Close
Faqja 3 prej 98 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 1960
 1. #41
  Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
  Anėtarėsuar
  11-07-2009
  Postime
  373
  I paske vene emer GPS it Pink? lol

 2. #42
  oh Lori haha , une i kam pas thene emily ... thats cute your boy pinki

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284
  vajza me godet me forte dhe kur them "ouch" dhe e shikoj me verejtie, me ferkon krahun dhe me nje shikim keqardhse me thot "choli choli mami, xan xan" lol "sorry sorry, xhan xhan"...e bukura eshte qe e ben kete fytyre me cdo njeri qe godet lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 4. #44
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,179
  Nje shoqja time ka ne shtepi edhe vjerin me vjeren te cilet flene ne guzhine se atje eshte ngrohte
  Cuni i saj eshte 5 vjec edhe zakonisht vete ne guzhine naten e pin uje
  po nuk eshte djallezuar akoma,dje vete pin uje edhe nuk kthehet ne dhomen e tij por vete ne dhomen e shoqes time edhe i thote
  mami gjushi ishte siper nenes

 5. #45
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,227
  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  vajza me godet me forte dhe kur them "ouch" dhe e shikoj me verejtie, me ferkon krahun dhe me nje shikim keqardhse me thot "choli choli mami, xan xan" lol "sorry sorry, xhan xhan"...e bukura eshte qe e ben kete fytyre me cdo njeri qe godet lol
  but yet they never stop rexh. henry is the same. teme e lezetshme Marya!
  I LOVE GOD

  j&g

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776
  Te henen vajza ime u rrezu ne shkalle per here te pare.Me iku nga dora, ra keq(ndoshta vetem mu mu duk ashtu) por shpetoi pa asnje gervishtje. Qau pak sekonda si duket nga frika dhe jo ngaqe i dhembi por une akoma se kam marre veten. E kam mendu qindra here kete gje ketyre diteve dhe sa here e mendoj me vie ne mend nje pyetje qe sguxoj ti shkoj deri ne fund: Po sikur...........?
  AUTOCHTHONOUS

 7. #47
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,227
  Citim Postuar mė parė nga anita340 Lexo Postimin
  Te henen vajza ime u rrezu ne shkalle per here te pare.Me iku nga dora, ra keq(ndoshta vetem mu mu duk ashtu) por shpetoi pa asnje gervishtje. Qau pak sekonda si duket nga frika dhe jo ngaqe i dhembi por une akoma se kam marre veten. E kam mendu qindra here kete gje ketyre diteve dhe sa here e mendoj me vie ne mend nje pyetje qe sguxoj ti shkoj deri ne fund: Po sikur...........?
  thank god qe te ka shpetuar mire femijet e vegjel jane teper te shkathet edhe e keqja ndodh ne sekonda pothuajse cdo nene e ka kaluar nje situat te tille.
  I LOVE GOD

  j&g

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669
  gjithe qef bej kafen e mengjesit kur goca ja ben eeeeeeeeeeee, eeeee
  dhe kur ben keshtu don ta marresh ne krah dhe ashtu bera , nuk e di cfare beri por gota me kafe qe ishte ne tavoline fluturoi dhe muret tapeti, karriget qe ishin me material te bardhe i beri ***,
  marye thashe mer fryme thelle dhe kaaaaaaaaaaalm, ndersa ajo qeshte dhe ja bente oplaaaaaaaa, oplaaaaaaaaa, ba ba
  bonjour njollat tani

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,625
  cdo dite djali im i vogel ben ndonje gje te re............shikonte motren e tij sot qe bente akrobatik dhe ai me pas me ato docka te vogla donte te bente rrotullime
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,038
  Citim Postuar mė parė nga lisa12 Lexo Postimin
  cdo dite djali im i vogel ben ndonje gje te re............shikonte motren e tij sot qe bente akrobatik dhe ai me pas me ato docka te vogla donte te bente rrotullime
  hiihihiihihi
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 11. #51
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,625
  danke sternchen
  sot kam zbuluar nje talet tj .....me mire me thon goca ka nje deshire te madhe te behet boxtjere, o zot cna gjeti po mi merr kalamajt ne grushta ka me ja thyer brinjet
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284
  vajza ka nje gje te keqe, qe fshen dicka dhe kur e pyet ku eshte ben gjasme sikur nuk di ose te shikon e konfuzuar...sot para se te dilnim po kerkoja per celsat qe i kisha ven ne tavolin, shikoj reth e rrotull nuk gjej gje, fillova te panikohesha....e pyes vajzen "ku i hodhe celsat?" i hap syte dhe ben gjasme sikur sdi...so me fund mendova te kerkoja nje kuti qe un ve disa flash cards qe mesoj, dhe qe e kishte hedhur me perpara dhe un kisha mundesi ta shikoja qe e hodhi aty celsat ate dite ...so hap kutin dhe aty shikoj celsat si i kishte hedhur dhe nje dite me perpara, vajza me duartroket dhe bertet "bavo bavo mami"...une" yeah yeah nuk eshte loje kjo damn it" lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 13. #53
  Citim Postuar mė parė nga lisa12 Lexo Postimin
  danke sternchen
  sot kam zbuluar nje talet tj .....me mire me thon goca ka nje deshire te madhe te behet boxtjere, o zot cna gjeti po mi merr kalamajt ne grushta ka me ja thyer brinjet
  ......................
  Where does a thought go when it's forgotten?

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669

  Talking

  qefi i goces time eshte te mi shkule floket dhe te me kafshoje hunden , te dhemb aq shume obobo dhe ankohem dhe burri ja ben duro, duro grua

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422
  Me pyeti njeri nga cunat: - po kur vdek ku shkon njeriu
  - ne qiell, i them
  -po shume mire me thote...atje nuk ka zhurma,nuk ka termet,eshte vetem nje diell i bukur qe na ngroh......
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,625
  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  qefi i goces time eshte te mi shkule floket dhe te me kafshoje hunden , te dhemb aq shume obobo dhe ankohem dhe burri ja ben duro, duro grua


  po dhe mua me griu djali dhe burri thote he mi duro si ben dhe ti..........po kur e provoj vete nje here o zot nuk duroi hic,ske faj me tha i paska brisk dhembet
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 17. #57
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Ore, c'eshte kjo pune kshu?! Nate per nate 'lufte' me fjete gjume. Kur vjen ora per te fjetur gjume, mazallah, se shkojme ne paqe. Mua ku ta gjej te me lusin,- 'ec te flesh gjume' se ke mundesi te shohesh endrra te bukura. Uee, me te lodh per kaq gje ! Ma mori frymen, mezi e ngjis lart per te fjetur gjume.Ben, lutet sikur po e torturon njeri. Per cunin e kam fjalen. lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669

  Talking

  pinko edhe kjo e imja me sherr e ka gjumin, qan e grindet , apo tani qe eshte ndryshuar ora, ajo eshte akoma me oren e vjeter, gjithe energji, telef na beri
  ma ben im shoq, a je e sigurt qe i jep qumesht?, se mos ka benzine brenda

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,625
  ah per punen e gjumit jane te mijte 9 dhe 6 vjec dhe me duhet mua cdo nate te shtrihem me ta deri sa ti zere gjumi me noj perralle ose liber duke i lexuar
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e jesy
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Postime
  640
  edhe femijet e mije kur ishin te vegjel keto brobleme kishin tani uriten dhe si hyje dot ne dhome me. Tani me duhet te nis vajzen
  HESHTJA ESHTE FLORI

  FJALA ESHTE ARGJEND

Faqja 3 prej 98 FillimFillim 123451353 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •