Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 41 prej 41
 1. #41
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Nėse iu intereson kaq shumė arsyeja e vėrtetė e pėrjashtimit tė Hyllien, drejtohuni vetė personalisht personit nė fjalė.

  Tema nuk ka si qėllim tė improvizojė thashetheme, por pėrmirėsimin e forumit, dhe ndodhet larg qėllimit fillestar, ndaj dhe mbyllet.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Uriel : 06-10-2011 mė 10:17
  relata refero

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •