Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 59
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,400

  Talking A keni flejtur me mamane ne vogeli ?

  Deri ne cmoshe keni flejtur me mamane kur ke qene i vogel. A ka ndonje qe flen akoma me mamane se ka frike nga gogolat

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Skam fjetur me mamin ndonjer

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,400
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  Skam fjetur me mamin ndonjer
  Po me ke ? lere fare se e mar me mend

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  ca merr me mend ti mo

 5. #5
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Teme interesante

  Tani gjithe naten jo, por e kisha zakon para se te shkosha ne shkoll , si une dhe im vlla ,
  te dy si lugat ne 5 te mengjesit deri ne 6 .

  A papapa si te zete gjumi te krevati i madh xD
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,179
  Gjume me te qete edhe me te mebel se ai gjume me mamken ska
  akoma kur me jepet rasti fle me mamken time haha
  edhe nganjeher fleme tre futim edhe motren ne mes

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,400
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  ca merr me mend ti mo
  Ate pra

  ps ; Ca eshte ajo shprehja " mo " pale te kom ene katnaren teme

  Se ku tkom pa un ty knejna anejna gjithanejna po nejse hajt se neser osht dit pazari dro shihna

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,283
  hmm meduket nga gjithe motrat e mia, un kam fjetur me shume me prinderit, biles per cudi mbaj mend qe dilja nga "crib-i" im dhe futesha ne krevatin e prinderve lol
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 9. #9
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Un akoma flej me mamin

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,269
  poo un kam flejt edhe me mamin por edhe me gjysheen per nje kohe te gjaat
  tashii perseriii shtrihem ne krevat te fleej me mamin , ska gjuum me te mir kur je pran mamit
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669

  Talking

  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Teme interesante

  Tani gjithe naten jo, por e kisha zakon para se te shkosha ne shkoll , si une dhe im vlla ,
  te dy si lugat ne 5 te mengjesit deri ne 6 .

  A papapa si te zete gjumi te krevati i madh xD
  edhe tek ne babi shkonte ne pune qe ne 5 te mengjesit dhe vinte dhe me puthte dhe thoshte ik tek te krevati i mamit, po ai gjumi i mengjesit eshte aq i embel dhe dhe te bredhesh nga nji krevat ne tjetrin, bezdi e kisha, po babi s'me linte rehat derisa me syte mbullur shkoja tek krevati i mamit, mami atehere nuk gerhiste

 12. #12
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793

  :d

  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  edhe tek ne babi shkonte ne pune qe ne 5 te mengjesit dhe vinte dhe me puthte dhe thoshte ik tek te krevati i mamit, po ai gjumi i mengjesit eshte aq i embel dhe dhe te bredhesh nga nji krevat ne tjetrin, bezdi e kisha, po babi s'me linte rehat derisa me syte mbullur shkoja tek krevati i mamit, mami atehere nuk gerhiste
  Me kujtove maman time kur vjen per vizit ketej nga une , kam qef me i kujtuar pak vitet e femijeris .
  I bera nje kerkese te flem ne nje krevat bashk : Jo me tha do flej vec , se ti i bie qark krevatit nuk kam moshe me , nuk me ze gjumi
  xD
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 13. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914
  Flija me mamin por kur u zgjoja per cizin se gjeja maman ikte diku por frymen e saj e ndjeja te kravati BACIT.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,007
  POOOOO,dhe me kujtohet e doja mesin,hahah papap ca torture paskam bere,

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  jo se kur binin te flinin e myllnin deren me celes e keshtu skisha nga hyja
  se marr vesht pse e benin kete pune
  JO SEKS PARA MARTESE

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Sami Hyseni
  Anėtarėsuar
  01-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  857
  Mua vajzat e mia, ende nuk me lene te flej fare me mamin e tyre (natyrisht deri sa t`i ze gjumi ato)...

 17. #17
  hahaha, c'teme!
  Ka ndodhur rralle here kur kam qene e vogel, kur ikte babi me pune ne ndonje qytet/shtet tjeter e une flija me mamin.
  Ndodhi edhe vjet ne vere kur ishim me pushime. Ai krevati qe duhej te flija une ishte shume i keq, s'beja rehat fare... e babushi im, si flori qe e kam, beri kete sakrifice edhe fjeti ai aty e me la mua te flija me mamin

  La vita non si spiega, si VIVE!

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Ate pra

  ps ; Ca eshte ajo shprehja " mo " pale te kom ene katnaren teme

  Se ku tkom pa un ty knejna anejna gjithanejna po nejse hajt se neser osht dit pazari dro shihna
  o katnaro un kom flejt gjithmon ne krevat tem ne dhom vec.Ndoshta me ke pa anej knej une se kom idene kush je po sa per dijeni sdal dit te djel ne treg

 19. #19
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927
  O Eurostar , me kete teme qe ke hapur asnje mashkulli sja mban te futet se kane frike se humbasin burrerine .
  Sinqerisht me aq sa mbaj mend deri kur kam qene ne kopesht kam pas fjetur por sa u futa ne klase te pare, me dukej vetja i rritur , edhe per tu lare lahesha vete.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,400
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  o katnaro un kom flejt gjithmon ne krevat tem ne dhom vec.Ndoshta me ke pa anej knej une se kom idene kush je po sa per dijeni sdal dit te djel ne treg
  Pse mi pulat ku i ble ti te City park

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  O Eurostar , me kete teme qe ke hapur asnje mashkulli sja mban te futet se kane frike se humbasin burrerine .
  Sinqerisht me aq sa mbaj mend deri kur kam qene ne kopesht kam pas fjetur por sa u futa ne klase te pare, me dukej vetja i rritur , edhe per tu lare lahesha vete.
  haha lol, avash avash do ua heqim turpin disave ketu. Ska problem, mashkulli eshte i destinuar qe ta ndaje krevatin gjate gjithe jetes se tije me gra. I vogel me nenen dhe kur te rritet me gruan. Prandaj ne meshkujt nuk kemi as ftohte dhe as frike kur flejme gjume

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •