Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 41
 1. #21
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,106
  Faleminderit
  9
  54 falenderime nė 47 postime
  Nuk kish per t`u arritur gje me 1000 pike, sepse deri sa te plotesoheshin keto, forumi do te gelonte nga sharjet...por mjafton rregulli i futbollit..., karton i verdhe dhe karton i kuq,...dhe nese pas perjashtimit, ja nis nga e para, perjashtim per 1 vit, e nese nuk ze mend pergjithmone..
  Ketu flas per sharjet, fyerjet a kercenime ashiqare, jo per provokimet ose ngacmimet a arrogancen, qe jane gjera te zakonshme tek ne.
  Por fatkeqesisht nuk shoh kete reagim nga moderatoret, ...nuk dua te akuzoj njeri, por...p.sh. nese "bluebaron" vazhdon te postoje, patjeter qe kjo s`eshte me aq e thjeshte. Fakti qe sharjet jane kaq prezente s`ka si te mos fajesoje moderatoret, por edhe numri i tyre eshte i paket dhe ndoshta s`kane mundesi te ndjekin gjithe rubrikat. Megjithate per "bluebaronin" u veprua duke hequr postimin menjehere dhe kjo eshte pozitive.
  Nderkaq forumisti Geni Kondi per te cilin jam ankuar sepse ka kercenuar haptaz, nuk i eshte hequr postimi,...ne kete rast mund te dilte direkt me te kuq...kjo pra tregon mosvleresim nga moderatoret...

  Problemi eshte edhe tek futja me 10 emra dhe s`ke ē`i ben ne kete rast, kjo kerkon nuhatje nga moderatoret..., por nese rregulli i futbollit do te zbatohej, sigurisht qe sharjet dhe fyerjet do te reduktoheshin ne maximum....

  perfundimisht...ka tolerance ndaj ketyre ne kete forum,...megjithate nese mendojne se ne kete rast mbrojne lirine e njeriut, eshte gabim i rende, sepse cenojne haptaz lirine dhe qetesine e tjetrit, (shume te tjereve), qe nuk ka hyre ne forum me qellim ofendimin..

  po te ishte keshtu le te`i hiqnin fare moderatoret...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 30-09-2011 mė 04:02
  Duaje te afermin tend si veten

 2. #22
  Enraged Maska e Scion
  Anėtarėsuar
  22-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2,344
  Faleminderit
  39
  45 falenderime nė 39 postime
  Keshtu e ka kjo pune o xhaxhi Spiro!
  Kur lexoj shkrime te tille, sinqerisht me duket vetja se gjendem ne forum te huaj.

  Ti dhe shume te tjere qe ndajne apo s'ndajne te njejten fe me ty, shani e fyeni Kombin Shqiptar, Vlerat, Kulturen, dhe herojnte perdite ... e nuk ju hy hale ne sy. Une nuk e di ne e ben enkas apo ne pavetedije, kjo eshte ceshtje tjeter por ama ti duket se harron nje fakt tjeter shume te rendesishtem: QE gjendesh ne forum shqiptaresh, e jo ne forum Jevgjish. Sikur une, apo kushdo qoft shqiptar tjeter, te veje ne forumet e greke do e kishin kap per veshi dhe do e kishin nxjerre jasht pa nji a dy. (Kete ta regjistroje ne koke sejcili, filluar nga Adminet e forumit)

  Por si duket, zemergjersia e shqiptareve dhe mikepritja shpesh na kethehet si shuplake e tipit "Te japim gishtin, na merr dhe krahun".

  Une nje keshille kam per ty, kontribuo aty ku e shef veten te zot ... nuk mund te na besh ti neve shqiptare modern, as nuk te kerkon ty njeri mendimin se sa shume shqiptare jane FAQEZI apo KUQEZI.

  Nese per ty, dhe gjith Greēkat e forumit neve jemi te prapambetur, jemi te tille per veten tone, shyqyr qe kemi nje shtet model si Greqia qe na tregoje Perparimin dhe Suksesin, se ndryshe do ngeleshim PARAZITE te EUROPES.

  Cogito, ergo sum!
  What can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e skipetar
  Anėtarėsuar
  07-12-2006
  Postime
  744
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Dyshoj se shumica e moderatorėve nuk marrin pjesė nė bashkėbisedime qysh se prej janė bė moderatorė nė forum. Mirpo, nga moderatorėt mė sė shumti pritet me e nxitė ose me e pėrparu bashkėbisedimin nėpėr nėnforumet ku e kanė pranu pėrgjegjėsinė e moderimit. Kėshtu pėrmirėsohet bashkėbisedimi. Pėrndryshe, kuptohet se cenzura e ngulfat bashkėbisedmin.

  Shtimi i moderatorėve tė mirėfilltė, dhe dėftimi nė fund tė shkrimeve tė moderatorėve se a i kanė bė ato shkrime nė cilėsi si moderatorė apo janė mendime vetjake tė tyre, do ta pėrmirėsonte dukshėm mbarvajtjen e forumit.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga skipetar : 30-09-2011 mė 12:50

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e skipetar
  Anėtarėsuar
  07-12-2006
  Postime
  744
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  I jap tė drejtė (pop) spiro se me tė vėrtet ja keni bė tė pamundur "te qendroj me ne kete forum". Nuk po mė dhimbėset shkrimi i im i pavlerė, por si u punoj gishti me e shtyp me e fshi kėtė margaritarė nga (pop) spiro:
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 5. #25
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga skipetar Lexo Postimin
  Dyshoj se shumica e moderatorėve nuk marrin pjesė nė bashkėbisedime qysh se prej janė bė moderatorė nė forum. Mirpo, nga moderatorėt mė sė shumti pritet me e nxitė ose me e pėrparu bashkėbisedimin nėpėr nėnforumet ku e kanė pranu pėrgjegjėsinė e moderimit. Kėshtu pėrmirėsohet bashkėbisedimi. Pėrndryshe, kuptohet se cenzura e ngulfat bashkėbisedmin.
  Moderatorėt jo vetėm qė nuk i ndihmojnė temat, po pėrkundrazi i prishin.

  Ata qė nuk marrin pjesė nėpėr tema, nuk kanė ē'tė thonė, sepse nuk janė zgjedhur nė bazė tė njohurive apo meritave qė kanė, por sipas kritereve tė tjera.

  Njė pjesė tjetėr nuk debaton apo kundėrshton, sepse ashtu kuptohet se kush i fshin shkrimet. Duke ndenjur prapa perdes dhe duke fshirė shkrimet djegėse tė atyre qė nuk mendojnė si ata, i ndihmojnė me shumė idetė e tyre se sa duke marrė pjesė vetė me shkrime.

  E vetmja ndihmė qė mund t'i japin moderatorėt forumit, ėshtė qė tė mos moderojnė me tifozllėk, por kjo duhet tė fillojė nga tė mėdhenjtė.

 6. #26
  Style & Substance Maska e qeveriablu
  Anėtarėsuar
  16-05-2011
  Postime
  1,830
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga ilia spiro Lexo Postimin
  Nuk kish per t`u arritur gje me 1000 pike, sepse deri sa te plotesoheshin keto, forumi do te gelonte nga sharjet...
  Jo,spiro.Neqoftese caktohet maximumi i pikeve per fyerjet 1000 pike dhe cdo karton i kuq permban te themi 100 pike keto jane vetem 10 postime te tilla dhe shum shpejt do i plotesoje....
  Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

 7. #27
  Enraged Maska e Scion
  Anėtarėsuar
  22-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2,344
  Faleminderit
  39
  45 falenderime nė 39 postime
  Citim Postuar mė parė nga skipetar Lexo Postimin
  Dyshoj se shumica e moderatorėve nuk marrin pjesė nė bashkėbisedime qysh se prej janė bė moderatorė nė forum. Mirpo, nga moderatorėt mė sė shumti pritet me e nxitė ose me e pėrparu bashkėbisedimin nėpėr nėnforumet ku e kanė pranu pėrgjegjėsinė e moderimit. Kėshtu pėrmirėsohet bashkėbisedimi. Pėrndryshe, kuptohet se cenzura e ngulfat bashkėbisedmin.

  Shtimi i moderatorėve tė mirėfilltė, dhe dėftimi nė fund tė shkrimeve tė moderatorėve se a i kanė bė ato shkrime nė cilėsi si moderatorė apo janė mendime vetjake tė tyre, do ta pėrmirėsonte dukshėm mbarvajtjen e forumit.
  Ne momentin qe nje mod poston dicka ne ndonje teme delikate, shpesh nga njerez te specifike shikohet si njeanshmeri, dhe do apo sdo ti, postimi yt terheq vemendjen e te tjereve. Shenuar ketu dhe rastet kur persona te vecante ndjejne sadisfaksion te merren me postimin e modit apo dhe vete modin duke e lidhur ate me fuqine (Ne kllapa, veprimet administrative) qe ka mod.
  Eshte shume e veshtire te luash rolin e "Asnjanesit" kur debatet nxehen ne ate fare feje ku kalohet ne fyerje te ulta. Kjo per arsye qe ndonje person mund te kete krijuar lloj rrethi shoqeror e nese ne si mod fshijme ndonje postim qe e shikojme problematik dashepadashje kemi hyre ne "Armiqesi" dhe me tifozat e kuq-e-zi

  Ne rast se me kerkohet mendimi se si mund te minimizohet "kolaterali" neper tema te ndryshme, eshte shtimi i funksionit "MUTE(Pa ze)" si funksion i temes, per cdo pjesemarres.
  Sqaruar me sakte, nese nje mod ne forumin ku moderon ka nje teme delikate dhe veren qe debati mes dy apo me shume personave degjeneron, ai do kishte te drejte te bente "MUTE" te dy pjesemarresit per nje kohe te caktuar (1 dite, psh) vetem ne ate nenforum. Kjo duhet te shoqerohet edhe si lloj "Marreveshje" per sejcilin qe merr pjese ne ate forum.

  Gjithsesi, dyshoj qe ky lloj modeli forumi ka nje mundesi te tille.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Scion : 01-10-2011 mė 08:14
  What can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence

 8. #28
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Gjėrat janė shumė tė thjeshta dhe nuk ėshtė punė formulash, po punė dėshire.

  Pse nuk ka sharje dhe gjuhė tė ulėt te forumi ortodoks? Nuk ka, se atje ka ēeēoja biēak. Pra siē mbahet me kujdes forumi ortodoks, ashtu duhen mbajtur tė gjitha forumet.

  Disa anėtarėve qė pothuajse nė ēdo shkrim vetėm shajnė, duhet t'u tėrhiqet veshi. Pasi ta kuptojnė qė nuk lejohen mė, atėherė do tė shtrohen, se ata bėjnė atje ku gjejnė.

  Pėrveē kėsaj, stafi ka nevojė pėr njė rifreskim. 40% e stafit duhet zėvendėsuar me njė staf tė ri. Kujdes i veēantė duhet bėrė sidomos me supermoderatorėt, sepse ata kanė shumė tė drejta dhe mund tė prishin punė mė shumė se tė gjithė.

  Le tė marrim Urielin. Rregullorja thotė qė njė moderator mund tė zgjidhet pas 6 muajsh pjesėmarrjeje tė rregullt. Urieli u zgjodh moderator vetėm pas 2 muajsh dhe pas afėrsisht 6 muajsh u bė supermoderator.

  Kuptohet qė kėtu u shkel rregullorja sepse tė mėdhenjtė kanė simpati pėr tė, mirėpo gjėrat nuk duhen tė jenė kėshtu. Supermoderatorėt duhet tė gėzojnė edhe simpatinė e anėtarėve tė forumit. Po tė bėhet njė sondazh se ē'mendojnė anėtarėt pėr Urielin, 98% e anėtareve do tė jenė kundėr tij.

 9. #29
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime
  Ndėrsa unė them, qė e vetmja gjė qė do pėrmirėsonte forumin, ėshtė qė njerėzit tė besojnė tek Perėndia Mėshirplotė !

  E kėshtu tė gjithė do ndiheshim si vėllezėr e motra nė forum, ku mbizotėron harmonia midis nesh, nėn hirin e Perėndisė !

  Dhe ti BATO, arsyeja qė forumi orthodoks ėshtė i pastėr, qėndron nė atė se kujdeset Perėndia pėr njerėzit e saj, ndėrsa ju tė humburit, qė madje na bėni si gangstėrra, si garipa duke na shitur patriotizma e nacionalizma tė dala mode me kohė dhe degjeneroni ēdo diskutim - jeni ata qė ia prishin imazhin forumin. Ju dhe vetėm ju !
  Ashtu !

 10. #30
  Style & Substance Maska e qeveriablu
  Anėtarėsuar
  16-05-2011
  Postime
  1,830
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga s0ni Lexo Postimin
  Moshen nen 18 vjec mos ta lejojne te regjistrohej. Mire te sharat por dhe shakate shume here dalin jashte rregullave se miresjelljes/etikes.
  Kete nen moshen 18. nuk di si mund te rregullohet ? Shakat jane te miresearrdhura ne forum neqoftese jane suptile dhe te qelluara,moderatoret duhet te kene ate ndjenjen e dallimit midis "hajgares" dhe thyerjeve te rregullave.Forumi do ishte monoton neqoftese permban vetem shkrime akademike
  Ne nenforume te caktuara mos te lejohen shkrime vetem me dy rrjeshta. Dhe pse vete e kam me te lehte te jap mendimin tim shkurt, nese do ishte nje rregull i tille do ta respektoja.
  Shkrime te shkurtera me disa rreshta duhet lejuar neqoftese jane konform temes,ndersa jane te merzitshme postimet e anetareve qe perdorin shkrime kilometrike.Une mendoj jane dekorajuese dhe askush nuk i lexon,i pari une ....
  Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

 11. #31
  _____
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Postime
  3,665
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga qeveriablu Lexo Postimin
  Kete nen moshen 18. nuk di si mund te rregullohet ? Shakat jane te miresearrdhura ne forum neqoftese jane suptile dhe te qelluara,moderatoret duhet te kene ate ndjenjen e dallimit midis "hajgares" dhe thyerjeve te rregullave.Forumi do ishte monoton neqoftese permban vetem shkrime akademike

  Shkrime te shkurtera me disa rreshta duhet lejuar neqoftese jane konform temes,ndersa jane te merzitshme postimet e anetareve qe perdorin shkrime kilometrike.Une mendoj jane dekorajuese dhe askush nuk i lexon,i pari une ....
  Te kerkojne moshen kur behet regjistrimi ne forum.
  Shakate qe kalojne ne ironi apo banalitet per to e kisha fjalen.

  Ne te kunderten mua me pelqejne shkrimet e gjata qe kane thelb. Ka ndryshim midis shkrimeve te shkurtra dhe ato dy rrjeshta, si pershembull kjo qe do bej une tani :P. Mendoj qe te pakten kur tema eshte serioze te behet nje paragraf pergjigje dhe jo dy rrjeshta.

 12. #32
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,106
  Faleminderit
  9
  54 falenderime nė 47 postime
  Pse nuk ka sharje dhe gjuhė tė ulėt te forumi ortodoks? Nuk ka, se atje ka ēeēoja biēak. Pra siē mbahet me kujdes forumi ortodoks, ashtu duhen mbajtur tė gjitha forumet.
  S`kemi nevoje ne per biēaqe, sepse kultura jone eshte e tille qe nuk shajme njeri..., dhe as duam te lendojme njeri...
  Duaje te afermin tend si veten

 13. #33
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Ndėrsa unė them, qė e vetmja gjė qė do pėrmirėsonte forumin, ėshtė qė njerėzit tė besojnė tek Perėndia Mėshirplotė !

  E kėshtu tė gjithė do ndiheshim si vėllezėr e motra nė forum, ku mbizotėron harmonia midis nesh, nėn hirin e Perėndisė !

  Dhe ti BATO, arsyeja qė forumi orthodoks ėshtė i pastėr, qėndron nė atė se kujdeset Perėndia pėr njerėzit e saj, ndėrsa ju tė humburit, qė madje na bėni si gangstėrra, si garipa duke na shitur patriotizma e nacionalizma tė dala mode me kohė dhe degjeneroni ēdo diskutim - jeni ata qė ia prishin imazhin forumin. Ju dhe vetėm ju !
  Ashtu !
  kush do na mboje neve te shkretet qe nuk kemi Perėndi?

 14. #34
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Ende qenka tema e hapur?! wow bravo!

  Tani vine ata qe supozohet te moderojne me thenien alla forumishqiptar "nese nuk ju pelqenn forumi mund te shkoni ne forume tjera" (dhe te drejten e kesaj thenie e kane marr jo vetem admin, por dhe disa moderatore qe sot jane, neser s'jane - e harrojne kete gje se jane misheru shume me rolin, qe osht fiktiv, ma merr mendja qe edhe emocionalisht jane lidhe me te lol) . a nuk eshte interneti nje livadh i gjere?! . Kaq sa i perket muhabetit ketu dhe trajtimit dhe perfundimit te rasteve ketu

  eee kafee dynja, sa moderatorin dhe SM e kam pa perpara dhe sot nuk jane me. keshtu qe easy, me te lehte njerez lool
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Rina_87 : 03-10-2011 mė 04:28

 15. #35
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Citim Postuar mė parė nga -BATO- Lexo Postimin
  Le tė marrim Urielin. Rregullorja thotė qė njė moderator mund tė zgjidhet pas 6 muajsh pjesėmarrjeje tė rregullt. Urieli u zgjodh moderator vetėm pas 2 muajsh dhe pas afėrsisht 6 muajsh u bė supermoderator.

  Kuptohet qė kėtu u shkel rregullorja sepse tė mėdhenjtė kanė simpati pėr tė, mirėpo gjėrat nuk duhen tė jenė kėshtu. Supermoderatorėt duhet tė gėzojnė edhe simpatinė e anėtarėve tė forumit. Po tė bėhet njė sondazh se ē'mendojnė anėtarėt pėr Urielin, 98% e anėtareve do tė jenė kundėr tij.
  Ēapaēule, qė flet shumė dhe di pak. Urielit iu propozua pozicioni i moderatorit 5 muaj pas regjistrimit, si dhe 14 muaj mė pas iu propozua ai i SMOD. Stafi nuk pėrzgjidhet duke pėrdorur simpatitė dhe pėlqimet e anėtarėve, por pėr nga cilėsitė dhe vlerat qė mbartin nė fusha tė caktuara, nga ku pozicionohen tė moderojnė, tė gjykuara nė rend hiearkik nga vetė brėnda stafit. Ndaj, nėse Urieli, stė pėlqen ty, apo dikujt tjetėr, pak peshė luan, duke ditur qė nė forum janė rreth 55 mijė anėtarė qė paraqesin larmishmėri mendimesh e nėse do bėnim sondazhe pėr ēdo mendim personal, nuk do dilte koha pėr tė mbarėvajtur forumin. SMOD dhe moderatorėt janė tė detyruar tė kryejnė punėn e tyre sa mė objektivisht: se ēfarė besojnė apo mbėshtesin si ide nė diskutime, kjo i pėrket sferės sė tyre private dhe lėvrohet nė brėndėsi tė mendimit kritik dhe ndryshe, i cili ėshtė dhe njė ndėr qėllimet e promovimit nga misioni i forumit shqiptar, dhe kryefjala e SMOD Urielit. Megjithėse kėrkohet dhe kulturė debati dhe sjelljeje nga anėtarėt e stafit, kjo paraqitet tepėr e vėshtirė nė disnivelet kulturore qė paraqet forumi nė tėrėsi, si dhe ngatėrresėn e zorrėve me kockat qė kryejnė disa ēapaēule. Duke mos harruar qė moderimi ėshtė njė detyrė tėrėsisht vullnetare, pra free.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Uriel : 03-10-2011 mė 12:25
  relata refero

 16. #36
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  qy qy, a free/pa pagese punoni ju ketu?! Une gjithmone kam mendu qe paguheni ne baza ditore..kerkoj falje. se njemend ju po benit sakrifica te medha.....

  mu kujtu : po me pret edhe nje sakrifice tjeter per atdheun sic pat thene i madhi Ramush Haradinaj

 17. #37
  _____
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Postime
  3,665
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Per kete arsye u perjashtua Hyellin?
  Me duhet tja jap pak doren se na paska nderuar!

 18. #38
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime
  Sigurisht soni, ky forum ka edhe njė tė mirė tjetėr, sepse edhe pse vritual, i'u jep mundėsinė tė tjerėve qė tė tregojnė se si janė nė tė vėrtetė; dmth disa e nderojnė veten duke u shfaqur ashtu siē janė, disa tė tjerė e kanė mundėsinė edhe tė turpėrimit.
  Ashtu siē edhe e thashė kur e pėrjashtuan BluBaronin (mė vjen mirė qė tani e kanė rikthyer) kėta kanė nė dorė tė pėrjashtojnė, por ama nuk pėrjashtojnė dot rrespektin qė lė njė anėtar i "pėrjashtuar" - tek ne anėtarėt e tjerė.
  Klm

 19. #39
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Sigurisht soni, ky forum ka edhe njė tė mirė tjetėr, sepse edhe pse vritual, i'u jep mundėsinė tė tjerėve qė tė tregojnė se si janė nė tė vėrtetė; dmth disa e nderojnė veten duke u shfaqur ashtu siē janė, disa tė tjerė e kanė mundėsinė edhe tė turpėrimit.
  Ashtu siē edhe e thashė kur e pėrjashtuan BluBaronin (mė vjen mirė qė tani e kanė rikthyer) kėta kanė nė dorė tė pėrjashtojnė, por ama nuk pėrjashtojnė dot rrespektin qė lė njė anėtar i "pėrjashtuar" - tek ne anėtarėt e tjerė.
  Klm
  ke pa naiher kur zihen gjelat?

  fiton gjithmone me i forti.

 20. #40
  _____
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Postime
  3,665
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga Yes* Lexo Postimin
  Sigurisht soni, ky forum ka edhe njė tė mirė tjetėr, sepse edhe pse vritual, i'u jep mundėsinė tė tjerėve qė tė tregojnė se si janė nė tė vėrtetė; dmth disa e nderojnė veten duke u shfaqur ashtu siē janė, disa tė tjerė e kanė mundėsinė edhe tė turpėrimit.
  Ashtu siē edhe e thashė kur e pėrjashtuan BluBaronin (mė vjen mirė qė tani e kanė rikthyer) kėta kanė nė dorė tė pėrjashtojnė, por ama nuk pėrjashtojnė dot rrespektin qė lė njė anėtar i "pėrjashtuar" - tek ne anėtarėt e tjerė.
  Klm
  Per BluBaron s'mbaj mend te jete perjashtuar, por per Hyellin me beri pershtypje sepse i ndjek shumicen e shkrimeve te tij. Disa anetar duhet te kene imunitet qe mos te perjashtohen kurre e Hyellin ben pjese tek to. Eshte nga ato pak njerez qe ka shume per te thene. Ishalla mos te na vij mbrapsh gjithe nerva se vec kur eshte me nerva se lexoj dot :P.

  Meqe di arsyen ke dhe mundesine me i fol, dergoi pak nderimet e mia

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •