Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2

Tema: Paul Leka

 1. #1

  Paul Leka

  Para pak ditesh, ne moshen 68 vjecare vdiq Paul Leka, kompozitor, pianist e arranzhues i njohur amerikan dhe midis te tjerash edhe kompozitor i kenges shume te njohur "Na Na Hey Hey Kiss Him Goodbye".

  Me terhoqii vemendjen mbiemri i tij dhe pashe ne internet se me gjithe mend paska qene shqiptar nga te dy prinderit, Teodor e Dhimitra Leka. 2. #2
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,395
  Po ky paska qene kusheriri im o boke!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •