Close
Faqja 8 prej 10 FillimFillim ... 678910 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 160 prej 193
  1. #141
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660

    Pėr: Kush jam une....?!

    Kush jam une??...! Une jam ajo qe te njoha ty dhe shkembeja biseda deri ne oret e vona me ty...! Une jam ajo qe te njoha ashtu si askush ste ka njohur dhe te dashurova...! Une jam ajo qe te ka qendruar prane ty ashtu si askush nuk arriti ta bente...! Une jam ajo qe te ka keshilluar ty ashtu si askush nuk arriti te te kuptonte...! Une jam ajo qe te besoi ty dhe te mbeshteti kudo.. Ajo qe te thoshte se kur te ktheje koken mbrapa Syte e mi do te ndiqnin kudo... Se ti nuk ishe dhe sdo jesh kurre vetem...! Une jam ajo qe te dashurova me zemer te paster, ajo qe tu fal pa kushte, ajo qe te pranoi pa kushte!! Une jam ajo qe te fala per cdo plage qe me shkaktove...! Une jam ajo qe arriti te mbante nje lidhje aq perfekte sa kushdo na admironte...! Une jam ajo qe jepja jeten per ty...! Ajo qe qante per Ty...! Po,, une jam kjo qe ke tani perpara syve,, tani me thuaj, Kush je Ti....?!"
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  2. #142
    i/e regjistruar Maska e par
    Anėtarėsuar
    10-09-2010
    Postime
    818

    Pėr: Kush jam une....?!

    sa shume paske dashuruar tetovare
    Morali & Miresia
    Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

  3. #143
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660

    Pėr: Kush jam une....?!

    Citim Postuar mė parė nga par Lexo Postimin
    sa shume paske dashuruar tetovare
    epo dashuria eshte pa para...
    Falas e morem dhe Falas duhet ta japim pse ka gje tkqe ketu
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  4. #144
    i/e regjistruar Maska e par
    Anėtarėsuar
    10-09-2010
    Postime
    818

    Pėr: Kush jam une....?!

    nuk eshte se ka gje te keqe, lum ai qe dashuron dhe mjere ai qe abuzon, gjithesesi jam i mendimit qe ne kete bote ku hajduti therret kapeni hajdutin , ku paraja falsifikoj njeriun, ku vesa e mjesit kuptohet si fllad vjeshte,
    Morali & Miresia
    Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

  5. #145
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878

    Pėr: Kush jam une....?!

    Luleborae ku je mi goce, se mu paskan qorru gishtat per taj?
    Ndoll shpesh kshu, ti ziesh gjakrat ne pike te notes?

    Lulebore nigjo mi taj, mos e parandjej i cik xhilozie ndaj dashurise se cilter te goces nga Tetova, eeeee?
    Dashuria e Tetovares edhe po te jete thumbese, cfare nuk ka asgjo t'keqe nga thumbimi per aefektim. Una me sa mund ta marr me kete menjen qe se kam, e shof dashnine e Tetovares me shume thumbuese, nga prania e majes gonxhes, e qe nje dite nga gonxha do te lulezoje nje trendafil i bukur, e kshu e kshu me radhe...
    Po e le me mire, se e ndjej i cik levizjen e damarit romatiko-poetik, e kam frike mos filloj t'ndikohem t'bohem jashtmase e tejmase sentimental, kete sdo e doja una ne radhe te pare, e pastaj menoj qe kete sdo e donte edhe ndokush tjeter, kuptohet qe reagon ndijshem ndaj sentimentalizmit, ose noj gjoje tjeter, eee

    Lulebore mi lule, nigjo cer po t'thom, po iki me mire edhe e di pse? Sepse kam frike mos m'bon t'shndrrohem n'blete virtuale.
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

  6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar hot_prinz pėr postimin:

    tetovarja87 (02-11-2013)

  7. #146
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660

    Pėr: Kush jam une....?!

    Citim Postuar mė parė nga luleborae Lexo Postimin
    moj tetovare aq shume kam ran ne dashni ene une si ti... po ti e mbarove kte dashni... apo e vazhdon.... dashni e sbehte qenka si faqet e bardha pa internet , duket moj vajze qe dashnia jote ska lule as zambak por vec thumba trandafili.... ahahahh....shpresoj qe mos te jen mbyll syt prej interneti.. e te jesh fishkur prej dashnie ....

    Shiko ti lulebora....

    Ne radh te pare ti mos e krahaso veten tende me mua,nga se as une nuk e beje...\
    Dashuria ime jo qe nuk ka lule e zambak,e kujt i behet von perderisa ajo ka ngjyre,arom dhe jete..
    Dashnia ime tani ka filluar dhe do mbaroj ateher kur te vdesem...
    Ai eshte PRINC mbi Princa
    Dhe sa per dijeni gjithcka eshte Reale oj "zane" biles edhe ajo qe ju keni thene s.... virutel..


    dhe si per ne fund: Mos fut hundet ku ste takon ,more veshte - mora thuj
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga tetovarja87 : 02-11-2013 mė 07:02 Arsyeja: kot
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tetovarja87 pėr postimin:

    Arvima (02-11-2013)

  9. #147
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660

    Pėr: Kush jam une....?!

    Citim Postuar mė parė nga luleborae Lexo Postimin
    ene un kam dashuru ama sek... s si ti s kam ba me nji plehr...nji hajdut e ni kurvar si aj nuk ka toka, apo don me t'bashkue me grun e vet, t 'ka pelqy kallini po ki hoti q'te mbron kaq kush asht ai princ yt me fam.., a ndonji kollovar...a ke prind e familie apo t'ka gjet princi n'kosh t'plenave ,,,je rrit n'shpin e fmijes, a pse nuk je e pasten se je futun ne botn e sek...sit apo je lesbo... turp per ty nqse je 20vjec... aaaa me turp ne je e ma e madhe e me ke me princ.. plehnash, ai asht i pjerdh komplet, zoti e vraft nqse hyn gjynah me ty, me ja vrafte familien, o zocke fatkeqe..
    Vdiqaaaaaaa...


    oj tiiii,shko pij hapat mi se sqenke nkete bote tiii...

    KUJDES ME FJALET EDHE NJE HERE TE PARALAJMEROJ

    nUK E KUPTOJ MODERATORET PSE LENE EDHE KAFSHET TE REGJISTROHEN NE KETE FORUM,PASTAJ " KA VDEK FORUMI" TABIS E DO VDES REE...


    ps/ une perkundrazi me ty nuk jam vetem e dashurume,por jam e fejume dhe e martume
    ps. 2 me vjen keq qe nuk e ke perjetuar (dhe te paska mbetur peng mesa duket) por,ska me embel se te KESH intimitet me nje PRINC kur...sic e quan ti oj zane ,kur je PRINCESA e tij,ta don zemra dhe te don me zemer...

    ik mii,ik..mos me cito dhe nje here ikk....

    shko pi barnat oj shoqe
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga tetovarja87 : 02-11-2013 mė 10:39
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  10. 2 antarėt mė poshtė falenderuan tetovarja87 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

    toni77_toni (13-11-2013),Xhenet.M.S. (02-11-2013)

  11. #148
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660

    Pėr: Kush jam une....?!

    Citim Postuar mė parė nga luleborae Lexo Postimin
    Ik mii ce martume ti... Nji si ti.. Asht put.... Sa per mue skam frik prej kerrkushi... Kercinemet e tua beja princit.. Se me te e ke tradhtu burrin...
    Duke mare parasysh se ti qenke e lame e fshime ka truri,normal se u jap te drejt se skeni frik nga kerkushi sepse e din cka:

    Budallai eshte i vetmi person qe ska frig nga kerkushi sepse ska mend te mendoje....

    Dhe duke qen me keto mendime qe vetes i jap te drejt mund te u palajameroj se andej diku ka nenforume per psikologji,dhe ka shume psikolog qe mund te te ndihmojnn


    Dhe mos ma nguc princin se ose ose nese je aq xheloze per dashurit ete tjereve ta jap nje xhiro - se qenke per gjunaf mi katastrof


    hajt tung niher se BLOCK e ke nga une...
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  12. #149
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Pėr: Kush jam une....?!

    Shume te renda fjalet e tua moj lulebore. Kam pershtypjen se ke qene e rrethuar me njerez shume negative ne jeten tende dhe je bere dhe vet e tille..
    Feelings change - memories don't.

  13. #150
    Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
    Anėtarėsuar
    23-08-2009
    Vendndodhja
    Ne mesin e te dashurve te mi...
    Postime
    10,781

    Pėr: Kush jam une....?!

    Un jam nje lexuese e thjesht qe shokohem nga disa antar se si shprehen !!!
    PS: tetovarja persh....
    - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
    Agim Metbala"

  14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

    tetovarja87 (02-11-2013)

  15. #151
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660

    Pėr: Kush jam une....?!

    une jam ajo q ete pershendes gjithashtu Xhenetke
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  16. #152
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660

    Pėr: Kush jam une....?!

    ok ...like e kie......


    qyqjaaa- cka ska ndeti....
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  17. #153
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660

    Pėr: Kush jam une....?!

    Une jam ajo qe kam par dicka me te bukur se sa shkelqimin e yjeve - dhe ajo ishte dicka magjepse.....buzqeshja e Tij.
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  18. #154
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660

    Pėr: Kush jam une....?!

    Citim Postuar mė parė nga luleborae Lexo Postimin
    qenke e lesht mendjeleht e pa vujtur ne jet dukesh, nuk ji realiste dashke me cu tek psikologi shite at mish se i yti asht, turp ki dhe familje ti, pa do jesh ndonji pa nane e babe ene burrin e tradhton... Ske besefe per pak sek........................s
    E dish si u themi ne kenej ketyre si puna jote.....QUUUUUKSSHSHSSHSHSSH
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  19. #155
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660

    Pėr: Kush jam une....?!

    uNE JAM AJO QE TE GJITHA VUAJTJET NE JETE I HAROVA,LOTET QE DERDHA I HAROVA....PSE...SEPSE TANI JAM E LUMTUR KAM DASHURIN TIME DHE PRINCIN TIM


    UNE JAM AJO QE TE DUA PAKUFI IM ZOT DHE TE FALEMDNEROHEM PER GJITHCKA,TANI E KUPTOJ SE DHURATEN ME TE CMUAR SI SHPERBLIM I VUAJTJEVE TE MIA EPASKE RUAJTUR PER KETO DIT....TE ESHTE DASHURE KOHE,POR SPRISH PUNE TANIE KUPTOJ SE TE ESHTE DASHUR KOHE PER TA ZBUKURUAR,RREGULLUAR.....
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  20. #156
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660

    Pėr: Kush jam une....?!

    Citim Postuar mė parė nga luleborae Lexo Postimin
    ah harrojta ku rrin ti ne ndonji mal?
    PO MI NE XHUNGELL TE THEM TE DREJTEN DHE TANI I KAM VENE SYRIN tARZANIT....PO TI NE KOPSHTIN ZOO A
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  21. #157
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793

    Pėr: Kush jam une....?!

    Lulebore te pakten nga shkrimi te krijon pershtypjen qe je femer .
    Boll se po na vjen pershtire duke i lexuar postimet e tua tek kjo teme, si ka lezet nje femre me perdore nje gjuhe te tille .
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Izadora pėr postimin:

    tetovarja87 (02-11-2013)

  23. #158
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-07-2013
    Vendndodhja
    FRANCE
    Postime
    28

    Pėr: Kush jam une....?!

    a asht forum i hapun ky per cdo gja, vec puthje e sek..s flitet ktu.. A punoni diten a naten,, apo n'semafor ku jan dritat jeshile...kjo tetovare sdo kit as nane as bab... Semafora ska n'tetov... Andej ku asht ujku me qime tgjata e aj princ.. Me leshra dhie..e hangt ujku qe asht marr me ti se ti ji komplet e marre,

  24. #159
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660

    Pėr: Kush jam une....?!

    une jam me e lumtura e botes....mbreteresh ne nje mbreteri
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  25. #160
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793

    Pėr: Kush jam une....?!

    Citim Postuar mė parė nga luleborae Lexo Postimin
    a asht forum i hapun ky per cdo gja, vec puthje e sek..s flitet ktu.. A punoni diten a naten,, apo n'semafor ku jan dritat jeshile...kjo tetovare sdo kit as nane as bab... Semafora ska n'tetov... Andej ku asht ujku me qime tgjata e aj princ.. Me leshra dhie..e hangt ujku qe asht marr me ti se ti ji komplet e marre,
    Forumi eshte i hapur , por te ruajm normat e edukates dhe komunikimit me njera- tjetren .
    Mos shfrytzojme tastauren se nuk ma do mendja se po ta kishe tjetren perball do flisje me ate gjuhe.


    ps. C'fare te duhet ty mi gru se cin puth njeri apo tjetri lool
    Jeto sot se neser nuk i dihet

Faqja 8 prej 10 FillimFillim ... 678910 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •