Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 33 prej 33
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-01-2004
  Vendndodhja
  diku
  Mosha
  40
  Postime
  1,558
  Faleminderit
  17
  24 falenderime n 19 postime
  Jesus Krishti ;

  po e cuditshmja eshte se sa me shume e ndjek Ate aq me shume largohet , apo ndodh e kunderta ? nuk e di .

  gjithsesi teorikisht Jesusi me frymezon dhe me jep nje model te njeriut shembullor dhe te perkryer , por praktikisht ky frymezim dhe inspirim ngelet ngelet ne sirtaret e botes sime ose ose shfletohet here pas here me nje perqindje jo fort te ulet , per permiresimin e jetes sime dhe maredheniet me njerezit dhe realitetin e kesaj bote .

 2. #22
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Antarsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,094
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime  Nuk po e them se per cfare me inspiron...
  Perch er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

 3. #23
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime n 202 postime

  Pr: Cilt jan njerzit q ju inspirojn n jetn tuaj ?

  nena, personi qe me ka sjelle ne jete...per ciltersine e saj, gjallerine dhe dashurine qe shpreh ne cdo gjest...per miresine qe dhuron, cdo fjale e saj me ngjall qetesi...te jem sa gjysma e saj, dua.

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Elonesaa
  Antarsuar
  10-09-2012
  Vendndodhja
  Prishtin
  Mosha
  28
  Postime
  1,466
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime

  Pr: Cilt jan njerzit q ju inspirojn n jetn tuaj ?

  Un prveq imazhit t babit tim qe me insporon ne qdo aspket te jetes une kam edhe dy njerez qe i shoh si njerzit me te menqur te Kosoves, e qe jane Milazim Krasniqi dhe Daut Demaku...
  A lady should be able to make a man smile with her clothes on...

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime n 91 postime

  Pr: Cilt jan njerzit q ju inspirojn n jetn tuaj ?

  Jo se me inspirojne por me ben te ndryshoj mendim dhe te dal nga plogeshtia qe me ze here pas here.
  Kur dal ne mengjes per ne pune, dita sapo nis dhe une nderkoh ndihem e lodhur nga detyrimet familjere dhe nisem per ne pune ku me pret nje dite e gjate dhe pak e ngrysur ne fytyre dal nga shtepia dhe shpesh me ndodh te takohem me komshien time tek del me djalin e saj rreth 8 vjecare tek e shtyn ne karroce invalidi dhe e con ne shkolle, nuk e di cfare semundje ka , por me vjen aq keq tek e shoh, dhe ajo grua gjithmon me buzeqeshjen ne fytyre dhe i them vetes marye ske te drejte te qahesh, forca ec perpara vetem shendetin te kemi
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e иεѕsu
  Antarsuar
  17-07-2013
  Postime
  85
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Cilt jan njerzit q ju inspirojn n jetn tuaj ?

  Megan Fox

 7. #27
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,360
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime

  Pr: Cilt jan njerzit q ju inspirojn n jetn tuaj ?

  Citim Postuar m par nga иεѕsu Lexo Postimin
  Megan Fox
  .............

 8. #28
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime

  Pr: Cilt jan njerzit q ju inspirojn n jetn tuaj ?

  Citim Postuar m par nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  .............
  lol mbase nuk e di kuptimin e fjales "inspiration" ai!
  I LOVE GOD

  j&g

 9. #29
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Cilt jan njerzit q ju inspirojn n jetn tuaj ?

  Vellau i babes ate e kam legjende te gjall.

 10. #30
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,360
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime

  Pr: Cilt jan njerzit q ju inspirojn n jetn tuaj ?

  Citim Postuar m par nga loneeagle Lexo Postimin
  lol mbase nuk e di kuptimin e fjales "inspiration" ai!
  Eshte ajo


  mund ta ndryshoj dikush titullin nga inspirim ne frymezim

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  120 falenderime n 110 postime

  Pr: Cilt jan njerzit q ju inspirojn n jetn tuaj ?

  pse vllau babes..
  cfar ka ba ai o lexus..

  un po inspirohem koht e fundit pej katundarve..
  jan shum inteligjenta e pi-c-kat e dhise..

 12. #32
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Cilt jan njerzit q ju inspirojn n jetn tuaj ?

  Citim Postuar m par nga Brari Lexo Postimin
  pse vllau babes..
  cfar ka ba ai o lexus..

  un po inspirohem koht e fundit pej katundarve..
  jan shum inteligjenta e pi-c-kat e dhise..
  Brari me fillu me kallxu ka ka ba duhet kohe e gjate.

  haha mos na ofendo ne katundareve.

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763
  Faleminderit
  35
  92 falenderime n 86 postime

  Pr: Cilt jan njerzit q ju inspirojn n jetn tuaj ?

  Prandaj, m posht jua sjellim disa prej thnieve t cilat ju inspirojn q ta dini jane TRI gjera
  1.Thua se mes shumti trashigimi familjar
  2.Urimet Familjar (prinderit)
  3.Humanizmi me ber mir per njerze

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •