Close
Faqja 2 prej 98 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 1960
 1. #21
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Tani meqe nuk jemi mama po them dhe une dicka.

  goca ime sa i kishte mbushur 2 vjetet.naten cohej dhe kerkonte te pinte lengje frutash.

  du uje thonte.une i thoja :ska uje.

  me pak disipline u mesua mos te cohej me naten.

  "baba thote ska uje...thonte

 2. #22
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,395
  hahahah...po ti qenke baba ulerime

 3. #23
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku Lexo Postimin
  hahahah...po ti qenke baba ulerime
  po na shkelin me kome gruja dhe kalamojt

  pershendetje

 4. #24
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,900
  drague ska mundesi te njoh per burre zakoni une ty , ska gru qe te shkel me kom :P
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 5. #25
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,045
  Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
  drague ska mundesi te njoh per burre zakoni une ty , ska gru qe te shkel me kom :P
  ishte shaka mi.ne jami cift i lumtur.

 6. #26
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  Po me bo pak shoqeri me mamat lejohet e :P
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  erdhen gocat e mia tani nga kopshti edhe i pyete ca mesuat sot han mesuam per nje goc qe doli per ne kopesht me sandale edhe u ftoh.shume mire i thash.Me than i tham edukatores po ti pse ke dal me sandale apo do te ftohesh,i kishte thene edukatorja un jam e madhe edhe kto te miat i kishin thene do nje dajak bythve ti qe te marresh vesh ahhaahh buubub edhe i fola po edhe me qeshej

 8. #28
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin

  nji pyetje per ujin
  femijet behen hileqare, apo lindin te atille?
  Zakonisht lindin. Ska te bej ku rriten. Ka shume raste, kur Jane 2-3 femije, rriten .. Edukohen po nga te njejtet prinder, prape njeri do jete hileqar, lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 9. #29
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Qe nga dje e deri sot ne mengjez, cuni im mendon se ka thyer krahun. Loool. Edhe e mban gjoja pa leviz. Biles me tha-ka nevoje ta fusi ne allci. Ndonjehere harronte dhe e levizte. Sikur e ke thyer e kujtoja une. Sot ne mengjeez po me vononte- krahu . . Ka pare ndonje film, edhe imiton. Pretendon kur ta marr nga shkolla ta fashojme. Me shkriu. Hajde te coj te doc kur e ke kaq keq? . Atje sdo.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Hahahhah si jane kta femijet e sotem kan lindur me doktorratur ne xhep.
  Goca ime ka filluar te mesoj kenget ne anglisht qe degjon dhe po me keron ti perkthej kengen e rihannes what's my name ...po ja them ndryshe se ajo kong te flliq..

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  Moj riduana a me bon syt mu a the diku qe je 20 vjec? Edhe paske dy fmi already tybesteefkullah lol i pac me jet ishalla
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  ahhahaha derjanasi jemi keqkuptuar une jam 20 vjec dhe kam dy femij qe rris por nuk jane te miat i kam te motres time por per arsye familjare i kam une u kuptuam tani se sme ka lene mendja te jem mama qe tani

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  ahhahaha derjanasi jemi keqkuptuar une jam 20 vjec dhe kam dy femij qe rris por nuk jane te miat i kam te motres time por per arsye familjare i kam une u kuptuam tani se sme ka lene mendja te jem mama qe tani
  Lol ok se u habita thash ja paska nis qysh 14 vjec kjo lol

  nejse bravo per gjestin qe po bon tu nimu motren dhe ishalla problemet i zgjidhen sa ma shpejt
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,625
  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Zakonisht lindin. Ska te bej ku rriten. Ka shume raste, kur Jane 2-3 femije, rriten .. Edukohen po nga te njejtet prinder, prape njeri do jete hileqar, lol
  ke te drejte pink,psh cuni im eshte 9 vjec dhe nuk din hile goca eshte 6 dhe shume hileqare.........dje ishte te dr dhemballes dhe ajo tha 2 ore nuk duhet me ngrene dhe kesaj nuk ju priste dhe shikonte gjithmone oren,kur papritur erdhi dhe me thirri mami shkoi ora 12 tani me lejohet te haje....kishte hipur lart dhe kish levizur akrepat e ores se murit....... une thuaj si iku ora kaq shpejt??
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 15. #35
  Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
  Anėtarėsuar
  11-07-2009
  Postime
  373
  Qe thoni ju bubushi im eshte 1 vjec tani... yeyyyy

  Kur bej gjellen une, le menjane dhe nje tenxhere ekstra dhe nje lige druri, qe kur te perzjeje dhe te provoj gjellen une, te bej dhe ai me te tijen... Cdo dite nje gje e re, kjo ishte e bukura per sot.

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Sovrani
  Anėtarėsuar
  17-05-2008
  Vendndodhja
  V
  Postime
  193
  Nje dite me pyet cuni 3vjec, babi sot cfare dite eshte i them e shtune, neser - e dill po pasneser e hene i them, po mire cili planet eshte e shtuna

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669
  Citim Postuar mė parė nga Sovrani Lexo Postimin
  Nje dite me pyet cuni 3vjec, babi sot cfare dite eshte i them e shtune, neser - e dill po pasneser e hene i them, po mire cili planet eshte e shtuna
  sa i zgjuar

  goca ime afersisht 6 muajshe me ne fund arriti ti fus gishtat e kembeve ne goje
  tani c'do gje do ta fuse ne goje, nganjehere fut doren te tere ne goje , por e fut aq thelle sa provokon vjelljen dhe kur ndodh kjo nuk di ta nxjerre vete doren nga goja , duhet t'ja nxjerr une se te jete per te i nxjerr zorret.

  degjojme shpesh kenge per femije ne pc dhe kur mbaron kenga fillon e qellon me kembe pc,
  sa jemi ne shtepi duhet te merresh me te dhe po nuk e pe ne sy qan, qetesohet vetem kur e nxjerr shetitje , menjehere e ze gjumi , por do gjithe kohes karroca te jete ne levizje se kur ndaloj ne semafore ajo ashtu pergjumesh ja ben
  eeeeeeeeeeee, eeeeee, dmth ec, ec mos ndalo
  hajdo ti deshifrosh femijet
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Marya : 16-10-2011 mė 01:36

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284
  hahah marya shume e lezecme...vajza ime degjon kur ne i themi "bravo" per dicka qe ne duam qe ajo te bej, dhe kjo perdor te njejten metod kur bejm ne dicka qe ajo deshiron, si pshm kur do te shkoj tek parku, me duartroket dhe me thot "bavo mami" kur un jam duke u pergatitur qe te dalim tek kendi lojrave, si pshm jam duke veshur corapet me thot "lapet mami? bavo mami bavo" lol, pastaj marr kepucet, "mole tapat mami? bavooo" lol me shkrin
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422
  Njeri nga cunat e mi me thote se ne kopesht nuk flet dot anglisht,sepse ai di te flase vetem SHQIPERISHT....


  Ndersa tjetri ...faleminderit e thote SHAMEDEMIT..... dhe kur i kembngul qe rojen tek porta e kopshtit ta pershendes mirmengjes....ai vetem me koken drejt e duart ne xhepa i thote CKEMI...
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 20. #40
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Kur dal me makine, qe shkoj diku qe skam qene me pare, perdor GPS . Po ajo 'femra' ka nje ze aq acarues, sa me acaron cunin shume (oh not again ben ai). Kthehu majtas, pastaj djathtas, edhe pak mos u merzit se po arrin............ me ne fund arrite ne destinacion thote (mbas kush e di sa kohesh lol). Kur thote ate fjaline e fundit, cuni im gezon. Yeah!!
  Sot, duke drive prape, cuni happy se nuk ja kisha nevojen Lorit, kur arritem- me zerin si Lori, imiton shume kshu- "arritem ne destinacion". Me shkriu. He was making fun of me !
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 2 prej 98 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •