte aq e gjate ja 10 paragrafe po njehere e per cfare fliste? Domosdo dicka shume e rendesishme! 10 paragrafe shkrim e verteton kete. ~Kujdes pleq mos shikoni dhe mos i flisni vajzave te reja, ben vaki te beni nje shaka te vogel do quhet "flirt" dhe do ju dedikojne hartime sic i kishin bere Kadarese. Lajmet shqiptare jane bere telenovela.

  Ngushellime familjes per vdekjen.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •