Close
Faqja 98 prej 98 FillimFillim ... 4888969798
Duke shfaqur rezultatin 1,941 deri 1,960 prej 1960
 1. #1941
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Rexhina hahaha e madhe je . lol kisss me mall
  Amon mos e prishni kte teme te bukur .
  P.s meqe ra llafja prisni mysafire ktu ?! Sot i degjova zemren bébit tim ti rrihte me fort se kurre ....sensation i papershkrueshem .
  Uee per Zotin mu mbushen syt me lot kur lexova kte.

  Bekime ishalla dhe te linde shendetshem.
  lajmi me i bukur qe munnd te maresh para se te biesh me fjet gjum. Urimeeee!!!
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan {A_N_G_E_L_69} pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Lulke (08-06-2015),martini1984 (06-06-2015)

 3. #1942
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Angel shummmm Flm se di pse kur te lexova mu mbushem syte me lot!!
  Te du shummm shummmm shum zemer kisss ❤️
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (08-06-2015)

 5. #1943
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,625

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  ne qe sjemi mama por nuk jemi ber as baba lejohemi ketu?

 6. #1944
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Rexhina hahaha e madhe je .: D lol :^ xhan kisss me mall 
  Amon mos e prishni kte teme te bukur .:-)
  P.s meqe ra llafja prisni mysafire ktu ?! Sot i degjova zemren bébit tim ti rrihte me fort se kurre ....sensation i papershkrueshem .
  Heeey ?!!!! Vertete e ke ti ? Uau! Uroj shume te te shkoje mire e ta shijosh deri ne fund e dashur.
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 7. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Arvima pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  anita340 (05-11-2015),Lulke (11-06-2015),martini1984 (10-06-2015)

 8. #1945
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Arvima mos mthuj qe as ty ste ka dale foto qe vura ne fcb e di qe jem nul me opsionet po jo deri ne kte pike Hahahaha .
  Nuk e kam Mbajt sekret mi sidomos ju qe ju kam miq , shpirt e zemer !!!
  Flm e te puth fort zemrushe edhe te uroj dhe ty nje lindje te mbare ! Puth ❤️❤️❤️❤️
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  anita340 (05-11-2015)

 10. #1946
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  vajza ma ben
  mami ti je shoqja ime
  po babi e pyes ?
  jo babi nuk eshte shoqja ime ( i ngaterron akoma gjinite)
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 11. 4 antarėt mė poshtė falenderuan Marya pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  anita340 (05-11-2015),Arvima (13-06-2015),B@Ne (11-06-2015),{A_N_G_E_L_69} (11-06-2015)

 12. #1947
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Hahaha e forte kjo Marya. LOL
  Sa vjeēe ka goca ??

  p.s Po mundohesha te vija nje foto po se vikam dot se di pse...
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (11-06-2015)

 14. #1948
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  vajza ma ben
  mami ti je shoqja ime
  po babi e pyes ?
  jo babi nuk eshte shoqja ime ( i ngaterron akoma gjinite)
  Hahahahaha te shtojne jet kur bejne kto ngatrresat. Une kam dy mbesa dhe nje nip qe mknaqin shpirtin. I ruajt Zoti te vegjlit
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 15. 2 antarėt mė poshtė falenderuan {A_N_G_E_L_69} pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  anita340 (05-11-2015),martini1984 (13-06-2015)

 16. #1949
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Arvima mos mthuj qe as ty ste ka dale foto qe vura ne fcb e di qe jem nul me opsionet po jo deri ne kte pike Hahahaha .
  Nuk e kam Mbajt sekret mi sidomos ju qe ju kam miq , shpirt e zemer !!! :-)
  Flm e te puth fort zemrushe edhe te uroj dhe ty nje lindje te mbare ! Puth ❤️❤️❤️❤️ :^ xhan
  Tani me ka dal, e pashe sot sa lezet te ka barku! tani ne fillimt, se nga fundi do te rendoje aq shume sa mezi do presesh te dale hahah

  enjoy it! knaqu me levizjet e bebit. Nga java e 28 fillon te degjoje, njeh edhe zerin e nenes, kshuqe mos harro ti flasesh, ti kendosh, perkedhele barkun edhe vendosi muzike klasike se eshte qetesuese per bebin.
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 17. 4 antarėt mė poshtė falenderuan Arvima pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  anita340 (05-11-2015),B@Ne (13-06-2015),martini1984 (13-06-2015),{A_N_G_E_L_69} (13-06-2015)

 18. #1950
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Hahahahaha te shtojne jet kur bejne kto ngatrresat. Une kam dy mbesa dhe nje nip qe mknaqin shpirtin. I ruajt Zoti te vegjlit
  vajza ime kur ishte e vogel i thoshte babit tim "nena"…dhe babi ashtu i pergjigjej "hajde tek nena" lolll
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 19. 2 antarėt mė poshtė falenderuan *~Rexhina~* pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  anita340 (05-11-2015),{A_N_G_E_L_69} (13-06-2015)

 20. #1951
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  vajza ime kur ishte e vogel i thoshte babit tim "nena"…dhe babi ashtu i pergjigjej "hajde tek nena" lolll
  Hhahah kurse une i thosha mbese kur ishte me e vogel, ccfar me ke mua ti teze apo halle , jooo daje te kam
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 21. 2 antarėt mė poshtė falenderuan {A_N_G_E_L_69} pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  *~Rexhina~* (10-01-2016),anita340 (05-11-2015)

 22. #1952
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Hhahah kurse une i thosha mbese kur ishte me e vogel, ccfar me ke mua ti teze apo halle , jooo daje te kam
  te pakten e di…vajza e vogel qe eshte 3 vjece me thot kur merzitet 'ste kam moter mami"…ose "je djal/ you're a boy"…te jesh djal eshte ofendim sipas vajzes lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 23. 3 antarėt mė poshtė falenderuan *~Rexhina~* pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  anita340 (05-11-2015),B@Ne (13-06-2015),{A_N_G_E_L_69} (13-06-2015)

 24. #1953
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  te pakten e di…vajza e vogel qe eshte 3 vjece me thot kur merzitet 'ste kam moter mami"…ose "je djal/ you're a boy"…te jesh djal eshte ofendim sipas vajzes lol
  Kjo eshte nje shenje qe do te krijoj nje personalitet te forte
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 25. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  *~Rexhina~* (13-06-2015)

 26. #1954
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Kjo eshte nje shenje qe do te krijoj nje personalitet te forte
  ashtu shpresoj
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 27. #1955
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Djali.....Shtrire mbi tapet, direkt kalon ne veprim duke me terhequr vemendjen: " o ma shiko sa mire e bej shiqirin une."..... "Asaj si i thone...."

  E kapi gabimin, po si vinte qe si vinte fjala.

  Shiqiri= qiriri me nje fjale, shtrir me kurriz, kembet perpjet e duart ne mes.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 28. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Prudence pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  *~Rexhina~* (10-01-2016),anita340 (05-11-2015)

 29. #1956
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Waw, as nje gallate prej kohesh kshu?!

  Tani qe mbaroi shkolla po rregulloja detyrat e femijeve. Me pelqen te mbaj tek tuk ndonje kujtim per cdo vit shkollor.
  Ne nje detyre, djali pasi ka shkruar e ka shkruar, mesuesja i ben komentin e radhes....... dhe......postkomenti i djalit��

  Emri: image.jpg

Shikime: 184

Madhėsia: 6.2 KB
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 30. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Prudence pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  *~Rexhina~* (26-08-2016),alnosa (30-08-2016),Marya (22-08-2016)

 31. #1957
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Ja ku u bashkova edhe une ne klubin me te bukur te forumit
  Rrotullohet ne bark gjate gjithe kohes me gjuan e me shtyn <3 nuk paska gje me te bukur sa me fat jemi ne grate qe rrism engjej brenda nesh.
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 32. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Busy Girl pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Lulke (30-09-2016),Xhenet.M.S. (30-08-2018)

 33. #1958
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Jam shummmm e lumtur per ty omelsina imeeee thjesht sepse é dii deshiren qe ke patur per tė patur nje bebush.����

  Linde apo rrotullohet akoma Brenda ? .

  Cun apo goc eshte ?

  Ju puth shummm ty edhe bebushi/en. ❤️❤️❤️❤️
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 34. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Lulke pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Brari (06-10-2016),Xhenet.M.S. (30-08-2018)

 35. #1959
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Ju uroj te gjitha foromisteve qe ishin nena dhe jan bere nena gjete ketyre viteve qe isha apo sisha prezent ne forum.Bebusheve ju uroj cdo te mire ne jet.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 36. #1960

  Pėr: Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Po kah keni humbur o mamat?

Faqja 98 prej 98 FillimFillim ... 4888969798

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •