Close
Faqja 10 prej 98 FillimFillim ... 891011122060 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 200 prej 1960
  1. #181
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    ja ku u ba ni krushqi e re ne forum lol
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  2. #182
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
    ncuk
    Hélčne
    nice name! Derjans, who knows, one can only try
    I LOVE GOD

    j&g

  3. #183
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    te trashgohen lol

    lumi ju lol menoni me u gjet nuse e burra fmive un i shkreti hala tu kqyr per vete lol
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  4. #184
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Mua me duket gjeja me e cuditshme ne bote,kur thone,qe femija e femijes duhet me shume.
    Where does a thought go when it's forgotten?

  5. #185
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
    Mua me duket gjeja me e cuditshme ne bote,kur thone,qe femija e femijes duhet me shume.
    MC, e di si thote nje ketu tek puna ime me femijen you have to deal with good & bad kurse me grandkids you just spoil them and is like a second chance to treat them like you wanted to treat your kids, let prinderit deal with the bad.

    Derjans po ti nuk e do nga jugu ti ke shume kerkesa lol. lower you expectations :P
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga loneeagle : 13-01-2012 mė 14:33
    I LOVE GOD

    j&g

  6. #186
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Keshtu kam degjuar edhe une,por s'e imagjinoj dot. Kete po them.
    Where does a thought go when it's forgotten?

  7. #187
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    E lus cunin - ma le 1cik DS tend te luaj pak? ( jam bere addicted) lol, mezi i mbush mendjen - mamit sja jep ti?! E mire ma jep - edhe sa kaloj ate dreq level, vjen e ma merr! Mu ne mes te lojes! (nuk ka gje me irrituese)
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  8. #188
    Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
    Anėtarėsuar
    04-06-2009
    Vendndodhja
    Nė luginėn e dashurisė.
    Postime
    2,622
    lol Pink

    mė e keqja ėshtė kur tė thonė tė drejtosh veturėn nė playstation, ndėrkohė ti nuk i mbanė mirė kėthesat .. papritur pason njė zė i pėrvajshėm: 'Ah moj mami, nuk e di si ta kanė dhėnė lejėn e vozitjes ty!'
    Kėsaj s`ke ē`i thua, plas po tė duash!
    Love has no limits

  9. #189
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Po pra . Mua se cme ka kap inati me ate super Marion . Sa marr ato super powers- ma merr nga Dora! Ose po I perdora behet nami! Me Len derisa arrij ne nje pike qe ai e ka gati e pastaj ma merr! . Me perdor per interese te vet! Lool
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  10. #190
    Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
    Anėtarėsuar
    04-06-2009
    Vendndodhja
    Nė luginėn e dashurisė.
    Postime
    2,622
    sa i zgjuar...
    Love has no limits

  11. #191
    i/e regjistruar Maska e lisa12
    Anėtarėsuar
    30-11-2008
    Postime
    2,624
    djali im u tregonte i sjellshem ma jepte vete dhe thoshte te lutem mami sa me bej kete te veshtiren ti se pastaj ja dal vete une ateher kur une u shkatarronja dhe e nxirrnja nga situata ai bente qef dhe fitonte......shyqyr kam rene trehat tani se u rrit
    Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

  12. #192
    i/e regjistruar Maska e Marya
    Anėtarėsuar
    10-05-2009
    Postime
    4,665

    Talking

    pashe nje emision ku tregonte femije te moshes 3 - 4 vjec ne kopesht.
    Ishte interesant si silleshin femijet, vajzat qe te vogla te ndara ne grupe dhe kishte nje lider ne c'do grup, por ajo qe me beri pershtypje ishte momenti kur edukatori nisi tu tregonte nje perralle dhe imitonte zerat e kafsheve,
    nga njera ane ishin djemte qe degjonin me gojen hapur te gjithe dhe nga ana tjeter vajzat, njera me gishtat ne hunde dhe hante qurrat, tjetra kruante veshet, tjetra duke luajtur me tuf flokesh dhe tjetra me gishtin ne goje kushedi se ku u fluturonte mendja

  13. #193
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
    thats my goal in life lol
    Ka me t'dhi n'qafe e nuk ka me t'u degju zani as ciu o derjans : ). Po ndryshojshin gjonat. lol

    Po flas prej eksperiences . Jam bo babe qe gati 4 muaj, keshtu qe kam kompetenca te plotfuqishme.

    Ku eshte nje teme me pics te femijeve?...se nuk e pashe. E gjitha cfar gjeta ishte kjo teme diskriminuese per gjinine mashkullore "Klubi i mamave..."!!!
    Ku mbeten baballaret e perkushtuar 101%? . (te persh. Marya ; ) )

    P.s. Ju pershendes gjithe forumin vrag e vi . Do te mungoj ne forum deri sa te me rritet vajza edhe pak (1 vjeq) , pastaj do te lexoni mrekullira per bemat e saj lol...nese jemi shendosh e mire, gjithone : )

  14. #194
    Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
    Anėtarėsuar
    24-02-2007
    Vendndodhja
    Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
    Postime
    7,750
    Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
    Ka me t'dhi n'qafe e nuk ka me t'u degju zani as ciu o derjans : ). Po ndryshojshin gjonat. lol

    Po flas prej eksperiences . Jam bo babe qe gati 4 muaj, keshtu qe kam kompetenca te plotfuqishme.

    Ku eshte nje teme me pics te femijeve?...se nuk e pashe. E gjitha cfar gjeta ishte kjo teme diskriminuese per gjinine mashkullore "Klubi i mamave..."!!!
    Ku mbeten baballaret e perkushtuar 101%? . (te persh. Marya ; ) )

    P.s. Ju pershendes gjithe forumin vrag e vi . Do te mungoj ne forum deri sa te me rritet vajza edhe pak (1 vjeq) , pastaj do te lexoni mrekullira per bemat e saj lol...nese jemi shendosh e mire, gjithone : )
    Ku ku njime dy kembet ne nje kepuc o vllaqko...
    Perhajr qe u bere Babe e u rrit me prind beba!
    Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

  15. #195
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin
    Ku ku njime dy kembet ne nje kepuc o vllaqko...
    Perhajr qe u bere Babe e u rrit me prind beba!
    Hahaha
    Dy kembet ne snowboard

    Faleminderit shume motrushe

  16. #196
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e ēudirave
    Postime
    3,776
    Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
    Ka me t'dhi n'qafe e nuk ka me t'u degju zani as ciu o derjans : ). Po ndryshojshin gjonat. lol

    Po flas prej eksperiences . Jam bo babe qe gati 4 muaj, keshtu qe kam kompetenca te plotfuqishme.

    Ku eshte nje teme me pics te femijeve?...se nuk e pashe. E gjitha cfar gjeta ishte kjo teme diskriminuese per gjinine mashkullore "Klubi i mamave..."!!!
    Ku mbeten baballaret e perkushtuar 101%? . (te persh. Marya ; ) )

    P.s. Ju pershendes gjithe forumin vrag e vi . Do te mungoj ne forum deri sa te me rritet vajza edhe pak (1 vjeq) , pastaj do te lexoni mrekullira per bemat e saj lol...nese jemi shendosh e mire, gjithone : )
    Oooooooo burrat e sotit!!!!!!!!!!!! E para punes per vajzen kujdeset nana ooooooooo illyrian. E dyta dhe me e rendesishmja ti me nje vajze le nam ,po me i pase 7 djem ca ben ti? Hahahaha.... ec se boll mire e paske gjete temen; hyn nrend me neve mamate ktu. Hahahaha..

    Shaka ishte,e ke kuptu ti. Shume urime per lindjen e vajzes. U rrit me prinder e shume motra e vellezer. Te ne ne Drenice themi " i ngjafte kohes"!

    Ju meshkujt e tjere te forumit, ja shembulli i nje babai te perkushtuar.


    Ps.illyrian ,harrova te te them se na ke mungu. Une te them te drejten po i studioja zevendes ministrat ne qeverine e PDK-te tu u mundu me gjete cili nga ta je ti.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga anita340 : 20-01-2012 mė 08:39
    AUTOCHTHONOUS

  17. #197
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    illyriannnn urimee urimee

    Edhe qe je bere babi,tani nuk hyne kendej te pakten te na pershendesje neve a

    Mos u bej mendjemadhe tani a :hahahaha

  18. #198
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar mė parė nga anita340 Lexo Postimin
    Oooooooo burrat e sotit!!!!!!!!!!!! E para punes per vajzen kujdeset nana ooooooooo illyrian. E dyta dhe me e rendesishmja ti me nje vajze le nam ,po me i pase 7 djem ca ben ti? Hahahaha.... ec se boll mire e paske gjete temen; hyn nrend me neve mamate ktu. Hahahaha..
    Nuk ka ma burra oj anita e nderune, tash ka vetem burra. lol

    Shaka ishte,e ke kuptu ti. Shume urime per lindjen e vajzes. U rrit me prinder e shume motra e vellezer. Te ne ne Drenice themi " i ngjafte kohes"!

    Ju meshkujt e tjere te forumit, ja shembulli i nje babai te perkushtuar.
    Faleminderit shume per urimet. Edhe une te deshiroj te gjitha te mirat e botes Ty dhe familjes

    Ps.illyrian ,harrova te te them se na ke mungu. Une te them te drejten po i studioja zevendes ministrat ne qeverine e PDK-te tu u mundu me gjete cili nga ta je ti.
    Me beso se edhe ju me keni mungu shume, por nuk kam hy me shkru se llafi e nxjerr llafin...e do te kisha mbet peng i forumit serish. lol

    Sa per zv/kryeministrat hahahahahhaa, te kam thene se une nuk hyj andej. Atje "u lage s'u lage, i largur do te dalesh".lol
    Ne sektorin privat me rehat po ndihem : )

    Shume respekt kam per ty e nderuar

  19. #199
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
    illyriannnn urimee urimee : ):^x han

    Edhe qe je bere babi,tani nuk hyne kendej te pakten te na pershendesje neve a

    Mos u bej mendjemadhe tani a :hahahaha
    hahahaha

    Ooooooooo faleminderit shume Nete : ^xhan.

    Arsyen pse nuk kam hy e thash nje postim ma nalte. Me bo me hy, mbes ketu

    Te pershendes shume. Te kom thone se je unikat, shtet n'veti hahaha

    P.s. Marya me fal se kaloi kjo teme ne teme urimesh, shpresoj se ma bon hallall .

  20. #200
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Illyrian, mire I the - ka me dhi nqafe e ska me u ndje hic! More vesht o derjans kokemushka . Kot nuk thoshte dhe Vani I famshem; ate qe ta Ben femija sta Ben as perendia. Eshte pika jote me e dobet. Welcome to the club Illyrian Rex! lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 10 prej 98 FillimFillim ... 891011122060 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •