Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 22
 1. #1

  Artist t rinj

  Meqenese nuk gjeta ndonje teme, ku mund te hedhim punime nga piktore ose fotografe te rinj, mendova te hap nje te re. Moderatoret e dine vete, nese duhet zhvendosur ose bashkuar me ndonje teme tjeter. Nismen e morra se me bene pershtypje punimet e Cecelia Webber. Te gjitha jane shume interesante. Per me shume klikoni ne linkun e meposhtem.

  http://www.designboom.com/weblog/cat...man-nudes.html
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Where does a thought go when it's forgotten?

 2. #2
  Serhiy Reznichenko

  Pr m shum, shfletoni:

  http://reznichenko.lviv.ua/index.php
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Where does a thought go when it's forgotten?

 3. #3
  Michael & Inessa Garmash

  Te gjitha punimet, shume te bukura per syrin tim, por do vecoja njerin, si me te vecantin.

  Teatime with Mickey and Minnie
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Where does a thought go when it's forgotten?

 4. #4
  Eric Wilson

  "Taiga Tiger"
  (giclee on canvas-pronounced zhee-cay )
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Where does a thought go when it's forgotten?

 5. #5
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Antarsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,449
  https://www.behance.net/robberysk1100

 6. #6
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Antarsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,449
  Herakut...
  http://www.herakut.de/home.html
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Robbery : 11-12-2011 m 18:48
  https://www.behance.net/robberysk1100

 7. #7
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Antarsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,449
  Anri Sala...Nje artist shume i talentuar sipas meje...qe jeton dhe punon ne Berlin..shqiptar!

  http://www.hauserwirth.com/exhibitio...mccarthy/view/
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  https://www.behance.net/robberysk1100

 8. #8
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Antarsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,449
  Eron...

  https://www.behance.net/robberysk1100

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284
  shume te bukura pikturat korazon, sidomos ajo me tigrin dhe me vogelushen
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 10. #10
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Antarsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,449
  Duck-Bong Kang

  http://www.mymodernmet.com/profiles/...ures-in-motion
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  https://www.behance.net/robberysk1100

 11. #11
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Antarsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,449
  Zender Olsen...
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  https://www.behance.net/robberysk1100

 12. #12
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Antarsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,449
  Kjo eshte ideja me e bukur qe kam pare ndonjehere..... Tyree Callahan
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  https://www.behance.net/robberysk1100

 13. #13
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  me pelqen piktura ne postimin #2 nga Reznichenko

 14. #14
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  Peter Rostovsky dhe Superealizmi

  per me shume: http://www.peterrostovsky.com/#

  ky eshte nje reinterpretim qe ai i ka bere nje tabloje te Caspar David Friedrich (piktor i levizjes romantike).
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   

 15. #15
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Antarsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  31
  Postime
  1,449
  Tatuazhe me pak tradicional se e zakonshmja...

  http://www.buenavistatattooclub.de/t...trash_polka/0/
  https://www.behance.net/robberysk1100

 16. #16
  POL TERGEJST ( Stanislav Aristov, Russia)

  Shum interesante format e tij t flaks. Kot thon, q mos luaj me zjarrin.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  Where does a thought go when it's forgotten?

 17. #17

  Pr: Artist t rinj

  Vadim Stein - Kiev, Ukraine

  Skulptor, fotograf dhe skenograf.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 18. #18
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pr: Artist t rinj

  sa bukur

 19. #19
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pr: Artist t rinj

  Joel Meyerowitz , per kete fotograf po me fliste nje shoqe dje. punimet e tij jane shume interesante, sidomos fotot me flokekuqet ("Redheads" titullohet libri me permbledhjet e fotove). vec se eshte e veshtire te gjehen ne internet... ka qene edhe fotoreporteri kryesor ne vendin e ngjarjeve pas sulmeve te 11 shtatorit ndaj kullave binjake.  Emri: jm1_zps98e991a6.jpg

Shikime: 623

Madhsia: 172.2 KB
  http://www.joelmeyerowitz.com/
  Ndryshuar pr her t fundit nga broken_smile : 30-03-2013 m 10:52

 20. #20

  Pr: Artist t rinj

  Shume e bukur fotoja e pare e postit te mesiperm #19.
  Si e sperkatur me kanelle duket. Hajde syltjash ,hajde! Just Kidding!

  "Kissing Students" - MATI KARMIN Estonia, 1998
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •