Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 59 prej 59
 1. #41
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,667
  Po.

  Ruaja mamin nga babi, mos i bente ndonje gje

 2. #42
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,227
  Jo nuk kam fjet me mamin, por im bir vjen tek krevati jon edhe fle pa problem biles ka raste qe na ndjek nga krevati jon lol.
  I LOVE GOD

  j&g

 3. #43
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,225
  edhe kush eshte ai qe ska flejt ????pse kush ju ka ndruar gogoli hahhaa
  p/s un cdo mengjes atije cohesha haahah
  Partizoni

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023
  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  O Eurostar , me kete teme qe ke hapur asnje mashkulli sja mban te futet se kane frike se humbasin burrerine .
  Sinqerisht me aq sa mbaj mend deri kur kam qene ne kopesht kam pas fjetur por sa u futa ne klase te pare, me dukej vetja i rritur , edhe per tu lare lahesha vete.

  pse po mendon keshtu !!??? une si kam lindur , me kan lidh qe mos te iki kam fjet vet .. ne nje djep ... ma mer mendja se 95% ashtu si une kan fjet..

 5. #45
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,622
  Nuk mbaj mend tė kem fjetur me prindėrit. Ajo qė mė kujtohet ėshtė kur fleja me gjyshin dhe gjyshen, si gjithmonė u hyja nė mes ... nė errėsirėn e natės dėgjoja me ėndje zėrin e ėmbėl tė gjyshes qė mė tregonte pėrralla apo ngjarje nga e kaluara derisa mė kaplonte gjumi. Ka qenė kohė e artė, sinqerisht.
  Love has no limits

 6. #46
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  40
  Postime
  3,010
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  Po.

  Ruaja mamin nga babi, mos i bente ndonje gje
  sa kalamoni keq paske qen mi...

  sa paskan vujt me ty ata te shkrete...
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 7. #47
  Citim Postuar mė parė nga tutankamon Lexo Postimin
  sa kalamoni keq paske qen mi...

  sa paskan vujt me ty ata te shkrete...
  eshte cun thirsty ore, haha!

  La vita non si spiega, si VIVE!

 8. #48
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  40
  Postime
  3,010
  Citim Postuar mė parė nga kleadoni Lexo Postimin
  eshte cun thirsty ore, haha!
  hahahaha
  e pune e madhe..cfar do qe te jet prap kalamon i keq paska qen..pppp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  ala o busvat.. ne djepa te lidhur e shtrenguar i rrisni bebet..ju..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Brari : 13-10-2011 mė 04:15

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023
  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  ala o busvat.. ne djepa te lidhur e shtrenguar i rrisni bebet..ju..
  ne at'kohe po , asht fjala per vitet e 60- te shekullit te kaluar .

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669
  a e dini qe sot rekomandohet perseri qe femijet ti mbledhin te shtrenguar me pelena si ne kohen e qepes, ne maternitet na e keshilluan kete gje.
  pse?
  sepse femija kur eshte ne barkun e nenes nuk rrin lirshem, eshte i shtrenguar dhe fakti qe e mbledh me pelena i jep femijes nje konfort dhe siguri dhe i duket sikur eshte akoma ne barkun e nenes.
  persa i perket djepit , mire eshte ta lekundesh femijen , por jo shume sepse i behen trute sallat, truri eshte akoma i vogel dhe duke e lekundur fort goditet ^pas kockave te kokes dhe budallallepsen

 12. #52
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,633
  care fol mi marije. ja muret frymen kalamajve tuj i lidh. ec te te lidh i her un ty ene ta shikjosh hahahahahahahahahahahaha. robi don liri. boll ka vujt nant muj ne bark/burg hahahahahahahaha
  no glove no love

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  Jo me ē'ne,kam fjet me gjyshen e komshijes
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 14. #54
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783
  Po dhe me ndodh akoma te flej me te
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 15. #55
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,667
  Citim Postuar mė parė nga tutankamon Lexo Postimin
  hahahaha
  e pune e madhe..cfar do qe te jet prap kalamon i keq paska qen..pppp  njehere....lere se nuk po e them o.O

 16. #56
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,449
  Jo, une flija vetem me shishe konjaku.....
  Po normal qe po..
  https://www.behance.net/robberysk1100

 17. #57
  un smbaj mend qe te kem fjet ndonjeher me mamin.
  Kam gocen 1 vjec e gjysem e kur flem bashke eshte kaq e lumtur sa ri e me puth

 18. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  Citim Postuar mė parė nga Robery Lexo Postimin
  Jo, une flija vetem me shishe konjaku.....
  Po normal qe po..
  te mort dreqi po konjaku pihet vec kur je e martuar me burr tend
  JO SEKS PARA MARTESE

 19. #59

  Pėr: A keni flejtur me mamane ne vogeli ?

  Nuk thuhet. Eshte personale...
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •