Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 33
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-03-2011
  Postime
  253
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Cilt jan njerzit q ju inspirojn n jetn tuaj ?

  Cilet jane ato figura qe ju inspirojne qe te jeni dikushi ne jete?

 2. #2
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  Prinderit e mi ....

 3. #3
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  prinderit e mi ska me te mire e me te zgjuar
  Partizoni

 4. #4
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  nje lypes qe e shikoj dite per dite

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2004
  Postime
  2,393
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  dashuria. dhe ajo eshte te te gjithe...
  imagine there's no countries...
  nje fjale, nje kuptim...
  :))))

 6. #6
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime n 37 postime
  Uji na cmende me kete dashurin

  Kush me inspiron : Vetja ime , deshira/endra per te arritur / realizuar ate qe dua te arrij /realizoje.
  Nuk kam nje figur shambllon qe duhet ta ndjek '' hap pas hapi '' :-)

  PS. Mqs u permenden nga disa antar prindrit , per mua ngelin shtylla kryesore qe me keshilloin dhe me mbrojne.
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 7. #7
  patriot Maska e shoku_tanku
  Antarsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ....lenini

 8. #8
  Klea Maska e kleadoni
  Antarsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Nje person qe te te ispiroj dmth qe ti te ndjekesh hapat e tij/saj e qe te duash te arrish ate qe ato kane arritur.
  Edhe per mua si shembull per te ndjekur jane prinderit e mi, edhe pse ato kaluan femijerine/rinine ne nje brez tjeter, ne nje periudhe shume ndryshe nga imja, por do me pelqente e do bej te pamunduren qe te arrij ne moshen e tyre e te kem ato qe prinderit e mi kane sot.

  La vita non si spiega, si VIVE!

 9. #9
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  Citim Postuar m par nga shoku_tanku Lexo Postimin
  ....lenini

  .......

  Mendova se nga Levavasseur, H.G.Wells dhe Lance de Mole.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 10. #10
  Sensual
  Antarsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 15 postime
  vetja ...lol dhe disa njerez speciale per mua .

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e paulvandyk
  Antarsuar
  21-09-2011
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Nga muzikantet me inspiron DJ Paul Van Dyk, nga aktoret Kevin Spacey, nga regjisoret James Cameron nga gjenite modern Steve Jobs, Bill Gates e keshtu me radhe!
  Ndryshuar pr her t fundit nga paulvandyk : 23-10-2011 m 23:55
  Electronic Dance Music is a Universal Religion

 12. #12
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Familja dhe Zoti !!!
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 13. #13
  Perjashtuar Maska e land
  Antarsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime n 30 postime
  Baruch Spinoza.

 14. #14
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 10 postime
  Sali Berisha
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 15. #15
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime
  Familja ka peshen me te madhe kryesisht,pa harruar ambicjen per me te miren.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime n 199 postime
  Te gjithe njerezit e mire me qendrimin e veprat e tyre te mira.
  Feelings change - memories don't.

 17. #17
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Hitleri .
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e teta
  Antarsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime n 29 postime
  ehh inspirues

  http://www.google.com/imgres?q=guyto...35&tx=28&ty=51

  ky trimi ka qen profesor dhe shkenctar i fisiologjis medicinale,ka 10 femije doktor dhe 10 partner te femijeve doktora,dmth 20 doktora ne famillje plus veten,i eshte paralizuar gjysma e trupit dhe me nje dore ka zbuluar shkenc..dhe librin ja kushtoi gruas dhe shktuante se
  ja kushtoi gruas librin sepse familjen e terhoqi drejt intelektit,

  ky eshte inspiruesi im profesional

  ndersa ata emocional,kulturor,dhe motivues per gjdo gje te mire ne jeten time padyshim familja ime
  Ndryshuar pr her t fundit nga teta : 25-10-2011 m 15:01

 19. #19
  Perjashtuar
  Antarsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Familja sigurisht edhe kollona e shtepise mamka

 20. #20

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga Apollyon Lexo Postimin
  Hitleri .
  Ku ke humbur o figur ?
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •