Close
Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 193
 1. #41
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  une jam hija e jote qe do te te ndjek ne Jete,do te te mallkoj edhe ne castin e fundit kur te vdes......
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Un jam ai qe te thot mndo ndryshe,cdo ore e jetes tende eshte kaq e shtrenj sa nuk ke hesap ta kalosh me urejtje.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  une jam ajo qe nuk ja dua te keqen askujt........dhe pse dikush me mua i keq eshte treguar
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 4. #44
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Une jam zemer gure,s'me lendon me asnje goditje e jetes kurre,sepse rreth saj kam ndertuar nje mure
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 5. #45
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  E di,nuk jam perfekte,por kujt i behet vone! As hena s'eshte perfekte,ajo eshte plot me kratere. Deti? As ai s'esht perfekt,eshte shum i kripur. E qielli,eshte gjithnje kaq i pafund e shpesh me re.Shkurt pra,gjerat e bukura nuk jane gjithnje perfekte,ato jane thjesht 'speciale'!
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 6. #46
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Vetja ime.

  Sinqerisht nuk do arrij te te kuptoj kurre si arrin te jesh kaq vulnerabel,nuk arrin te shohesh kurre perpara,por kapesh pas kujtimeve te kaluara.Nuk gjen kurre forcen per te thene stop,por shtyn ditet,javet deri sa behen muaj te tere te humbur.Te them te drejten nuk e meriton,vertete.Ndoshta nuk je njeriu me i mire ne bote,por perhere je perpjekur te besh te gjithe te lumtur dhe kurre nuk ke menduar se edhe ti e meriton copezen tende te lumturise.E do nje keshille? Hiq dore! Fillo te jetosh,te buzeqeshesh,te kendosh,lexosh,te gezosh dhe te luash.Mund te jete dita e fundit kjo e sotmja,mos e shperdoro duke qene i merzitur
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 7. #47
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime
  une jame ajo qe jeta me destinoi me vdekje qe kur linda por jo u tregva me e forte se fati im "mbijetova" une jam ajo qe pata femijerine me te bukur plot me mjra kujtime, une jam ajo qe ne adoleshence perballova shume goditje te forta por "mbijetova",Une jam ajo qe dhuroj dashuri jam ajo qe me pelqen te eci duke meduar vetem per gjera te bukura jam ajo qe qesh edhe kur dua te qaj jam ajo qe e hedh poshte krenarine kur dua te qaj ne prehrin e nenes time, jam ajo qe vizitoj nje gure varri e mbi te derdhem e tere e jam une po ajo qe ngre koken e eci e lumtur qe jam ne jete, jam ajo qe i jetoj ditet si te jete e fundit jam ajo qe i dua njerezit por kurre si besoj sa veten ime, jam ajo qe megjithese jeta me ka destinuar te vdes une jam ajo qe ende jetoj edhe pse ndoshta nje dite sdo jem me une serisj jam ajo jam kjo qe jam
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 8. #48
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Une jam shpirti yt binjak, por duhet koke deri sa te te gjej

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Une jam i sjellshem me te gjithe se sjellja e mire eshte rregulli nume nje i edukates.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 10. #50
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  une jam nje jaran i Alem De-se. a po bre ?

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Une jam nje mkl i Lexusit. Po more qysh jo ???????????
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 12. #52
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  une jam ajo qe :

  Ndonjehere flas .....por jo gjithmone them dicka te bukur.
  Ndonjehere hesht.......por jo gjithmon se s'kam c'them.
  Ndonjehere eci......por jo gjithmone e di se ku po shkoj.
  Ndonjehere ndaloj.......por jo se nuk kam nga te shkoj.
  Ndonjehere qaj.........por jo se nuk kam motiv per te qeshur.
  Ndonejhere qesh......POR JO GJITHMONE ME TE GJITHE..
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Helikranon
  Anėtarėsuar
  14-11-2010
  Postime
  359
  Faleminderit
  14
  18 falenderime nė 17 postime
  Ne mos qofsha per vete per ke jam?

  Po ne qofsha per vete perse jam?

 14. #54
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Ne mos qofsha per vete per ke jam?

  une jam ajo qe veten haroj kur behet fjal per motren/vellezerit e mi
  jam ajo qe s'mendoj veten sa i mendoj ata,
  jam ajo qe zemra me qane mua,qe tek ata te mos shohe lote ne sy,
  ne mos qofsha per ata-le te me mbuloj ky dhe i zi.  Po ne qofsha per vete perse jam?  jam ajo-qe te punoj qe dikush tjeter me mire te jetoj,
  jam buzqeshje,gezim e lumturi-per ata/qe ata te jetojn te gezuar,
  jam frymarje,zemer dhe jeten e dua ,
  jam-sepse dikush tjeter ka nevoj dhe ne kete bote me ka vetem mua.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Une jam ai qe te them se,nje nder ushtrimet me te mira per zemren eshte te perkulesh e te ndihmosh dike qe ka nevoje per ndihme.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 16. #56
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  une jam ajo qe te them se une i perkulem vetem Zotit,dhe do ti perkulem vetem femiut time kur t'ia lidh kepucet...

  mund ta ndohmoj dikend qe me ka ndihmuar,te tjeret si mallkoj as nuk i urrej-prap mund ti ndihmoj-por ata jan te haruar.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Une jam ai qe them se,krenaria e lenduar qenka me e rrezikshme se interesi i demtuar.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 18. #58
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  une jam ajo qe te them se per njeriun krenaria eshte me rendesishme kur interes s'ka pasur asnjeher.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 19. #59
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  une jam:


  Emri: Femer
  Mbiemri: Normale
  Profesioni: Thurese enderrash dhe mbrojtese besnike e tyre..
  Gjendja civile: Enderr ne vazhdim..
  Gjatesia: E mjaftueshme per te arritur nje dite mollen e ndaluar..
  Pesha: Sa vetja, sa ndjenja, sa fjala e thene dhe e shkruar..
  Shenja te vecanta: Nje pentagram rrudhash me nota
  gezimi dhe nje melodi e krijuar nga dashuria ne zemer..
  Syte: te zi me nuanca te turbullta pasionesh te djegura..
  Ngjyra: E zbehte per fshehjen e skuqjes nga faje te lehta..
  Titujt: E dekoruar "NJERI" qe diten e lindjes nga NENA..
  Bindjet: Njeriun ne jete e ben te lumtur vetem njeriu..
  Antipatite: Lojen egoiste te mashkullit..
  Simpatite: Cdo gje qe me fal lumturi..

  Pasuria: Drita e zemres, me te cilen per fat te keq fitoj zhgenjimin!
  Synimi: TE SFIDOJ BOTEN E CILA SYNON TE SHKATERROJE CDO ENDERR TIMEN..
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Ne mos qofsha per vete per ke jam?

  une jam ajo qe veten haroj kur behet fjal per motren/vellezerit e mi
  jam ajo qe s'mendoj veten sa i mendoj ata,
  jam ajo qe zemra me qane mua,qe tek ata te mos shohe lote ne sy,
  ne mos qofsha per ata-le te me mbuloj ky dhe i zi.  Po ne qofsha per vete perse jam?  jam ajo-qe te punoj qe dikush tjeter me mire te jetoj,
  jam buzqeshje,gezim e lumturi-per ata/qe ata te jetojn te gezuar,
  jam frymarje,zemer dhe jeten e dua ,
  jam-sepse dikush tjeter ka nevoj dhe ne kete bote me ka vetem mua.


  Nuk dua tjeter te jam,jam kjo qe jam

Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •