Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 59
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e fadiola
  Anėtarėsuar
  21-04-2009
  Vendndodhja
  cte duhet ty
  Mosha
  33
  Postime
  26
  un akoma vete shtrihem tek krevati mamit para se te fle, vete mare aromen e saj dhe iki fle tek krevati im.............

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  une e bej per nate se grun qe kam e kam ma te madhe ne moshe se mamin tim hahahaa
  JO SEKS PARA MARTESE

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e jesy
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Postime
  640
  po kam flejtur por tani eshte larg meje se do fleja prape me kenaqsi
  HESHTJA ESHTE FLORI

  FJALA ESHTE ARGJEND

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,121
  ketu te tere paskan fjete me mamkat e veta mer daj, gra e burra bashke. po me baben spaska fjet asnjoni mo?
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 5. #25
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Anėtarėsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,079
  Po, derisa linda!
  Perchč er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Me gjyshen se ajo me ka rritur, deri nga mosha 3-4 vjec dhe ne ate moshe mendoja se do flija gjithe kohen me te, ne kontrast tani qe jam rritur me pelqen te fle vetem madje edhe pa njeriun e zemres, eshte torture gjate nates kur nuk i ihap krahet sa te duash apo lufton per jorganin dhe zbulohesh, me keq akoma ne vere plas vapi. Ku ka me mire se krevate te ndara(dopie).

 7. #27
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Xfilas cjan kto shenja egoiste qe po tregon ?
  Ku ka me mir se te flesh me njeriun e zemres .
  Sme dukesh ti tek te lexoj kur shprehesh keshtu .

 8. #28
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  fleja me mamin por duke perdorur krahun e babit si jastek

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Xfilas cjan kto shenja egoiste qe po tregon ?
  Ku ka me mir se te flesh me njeriun e zemres .
  Sme dukesh ti tek te lexoj kur shprehesh keshtu .
  E ku e di ti si jam une ,
  jo me Walchi nuk eshte pune egoizmi aspak, flas thjesht nga pevoja qe kur vjen ora e gjumit prej verteti eshte sakrifice te flesh ne nje krevat.
  Nuk flas per vitin apo muajt e pare, he se do e provosh edhe ti.

 10. #30
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  E ku e di ti si jam une ,
  jo me Walchi nuk eshte pune egoizmi aspak, flas thjesht nga pevoja qe kur vjen ora e gjumit prej verteti eshte sakrifice te flesh ne nje krevat.
  Nuk flas per vitin apo muajt e pare, he se do e provosh edhe ti.

  E kisha ne sensin me ckam lexuar nga gjerat qe ke shkruar , besoj kam krijuar nje ide si mund te jesh .
  Pastaj jo te gjith personat flejn kshu si te dashurumit e shekullit .
  Njeriu fle perqafohet dhe fle secili ne anen e tij, kshuqe ndaj ja lejova vetes te thoja qe ke disa shenja egoiste ne te shprehur.

  Nejse dro dhe gabohem

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  E kisha ne sensin me ckam lexuar nga gjerat qe ke shkruar , besoj kam krijuar nje ide si mund te jesh .
  Pastaj jo te gjith personat flejn kshu si te dashurumit e shekullit .
  Njeriu fle perqafohet dhe fle secili ne anen e tij, kshuqe ndaj ja lejova vetes te thoja qe ke disa shenja egoiste ne te shprehur.

  Nejse dro dhe gabohem
  jemi desh ne valkiria, dashet mbahen si egoista ,
  jam cun rob zoti fare, gabohesh

 12. #32
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  jemi desh ne valkiria, dashet mbahen si egoista ,
  jam cun rob zoti fare, gabohesh
  Dhe un jam dash po se ndjej veten aspak egoiste ndoshta ndonjeher .
  Se ve ne dyshim qe je njeri fantastik , thjesht qe u shprehe ashtu mu duke cik jasht vetes .

 13. #33
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  se po dalim nga tema Walkiria, edhe une mendoj qe je njeri fantastik dhe i vecante, se mos behet burri jot xheloz , po ta them kshu publikisht pa keqkuptime se dhe mbretit i pelqejne komplimentet.

 14. #34
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Hahahhaa sbehet xheloz jo se ma njef koken ai mua .
  Sesht puna qe sme pelqejne komplimentat se do genjeja , por i vlersoj shume kur me jepen nga persona si ti
  Qe te jemi brenda temes , xfiles he ndryshove mendje

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691
  ndryshova mendje nuk qenkam aq egoist sa mendoja jo :P

 16. #36
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Sa te pelqen te dalesh nga tema xfiles

 17. #37
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,633
  un kom flejt me momen e i shoqes hahahahahahahahahahahahahahaha

  care pytje kot qi boni me katnara. po ku ka kalamo mos ket flejt guce guce me momen
  no glove no love

 18. #38
  Hahaha c'me kujtuat vogeline. E mbaj mend mire. Une nuk flija gjate nates por cdo te diele mbasdite (e diela ishte e vetmja dite pushimi ne ate kohe) nga ora 2 deri nga ora 4 ishte orar gjumi ne shtepine time. Me fusnin ne mes, mami nga njera ane, Babi nga ana tjeter. Une e kisha vdekje orarin e gjumit. E para ne ate kohe nuk me flihej sado qe mundohesha. Dhe akoma me keq kisha vape dhe doja ti mbaja krahet jashte jorganit kurse ata s'me linin se ftohesha po ti mbaja krahet jashte. Per dreq ata i zinte gjumi per 5 min une si kukuth shikoja tavanin. Dhe gjithmone si per inatin tim; ndonje grerez hynte nga dritarja dhe rrinte te perdhja e dritares. Kaq doja une; ku kishte gjume me pastaj; i kisha shume frike grerezat (femi mo). Me zor prisja sa te vinte ora 4 qe te ngriheshim se ne 4 e gjysem fillonte televizori. Eh sa kohe kane kaluar...
  Moderator, e di vet ti...

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,625
  ndoshta shume e vogel, por mbaj mend qe gjithmone kam flejt me motren me te madhe por femijet i kam mesuar keq te dy vijne ne mes te nates....... o zot o zot mesi me dhemb duke fjetur ne ane
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,266
  Sigurisht qe kam fjetur........edhe doja te flija vetem ne ate krevat te madh te rrotullohesha nga te doja .....te mbulohesha me shtresa shume te renda (kshu me dukeshin atehere ) qe mos te zbulohesha dot Dhe skish njeri qe te me zgjonte pastaj
  Hmm tani e dua akoma me te madh krevatin

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •